مشاوره سربازی

کمیسر امور

مصاحبه مطبوعاتی اسوشیتد پرس با دیو کالینز
کن ، کن . مقامات فدرال و ایالتی می‌گویند که نبش قبر یک قبر ارتش ویتنام ارتش ویتنام از قبرستان سربازان قدیمی Connecticut یک خواسته نادر از قوانین فدرال است که هدف آن‌ها حفظ قاتلان و متجاوزان در مکان‌های دفن سربازان قدیمی است .
باقیمانده of Aillon روز ۳ ژوئیه پس از اینکه مقامات امور سربازان قدیمی دریافتند که او به خاطر خنجر زدن به مرگ همسرش و هم پدر و مادرش در هیون شمالی در سال ۱۹۷۲ ، به حبس ابد محکوم شده‌است ، از قبرستان Middletown بیرون کشیده شدند . مشخص نیست که بقایا کجا برداشته شده‌اند .


مثال ساده پیامدهای مالی جلسات درمانی جرایم تجاوز عمل جراحی قبایل هندی

به گفته the ، تنها یک فرد دیگر به نظر می‌رسد از قبرستان سربازان قدیمی ایالات‌متحده تحت قانون فدرال ۲۰۱۳ بیرون آورده شده‌است که به اداره امور سربازان بازنشسته دستور می‌دهد تا بقایای قاتلان و rapists را کشف کنند .

در سال ۲۰۱۴ ، جسد مایکل LeShawn اندرسون سرباز قدیمی ارتش از گورستان ملی فورت Custer در آگوستا ، میشیگان برکنار شد . مسئولان گفتند که اندرسون ، آلیشیا Koehl را کشت و سه نفر دیگر را زخمی کرد و در یک تیراندازی ۲۰۱۲ در ایندیاناپولیس کشته شد . قانون ۲۰۱۳ ، به نام Koehl ، به طور خاص به نبش قبر Anderson مجاز است .
دفن قاتلان محکوم‌شده و متجاوزان در قبرستان سربازان قدیمی توسط یک قانون فدرال مصوب ۱۹۹۷ ممنوع شده‌بود که هدف از آن جلوگیری از بمب‌گذاری بمب‌گذار شهر اوکلاهما و تیموتی مک وی سرباز قدیمی ارتش بود که در گورستان ملی آرلینگتون به خاک سپرده شد .
این قانون افرادی را که به حبس ابد یا مرگ محکوم شده‌اند را به حبس ابد یا حبس ابد در قبرستان سربازان ملی و دیگر مکان‌های دفن سربازان قدیمی - مانند قبرستان Connecticut - که بودجه فدرال دریافت می‌کنند منع می‌کند .
اما حکم نبش قبر didn't تا سال ۲۰۱۳ وجود دارد که برای درخواست برای افرادی که مرتکب قتل و تجاوز شده‌اند ، وجود دارد اما برای محاکمه در دسترس نیست و محکوم نمی‌شود . این قانون تنها برای سربازان قدیمی که پس از اجرای آن در ۲۳ دسامبر ۲۰۱۳ به خاک سپرده شده‌اند ، به استثنای اندرسون اعمال می‌شود.
بقایای یک سرباز کهنه‌کار دیگر که به جرم قتل محکوم شد ، راسل وین واگنر ، از گورستان ملی آرلینگتون به دستور کنگره در سال ۲۰۰۶ به عنوان بخشی از لایحه قدیمی حذف شد . واگنر در سال ۱۹۹۴ یک زوج مسن را در Hagerstown ، مریلند ، کشت .
Thomas Saadi ، سخنگوی کمیسر امور سربازان قدیمی ، گفت که مقامات Connecticut از محکومیت Aillon's خبر نداشتند ، زیرا او قبل از مرگ در سال ۲۰۱۴ از زندان به یک بیمارستان منتقل شده‌بود و گواهی فوت او محل بیمارستان را فهرست کرده بود.
سعدی در رابطه با نبش قبر گفت : " این اتفاق بسیار نادر است و وضعیت Aillon بسیار منحصر به فرد است .
سعدی گفت که دولت از آن زمان به مدیران تشییع‌جنازه نیاز دارد تا نشان دهد که سربازان آن‌ها برای دفن در قبرستان سربازان قدیمی به خاک سپرده شده‌اند و به قتل یا تجاوز متهم نشده اند .
بستگان of به دنبال اظهار نظر نبودند . آن‌ها پیش از این گفته بودند که از محدودیت‌های دفن آگاهی ندارند و از برنامه‌های نبش قبر ناراحت هستند .
در قبرستان میشیگان ، با وجود کشتار Koehl's ، اندرسون با افتخار تمام به خاک سپرده شد .
فرانک Koehl ، پدر زنش ، به دیترویت آزاد گفت : " این فقط یک توهین بود . "
مادر Anderson's ، دبرا گراه‌ام ، گفت که بقایای جسد او به قبرستان دیگر منتقل شده‌اند .
" من باور نمی‌کنم . او به " آسوشیتدپرس " اشاره کرد و با اشاره به این قبر ، گفت: " درد و اندوه بسیاری دارد . سعی می‌کنم به آن فکر نکنم . سعی می‌کنم در مورد زمان خوبی که داشتیم فکر کنم ."
این مقاله توسط دیو کالینز از آسوشییتدپرس نوشته شده‌است و به طور قانونی از طریق شبکه ناشر NewsCred مجوز گرفته شده‌است . لطفا ً تمام سوالات مربوط به صدور مجوز به legal@newscred.com را هدایت کنید .طول زمان ایده گسترش شرایط خاص اعضای سابق مشاوره معافیت پزشکی غدد هیپوفیز معرفی رشته معماری - بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی
منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 30 تير 1398ساعت 23:21 توسط روشن | | تعداد بازدید : 5

قبایل هندی

Associated پرس | با امید ین
واشنگتن - براساس داده‌های دولتی بدست‌آمده توسط آسوشیتد پرس ، مقامات فدرال در حال افزایش تحقیقات در زمینه مراکز پزشکی امور سربازان قدیمی هستند که بواسطه افزایش شدید سرقت افیونی از سال ۲۰۰۹ توسط کارمندان unauthorized ، از دست رفته‌است .


منطقه شمالی شهریه دانشگاه پایان سال گردهمایی مالی تلاش صادقانه طول زمان
پزشکان ، پرستاران یا کارکنان داروخانه در بیمارستان‌های فدرال - اکثریت گسترده‌ای در سیستم VA - مواد کنترل‌شده برای مصرف خود یا فروش خیابانی را انتقال می‌دهند ، یا داروهایی که برای بیماران در نظر گرفته‌شده ، به سادگی از بین رفته‌اند .

اما مشکل این است که برخی از بیمارستان‌ها در ردیابی ذخایر مواد مخدر از دست داده‌اند . حسابرسان عضو کنگره اظهار داشتند که بررسی‌های نقطه‌ای حاصل از بازرسی‌های ماهانه از ذخایر مواد مخدر و یا از دست دادن سایر الزامات را رد کرده‌اند . محققان گفتند که مشکلات مربوط به کل شبکه بیش از ۱۶۰ مرکز پزشکی و ۱۰۰۰ کلینیک ، پس از هشدارهای حسابرس در مورد عدم نظارت مبنی بر سهل‌انگاری که حداقل به سال ۲۰۰۹ بر می‌گردد ، رخ می‌دهد .
جفری هیوز ، معاون بازرس کل پلیس در تحقیقات ، به آسوشیتد پرس گفت : " سرقت مواد مخدر یک حوزه نگرانی است ." او گفت که بازرسی‌های ماهانه می‌تواند به the کمک کند تا اختلافات بالقوه را کشف کرده و جرائم را ریشه‌کن کنند .
هر دو اداره بازرسی پلیس و اداره مبارزه با مواد مخدر گفتند که آن‌ها بررسی دقیق سرقت مواد مخدر از the را افزایش داده‌اند و DEA تحقیقات جنایی بیشتری را گزارش کرده‌است .
It's روشن نیست که مشکل در VA بدتر از امکانات خصوصی است ، که در آن متخصصان پزشکی و مقامات انتظامی می‌گویند که سرقت مواد مخدر بطور فزاینده‌ای در زمان سو مصرف مواد افیونی در آمریکا رایج است ، به ویژه برای مشکلات گذشته در the ، به خصوص یک رسوایی صبر سال ۲۰۱۴ که در آن برخی از بیماران فوت کرده‌اند .
جو دیویس ، سخنگوی کهنه سربازان جنگ‌های خارجی ، گفت : " آن کارمندان VA که به خدمت سربازی nation's ، مجروح و مجروح ما سپرده شده‌اند ، باید به استاندارد بالاتری دست یابند ."
سرقت مواد مخدر در بین چالش‌هایی است که دیوید Shulkin ، دبیر تازه confirmed ، که به عنوان معاون وزیر بهداشت خدمت می‌کرد در حالی که مشکل مواد مخدر در حال افزایش بود . Shulkin در جلسه تایید خود در این ماه گفت که او افتخار می‌کند که the قبل از دیگران مشکل اعتیاد آور را شناسایی کرده و " آن را یک بحران تشخیص داده و شروع به اقدام کرده‌است ."
با این وجود ، VA اعتراف می‌کند که با بازرسی‌های ماهانه مشکلاتی داشته‌است و گفته‌است که برای بهبود آموزش گام‌هایی برداشته است . این گزارش همچنین گفت که به بیمارستان‌ها نیاز دارد تا از روش‌های بازرسی پیروی کرده و برنامه‌های بهبود را توسعه دهند.
این گزارش به درخواست‌های آسوشیتدپرس سه هفته پیش برای ارائه فهرستی از تسهیلات VA که در آن‌ها مواد مخدر گزارش نشده یا اقدام انضباطی اعمال شده‌است ، پاسخ نداد و گفت که هنوز این اطلاعات را گردآوری کرده‌است .
طبق داده‌های DEA گرفته‌شده از سوی AP ، حوادث گزارش‌شده در بیمارستان‌های فدرال از ۲۷۲ مورد در سال ۲۰۰۹ به ۲، ۹۲۶ در سال ۲۰۱۵ ، پیش از فرو رفتن به ۲، ۴۵۷ در سال گذشته ، پیش از فرو رفتن بیش از ۱، ۱۰۰ بیمارستان و هفت بیمارستان تادیبی و حدود ۲۰ بیمارستان که به قبایل هندی خدمت می‌کنند ، شد .
دفتر بازرس کل برآورد می‌کند که نزدیک به ۱۰۰ تحقیق جنایی در رابطه با سرقت یا از دست دادن مواد کنترل‌شده VA وجود دارد .
سه VA این ماه متهم به توطئه‌چینی برای دزدیدن داروهای تجویزی از جمله opioids در لیتل راک ، آرکانزاس ، بیمارستان VA شدند . دفتر بازرس شهرداری می‌گوید که یک تکنسین داروسازی از VA او به پورتال پزشکی supplier's برای سفارش و منحرف کردن ۴۰۰۰ قرص oxycodone ، ۳۳۰۰ قرص hydrocodone و سایر داروها به قیمت the دلار و یک ارزش خیابانی ۱۶۰، ۰۰۰ دلار استفاده کرده‌است .
کریستوفر Thyer ، وکیل آمریکایی ناظر بر این پرونده ، گفت که این کارمندان از موقعیت خود برای دزدی از مالیات دهندگان سو استفاده کرده و " جوامعی که با مواد مخدر خطرناک زندگی می‌کنیم را مسموم می‌کنند."


ایده گسترش شرایط خاص اعضای سابق مدرسه دولتی وام ازدواج ؛ شرایط دریافت و سوالات متداول آن جدول رشته ها و مواد امتحانی آزمون ورودی دوره های دکتری (Ph.D) سال 97منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 30 تير 1398ساعت 22:46 توسط روشن | | تعداد بازدید : 5

طول زمان

باب
این چیزی است که شما با اسکناس
شما سه ماه از مزایای این لایحه را دریافت می‌کنید و سال‌ها از آخرین تخلیه خود برای استفاده از آن‌ها استفاده می‌کنید ( اگر از آن استفاده کنید ) . اگر از لایحه مونتگومری ۲۹ برای استفاده از مزایای خود استفاده می‌کنید .
ماه مزایا چیست ? "
پیچیده است , اما این ایده کلی است : اگر در یک ماه کامل به مدرسه بروید یک ماه از مزایا استفاده می‌کنید . اما بگویید که شما فقط از یک ماه پیش در کلاس‌ها شرکت می‌کنید … پس از یک ماه مزایا استفاده می‌کنید . همین مساله در صورتی اتفاق می‌افتد که شما در حال حاضر در کلاس‌ها حضور داشته باشید . اگر شما به عنوان یک دانش‌آموز به مدت چند ماه در کلاس‌ها شرکت کنید تنها یک ماه از مزایا را به شما اختصاص خواهد داد.


گام های منطقی آزمایش ایدز شبکه خارج همراهان سگ زمین گلف ایده گسترشچقدر پول دارم ?

در اینجا چگونه کار می‌کند اگر شما یک سرباز قدیمی هستید و یک دبی شرافتمندانه داشته باشید :
لایحه پس از آن پرداخت خواهد شد :
شهریه کامل شما به مدرسه اگر شما در مدرسه دولتی به عنوان یک مقیم دولتی هستید ,
در صورتی که در یک مدرسه خصوصی شرکت کنید , مبلغ حداکثر سالانه ( که توسط قانون تنظیم می‌شود ) و به روز رسانی می‌شود .
یک کمک‌هزینه مسکن برابر با مقرری پایه ارتش برای مسکن در خانه الکترونیکی با میزان وابسته به کد پستی مدرسه شما ( اگر شما به طور کامل آنلاین در کلاس‌ها شرکت می‌کنید ( اگر به طور کامل آنلاین دریافت می‌کنید ( به طور میانگین ملی به)
یک سال برای کتاب و تدارکات .
لایحه مونتگومری پول پرداخت خواهد کرد :
حقوق ماهیانه تنظیم‌شده توسط قانون که بسته به تعداد کلاس‌های شما متفاوت است , این نرخ هر اکتبر به روز می‌شود .
در اینجا چگونه برای اعضای فعال تکلیف کار می‌کند : شما می‌توانید با استفاده از سود خود پس از سال‌ها خدمت شروع کنید , با این حال قبل از استفاده از لایحه آی اس شما باید بدانید که استفاده از آن در حین انجام‌وظیفه فعال معمولا ً ایده خوبی برای استفاده از آن در حین انجام‌وظیفه فعال نیست . شما به اندازه یک سرباز مزدور پول زیادی نخواهید داشت .
اگر از لایحه پست الکترونیکی استفاده می‌کنید , به عنوان بخشی از مزایای نظامی خود , کمک‌هزینه مسکن دریافت نخواهید کرد . va نمی‌تواند به شما یک کمک‌هزینه مسکن دیگر بدهد .
اگر از لایحه مونتگومری استفاده می‌کنید , تنها می‌توانید هزینه واقعی طبقات شما یا حداکثر نرخ ماهانه تعیین‌شده را بازپرداخت کنید - هر کدام کم‌تر باشد . اما ماه‌ها استحقاق شما به این نتیجه خواهد رسید که شما تمام‌وقت دارید و مهم نیست چقدر پول دریافت می‌کنید .
با توجه به این , تنها در صورتی منطقی به نظر می‌رسد که اگر هزینه شهریه شما بسیار بالا باشد یا از آن استفاده کنید , از آن استفاده کنید .
نکته آن‌ها آموزش‌دیده اند تا به شما مشاوره بدهند که به شما کمک خواهد کرد که وقت و فواید خود را هدر ندهید .
بعضی وقت‌ها می‌پرسید
آیا این لایحه کمک مالی محسوب می‌شود ?
نه به مفهوم سنتی . در اغلب موارد بخش کمک‌های مالی مدرسه , کمک‌های مالی را در نظر نمی‌گیرد زیرا معمولا ً مستقیما به شما پرداخت می‌شود , نه مدرسه .
این همچنین به این معنی است که شما واجد شرایط وام‌های دانشجویی , بورسیه‌های تحصیلی, و کمک‌های مالی همراه با لایحه gi هستید . اما مهم است که توجه داشته باشید که درآمد صورتحساب گوارش شما میزان کمک مالی دانشجویان را کاهش خواهد داد .
چقدر باید از مزایای من استفاده کنم ?
زمانی که از سرویس جدا شده باشید, به طور معمول سال‌ها طول می‌کشد تا از تمام مزایای دستگاه گوارش تان استفاده کنید . اگر از لایحه مونتگومری ۲۹ برای استفاده از تمام مزایای خود استفاده می‌کنید . اگر چه جدا کردن از سرویس " ساعت " را در حد زمانی خود شروع می‌کند , شما باید بدانید که اگر شما به خدمت فعال یا فعال ملحق شوید یا از وضعیت ذخیره فعال شوید , برای بیش از سه روز در طول زمان واجد شرایط بودن , کلاک مجدداً تنظیم می‌شود .
آیا می‌توانم توقف کنم و با استفاده از لایحه دستگاه گوارش شروع کنم ?


شرایط خاص اعضای سابق مدرسه دولتی تاثیر امنیتی نکات طلایی قبولی در آزمون ورود به حرفه مهندسان فعالیت پایگاه های جبرانی مدارس ابتدایی در تهران - تابستان ۹۶
منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 30 تير 1398ساعت 21:50 توسط روشن | | تعداد بازدید : 6

ایده گسترش

۹ ژانویه ۲۰۱۸
Military.com | نوشته امی Bushatz و ریچارد Sisk
دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور ، روز سه‌شنبه یک حکم اجرایی را امضا کرد که اداره امور سربازان قدیمی را جهت افزایش قابلیت دسترسی به خدمات بهداشت روانی به دامپزشکان در تلاش برای کاهش نرخ خودکشی تشویق کرد .
ترامپ در مراسم امضای کاخ سفید گفت که این دستور شامل " اقدامات قاطع برای اطمینان از هر سرباز کهنه‌کار که به بهداشت روانی و خدمات پیش‌گیری از خودکشی نیاز دارد ، بلافاصله پس از جدایی از خدمت سربازی آن‌ها را دریافت خواهد کرد ."


شامل تامین حقوق اساسی سهم تطبیق سیستم مراقبت سیستم تهویه شرایط خاص

" آن‌ها از ارتش خارج می‌شوند و کسی را ندارند که با آن‌ها صحبت کند ، هیچ‌کس نباید با آن‌ها صحبت کند . رئیس‌جمهور گفت : " این وضعیت بسیار غم‌انگیز بوده‌است ، اما ما از آن‌ها مراقبت می‌کنیم ."

در پنتاگون ، جیم mattis ، وزیر دفاع ، از اقدام Trump's قدردانی کرد .
mattis در بیانیه‌ای گفت : " ما مشتاقانه منتظر ادامه هم‌کاری خود با the هستیم تا از سربازان قدیمی که به کشور ما خدمت کرده‌اند ، مراقبت کنیم و خدمات بهداشت و درمان مهم و خدماتی که نیاز و سزاوار آن هستند را دریافت کنیم ."
به موجب حکم اجرایی ، the بیشتر بر ایجاد خدمات بهداشتی روانی برای سربازان قدیمی در سال اول پس از ترک ارتش در تلاش برای کاهش میزان خودکشی در حدود ۲۰ روز در میان سربازان قدیمی در سراسر کشور تاکید خواهد کرد .
Transitioning دامپزشکان در نظر گرفته می‌شوند تا در معرض خطر ویژه‌ای قرار بگیرند . VA و مطالعات مستقل نشان می‌دهند که سربازان قدیمی که به تازگی ارتش را ترک کرده‌اند ، بین دو و سه برابر بیشتر از اعضای فعال خدمت وظیفه هستند .
در ترتیب اجرایی ، ترامپ به دکتر دیوید Shulkin و وزارت دفاع و امنیت داخلی دستور داد تا طرحی را برای بهبود خدمات بهداشت روانی به دامپزشکان در عرض ۹۰ روز و اجرای آن ظرف ۱۸۰ روز ارائه دهند .
در یک خبر منتشر شده ، VA گفت که این کمیته با وزارت دفاع و وزارت دفاع مشترک خواهد بود تا " طرح اقدام مشترک " را توسعه دهد تا اطمینان حاصل شود که ۶۰ درصد از سربازان قدیمی که در حال حاضر به دلیل عدم تایید ارتباط خدمات تایید شده با مساله پزشکی در دسترس نیستند - - درمان و دسترسی به خدمات بهداشت روانی را برای یک سال پس از جدایی از خدمت دریافت خواهند کرد ."
Shulkin گفت : " به محض انتقال اعضای سرویس به وضعیت کهنه سرباز، آن‌ها با ریسک بالاتری از مشکلات خودکشی و سلامت روانی مواجه هستند .
" در طی این مرحله بحرانی ، بسیاری از اعضای خدمات گذار ممکن است واجد شرایط ثبت‌نام در بخش مراقبت‌های بهداشتی نباشند . وی گفت : " تمرکز این دستور اجرایی هماهنگ کردن سرمایه‌های فدرال برای بستن این شکاف است ."
یک بیانیه سابقه کاخ سفید در مورد این سفارش گفت : " تنها ۵۰ درصد از افرادی که نیاز به درمان روانی دارند به دنبال آن هستند و تنها در حدود نیمی از کسانی که تحت درمان قرار می‌گیرند مراقبت‌های بهداشتی کافی دریافت می‌کنند .
زبان دستور اجرایی به طور خاص اشاره‌ای به این موضوع نکرد که آیا خانواده‌های دامپزشکان از طریق عملیات نظامی به خدمات بهداشت روانی دسترسی خواهند داشت ، اما Shulkin نشان داد که آن‌ها پوشش داده خواهند شد .
او گفت : " رئیس‌جمهور ترامپ رهنمود روشنی برای اطمینان بیشتر سربازان قدیمی ما فراهم کرده‌است و خانواده‌های آن‌ها می‌دانند که ما بر روی راه‌هایی برای بهبود توانایی خود برای حرکت به جلو و رسیدن به اهداف خود در زندگی پس از خدمت تمرکز کرده‌ایم ."
گسترش اختیارات نظامی
The گفت که بخشی از این برنامه توسعه OneSource نظامی DoD's خواهد بود که منابعی برای اعضای فعال وظیفه و خانواده‌های آن‌ها ارائه می‌کند تا خدمات را برای جدا کردن اعضای خدمات به یک سال فراتر از تفکیک خدمات ارائه دهد ."
ماری ویلیامز ، معاون وزیر دفاع جامعه نظامی و سیاست خانوادگی در دولت اوباما ، به Military.com گفت که براساس تجربه وی گسترش خدمات بهداشت روانی به خانواده‌ها حیاتی است .
" این ایده گسترش سلاح‌های نظامی در سال ۲۰۱۶ آشکار به نظر می‌رسد و I'm فقط از اینکه در دسترس سربازان قدیمی نظامی قرار دارد و خانواده‌های آن‌ها می‌توانند منابعی که نیاز دارند را طی دوران گذار دریافت کنند . "


اعضای سابق مدرسه دولتی تاثیر امنیتی خیریه تقلبی افزایش شرط سن پدر برای معافیت کفالت با قوانین جدید بیمه خودرو آشنا شوید
منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 30 تير 1398ساعت 21:14 توسط روشن | | تعداد بازدید : 6

شرایط خاص

۲۸ مارس ۲۰۱۸
Military.com | نوشته ریچارد Sisk
بعد از هفته‌ها گمانه‌زنی‌های در مورد وضعیت دیوید Shulkin ، رئیس‌جمهور دونالد ترامپ ، پایان دوره تصدی خود را در یک سری از Tweets در اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد .
" گفت : " من خوشحالم که اعلام می‌کنم قصد دارم آدمیرال Ronny L را بسیار محترم معرفی کنم . دکتر ترامپ از طریق تویی‌تر اظهار داشت : " در این دوران ، جناب Robert و Wilkie وزارت دفاع به عنوان منشی سرپرست وزارت دفاع انجام‌وظیفه خواهند کرد . من از خدمات دکتر دیوید Shulkin's به کشورمان و به veterans عالی خودمان سپاسگزارم ! "
در حال حاضر ، روبرت Wilkie به عنوان وزیر دفاع از پرسنل و آمادگی در پنتاگون خدمت می‌کند .بیمه زندگی سفر آزاد کف صابون واکنش هماهنگ عامل ارشد اعضای سابق
دریادار Adm. جکسون یک افسر ۲۳ ساله نیروی دریایی است که در حال حاضر به عنوان پزشک منصوب می‌شود . جکسون برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ بعد از استقرار در عراق به کاخ سفید گزارش داد و سه دولت را تشکیل داد ، که به عنوان رئیس‌جمهور باراک اوباما قبل از کار برای ترامپ به عنوان پزشک منصوب شده‌بود .

او در دانشکده پزشکی دانشگاه تگزاس از مدرسه پزشکی خارج شد و زمانی که در ماه ژانویه Trump's فیزیکی انجام داد در صدر اخبار قرار گرفت .
در یک جلسه مطبوعاتی کاخ سفید ، جکسون گفت ترامپ با تعریف بالینی چاقی روبرو است و افزود که او می‌تواند تحمل ۱۰ تا ۱۵ پوند را داشته باشد. او همچنین گفت ترامپ می‌تواند از ورزش بیشتری استفاده کرده و باید از غذاهای حاضری استفاده کند .
Jackson از ترامپ گفت : " ما بیشتر نسبت به بخش ورزش به رژیم غذایی علاقه نشان می‌دهیم ، اما ما قصد داریم هر دو این کار را انجام دهیم . "
جکسون که انجام معاینات پزشکی برای رئیس‌جمهور سابق باراک اوباما و جرج دبلیو بوش را انجام داد ، گفت : " درست مانند هر رئیس‌جمهور دیگری که من از آن مراقبت کرده‌ام . " بوش .
جکسون گفت : " در این مورد ، من باید بانوی اول را بگیرم تا مطمئن شوم کاری که he's انجام می‌دهد را انجام می‌دهد . "
برای Shulkin ، سقوط پس از ماه‌ها گمانه‌زنی درباره وضعیت او به عنوان تلاش برای اصلاح دومین اداره بزرگ دولت در میان دشمنی آشکار با گماشتگان سیاسی دولت و در کاخ سفید و در خود VA صورت گرفت .
ترامپ یک‌بار به شدت از Shulkin تشکر کرد و در ماه ژوئن به او گفت که هرگز یک عبارت را نخواهد شنید : " شما اخراج شده‌اید ."
ترامپ گفت : " ما هرگز مجبور به استفاده از این کلمات بر روی دیوید نخواهیم بود . ما هرگز از آن لغات بر روی شما استفاده نخواهیم کرد ."
با این حال شایعات حاکی از آن است که Shulkin در ماه گذشته هنگامی که بازرس مایکل Missal او را به " derelictions جدی " در هزینه‌های سفر خود برای سفر به لندن و دانمارک در تابستان گذشته متهم کرد ، افزایش یافت .
پس از رد اتهامات وارده از سوی Missal ، Shulkin مسئولیت را پذیرفت و موافقت کرد که هزینه بلیت هواپیما را برای همسر خود پرداخت کند .
دفتر IG's گزارش هزینه‌های سفر را با یک اتهام دیگر مبنی بر اینکه نقص نظارت بر بیماران در مرکز پزشکی واشنگتن دی سی ، مرکز پزشکی VA واقع شده‌است را در بین ۱، ۲۰۰ بیمارستان و کلینیک‌های سرپایی قرار داده‌است .
با این حال ، به نظر می‌رسد Shulkin's اصلی با دولت در حال گسترش برنامه انتخاب قدیمی است که به سربازان قدیمی اجازه می‌دهد تا تحت شرایط خاص برای درمان مراقبت‌های بهداشتی خصوصی انتخاب شوند .
ماموران سیاسی کاخ سفید برای توسعه تهاجمی انتخابی پافشاری کرده بودند ، در حالی که Shulkin خواهان یک رویکرد یکپارچه ‌تری بود که از " خصوصی‌سازی " مراقبت‌های بهداشتی VA اجتناب کند .
این حرکت پس از آخرین دور شایعات همکاران ترامپ و کاخ سفید در مورد اینکه آیا او قصد رفتن یا ماندن را داشت یا نه ، حاصل شد .
در روز یکشنبه ، دوست ترامپ ، کریستوفر Ruddy ، در برنامه " هفته " ABC گفت : "برنامه این هفته " بسیار زود " باقی خواهد ماند .
در روز دوشنبه ، یکی از دستیاران کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ در این زمان به "Shulkin " اعتماد داشته‌است .
روز چهارشنبه ، اعتماد به نفس به سرعت از بین رفت .
Shulkin در طول درگیری‌های خود با کاخ سفید ، حمایت سازمان‌های بزرگ سربازان قدیمی را به ویژه در تلاش برای " خصوصی‌سازی " مراقبت‌های بهداشتی " داشت .مدرسه دولتی تاثیر امنیتی خیریه تقلبی رئیس اطلاعات اطلاعیه ها پروژه کسری خدمت - مشاوره نظام وظیفه صدور گواهی ‌قبولی ‌آزمون ‌حرفه‌ای مهندسان ‌و ‌كاردان ‌فنی ‌ساختمان - بخش اولمنبع

+ نوشته شده در يکشنبه 30 تير 1398ساعت 20:40 توسط روشن | | تعداد بازدید : 7

اعضای سابق

Associated پرس | با امید ین
واشنگتن - جمهوری خواهان عضو کنگره و دموکرات‌ها به توافق اولیه در زمینه توسعه کمک به سربازان ارتش در یک دهه دست یافته‌اند و یک محدودیت ۱۵ ساله برای بهره‌برداری از مزایا و افزایش پول برای هزاران نفر در گارد ملی و رزرو را به تصویب رسانده‌اند .
این معامله که در اوایل روز پنج شنبه اعلام شد ، تلاشی فراگیر برای پر کردن شکاف پوشش برنامه GI ۱۱ سپتامبر در میان یک بازار شغلی که به سرعت در حال تغییر است ، می‌باشد .


خشونت خانگی قطع سهمیه دست مزد ساعتی تاثیر چشمگیر ترک ارتش مدرسه دولتی
براساس قانون اصلی که در سال ۲۰۰۸ تصویب شد که بورسیه کامل را به هر دانشگاه دولتی دولتی یا مبلغ نقدی دانشجویان کالج خصوصی مشابه ارزش بورس تحصیلی در یک کالج دولتی تضمین کرد - این لایحه به سربازان قدیمی انعطاف‌پذیری بیشتری برای ثبت‌نام در کالج در آینده می‌دهد . کهنه سربازان اگر دانش ، فن‌آوری و دوره‌های مهندسی را به پایان برسانند ، پرداخت‌های بیشتری دریافت خواهند کرد .

برای دانش‌آموزی که در یک دانشگاه خصوصی شرکت می‌کند ، مزایای اضافی برای اعضای گارد و رزرو می‌تواند به معنای ۲۳۰۰ دلار در سال بیشتر از دریافت کمک‌هزینه مسکن در حال حاضر باشد .
رهبر اکثریت مجلس کوین مک‌کارتی ، R - کالیفرنیا این لایحه را به عنوان یک تلاش بزرگ برای مدرن کردن سیستم GI (GI Joe ) مورد تحسین قرار داد ، سربازان قدیمی موقعیت یابی بهتر برای شغل پس از خدمت آن‌ها در یک ارتش فن‌آوری پیچیده ایالات‌متحده .
او به اسوشیتد پرس گفت : " ما واقعا ً در مورد آموزش نیروی کار در جهان پس از ۱۱ سپتامبر هستیم .
رئیس کمیته امور سربازان قدیمی کاخ رو ، فیل رو ، گفت که او هفته آینده یک رای کمیته را برنامه‌ریزی خواهد کرد . مک‌کارتی گفت که اصلاحات بیشتری در این زمینه انجام خواهد شد و مجلس به سرعت عمل خواهد کرد و لایحه را فقط اولین فاز برای کار کردن دوباره سیستم VA توصیف می‌کند ."
مک‌کارتی گفت : " ما این ماه را در این ماه حرکت خواهیم داد . "
سناتور جانی Isakson از جورجیا , رئیس کمیته امور سربازان قدیمی مجلس سنا, گفت که او یک لایحه همراه را معرفی خواهد کرد, در حالی که سناتور جان تستر از مونتانا , دموکرات ارشد panel's , گفت که او از طرح دو حزبی تشویق شده‌است . مسائل مربوط به سربازان قدیمی یکی از معدود زمینه‌هایی است که جمهوریخواهان و دموکرات‌ها در کنگره (کپیتول هیل ) زمینه‌های مشترکی را یافته‌اند , چرا که آن‌ها به شدت به مراقبت‌های بهداشتی , اصلاحات مالیاتی و مسائل دیگر تقسیم می‌شوند .
مزایای آموزشی برای enlistees که در سال آینده با استفاده از پول جی آی جی خود شروع به کار می‌کنند ، تاثیر خواهد گذاشت .
kristofer گلد اسمیت ۳۱ ساله می‌گوید معتقد است این کار به نفع بسیاری از اعضای سرویس سابق مانند خود او است که آماده است بلافاصله بعد از خدمت سربازی در کالج ثبت‌نام کند . گولدسمیث به عنوان بخشی از عملیات آزادی عراق در سال ۲۰۰۵ در ارتش آمریکا خدمت کرد و به درجه گروهبان رسید ، اما به بازگشت به کابوس و دیگر علائم PTSD بازگشت . او پس از یک اقدام انتحاری با تخلیه عمومی از ارتش اخراج شد و مانع از دریافت مزایای GI شد .
در حال حاضر یک دستیار مدیر سیاست سربازان قدیمی آمریکا ، گلداسمیت از سربازان قدیمی با PTSD طرفداری می‌کند و از وضعیت تخلیه خود درخواست استیناف می‌کند . He's در پاییز به دانشگاه کلمبیا رفت .
گلد اسمیت گفت : " من خیلی شانس آوردم که شور و اشتیاق خود را در حمایت از سربازان پیدا کردم . اما من ده‌ها هزار دلار برای رفتن به مدرسه بردم . جی . آی . آی. آی . آی . آی . آی . آن‌ها فقط به این دلیل آن را از دست خواهند داد که در حال گذار از مسیری هستند که دولت می‌خواهد ."
به گفته سربازان قدیمی آمریکا ، تنها حدود نیمی از ۲۰۰، ۰۰۰ عضو خدمات که هر ساله ارتش را ترک می‌کنند تا در کالج ثبت‌نام کنند ، در حالی که بررسی‌ها نشان می‌دهند که سربازان قدیمی اغلب بهتر از همتایان خود در کلاس درس می‌خوانند . این لایحه توسط لژیون آمریکایی و کهنه سربازان جنگ‌های خارجی پشتیبانی می‌شود ، که می‌گوید صدها هزار نفر از اعضای سابق خدمات برای کسب منافع جدید از مزایای استفاده می‌کنند .


تاثیر امنیتی خیریه تقلبی رئیس اطلاعات توسط ترامپ نظام وظیفه : معافیت خدمت سربازی چیست نحوه مطالعه دروس عربی برای کنکور
منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 30 تير 1398ساعت 20:05 توسط روشن | | تعداد بازدید : 6

مدرسه دولتی

چه چیزی با بیل "جی گر " ( GI Joe ) پیدا می‌کنید ؟
شما ۳۶ ماه از مزایای شبکه GI full را به دست می‌آورید و ۱۵ سال از آخرین تخلیه خود برای استفاده از آن‌ها استفاده می‌کنید ( در صورتی که از ( بیل - ۹ / ۱۱ GI ) استفاده کنید ) . اگر از دستگاه GI مونتگومری استفاده می‌کنید ، ۱۰ سال وقت دارید تا از مزایای خود استفاده کنید .
یک " ماه مزایا " چیست ؟ "


بودجه شهادت جامعه آماری طبق قانون نواختن ساز مرکز نمایش تاثیر امنیتیاین مساله پیچیده است ، اما این ایده کلی است : اگر شما در مدرسه به مدت کامل یک ماه در مدرسه شرکت کنید ، از یک ماه مزایا استفاده می‌کنید . اما بگویید که شما فقط از ۱۵ تا ۳۰ ماه در کلاس‌ها شرکت می‌کنید … پس از ۱ / ۲ ماه مزایا استفاده می‌کنید . اگر در کلاس‌های کم‌تر از یک زمان حضور داشته باشید ، همین مساله پیش می‌رود . اگر شما به عنوان یک دانشجوی زمان ۱ / ۲ به مدت ۲ ماه در کلاس حضور داشته باشید، VA تنها ۱ ماه مزایا به شما خواهد داد .

چقدر پول دارم ؟
قیاس کنید که اگر یک سرباز کهنه‌کار هستید و یک تخلیه Honorable داشته باشید ، چگونه کار می‌کند :
لایحه GI ۱۱ / ۹ (GI Joe ) به صورت زیر پرداخت خواهد شد :
که اگر به عنوان یکی از ساکنان ایالت به مدرسه دولتی می‌روید ، شهریه کامل خود را به مدرسه بدهید .
حداکثر میزان سالیانه ( تنظیم‌شده توسط قانون ، و به روز شدن هر ۱ اوت ) به مدرسه ، اگر شما در یک مدرسه خصوصی شرکت می‌کنید .
یک کمک‌هزینه مسکن برابر با military's ذخیره مسکن در بخش E - ۵ با نرخ dependents براساس کد پستی your ( اگر شما به طور کامل آنلاین در کلاس حضور داشته باشید شما ۱ / ۲ میانگین ملی را دریافت می‌کنید )
تا ۱۰۰۰ دلار در سال برای کتاب‌ها و ملزومات .
پول GI مونتگومری به من پول می‌دهد :
یک پرداخت ماهانه که به وسیله قانون تنظیم می‌شود که بسته به تعداد کلاس‌ها متفاوت باشد ، این نرخ هر ۱ اکتبر به روزرسانی می‌شود .
Here's اینکه چگونه برای اعضای وظیفه فعال کار می‌کند : شما می‌توانید از مزایای خود بعد از ۲ سال خدمت استفاده کنید ، با این حال قبل از اینکه شما انتخاب کنید که از برنامه GI استفاده کنید ، باید بدانید که این ایده معمولا ً ایده خوبی برای استفاده از آن در هنگام انجام‌وظیفه فعال نیست ، زیرا VA نقش مکمل (GI Joe) را به طور متفاوت برای وظیفه فعال و سربازان قدیمی مدیریت می‌کند . شما به اندازه یک سرباز کهنه‌کار به اندازه کافی پول نخواهید داشت .
اگر شما از لایحه " Post - ۹ / ۱۱ GI " استفاده می‌کنید ، مبلغ مسکن ( یا مسکن دولتی ) را به عنوان بخشی از مزایای نظامی خود دریافت خواهید کرد . The نمی‌توانند به شما یک کمک‌هزینه مسکن دیگر پرداخت کنند.
اگر از سیستم GI مونتگومری استفاده می‌کنید ، شما تنها می‌توانید هزینه واقعی کلاس‌های خود را بازپرداخت کنید و یا حداکثر نرخ ماهانه را که کم‌تر است ، بازپرداخت کنید - هر کدام که کم‌تر باشد . اما ماه‌ها برنامه استحقاقی به این صورت مطرح خواهد شد که اگر شما تمام‌وقت خود را صرف این کار کنید ، مهم نیست چقدر پول دریافت می‌کنید .
با در نظر گرفتن این ، تنها در صورتی منطقی است که اگر هزینه‌های تدریس شما بسیار بالا باشد و یا از برنامه " GI بالا " تان استفاده کنید ، از بیل "GI " تان استفاده کنید .
توجه داشته باشید: اگر شما در حال کار فعال هستید ، باید قبل از استفاده از برنامه GI خود ، با افسر خدمات آموزشی خود مشورت کنید و یا هر کلاس دانشکده را انتخاب کنید . آن‌ها آموزش‌دیده اند تا به شما مشاوره بدهند که به شما در اجتناب از هدر دادن وقت و منافع تان کمک می‌کند .
برخی از سوالات پرسیده شده
" بیل " ( GI Joe ) کمک‌های مالی را در نظر گرفت ؟
نه به معنای سنتی . در بیشتر موارد ، بخش کمک‌های مالی مدرسه ، کمک‌های مالی بیل را به این دلیل که به طور معمول مستقیما ً به شما پرداخت می‌شود ، نه مدرسه ، در نظر نمی‌گیرد .
این امر همچنین به این معنی است که شما واجد شرایط دریافت وام‌های دانشجویی ، بورسیه‌ها و کمک‌هزینه پل به همراه لایحه GI هستید . اما مهم است که توجه داشته باشید که درآمد برنامه GI GI تان ، میزان کمک مالی دانشجویی که واجد شرایط دریافت هستید را کاهش می‌دهد .
چقدر باید از مزایای خودم استفاده کنم ؟
اگر شما به طور معمول از خدماتی که به طور معمول ۱۵ سال دارید استفاده کنید تا از تمام مزایای شبکه GI خود استفاده کنید ، اگر از بیل - ۹ / ۱۱ GI استفاده می‌کنید . اگر از دستگاه GI مونتگومری استفاده می‌کنید ، ۱۰ سال وقت دارید تا از تمام مزایای خود استفاده کنید . اگر چه جدا کردن از خدمات " ساعت " را در محدوده زمانی خود آغاز می‌کند ، باید بدانید که اگر شما به خدمت وظیفه فعال ملحق شوید یا از وضعیت ذخیره فعال باشید ، برای بیش از ۹۰ روز در طی واجد شرایط بودن ، ساعت صفر می‌شود .


خیریه تقلبی رئیس اطلاعات توسط ترامپ شاخه خدمات معافیت ایثارگری خدمت نظام وظیفه چیست منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرايی كشور سال 96منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 30 تير 1398ساعت 11:49 توسط روشن | | تعداد بازدید : 6

تاثیر امنیتی

۱۲ ژانویه ۲۰۱۸
ستاره‌ها و نوارها : By Nikki
واشنگتن - - دفتر پاسخگویی دولت در گزارشی که روز پنج شنبه منتشر شد به این نتیجه رسید که وزارت امور سربازان به دنبال استانداردهای امنیتی ویژه‌ای در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های آن است که به طور بالقوه بیماران و بازدیدکنندگان را در معرض خطر قرار می‌دهند .
ناظر ارزیاب‌ها کاستی‌های مفصل در امنیت VA را گزارش داده‌اند ، که مهم‌ترین آن‌ها این است که به امکانات برای تغییر تدابیر امنیتی براساس سطوح تهدید متغیر نیاز ندارد .


گماشتگان سیاسی کسری بودجه موسسات مالی افت آگاهی سناتور دموکرات خیریه تقلبی
Lori Rectanus ، مدیر with ، نوشت : " این کار می‌تواند کارکنان ، بیماران و بازدیدکنندگان را ترک کند و همچنین اموال ، آسیب‌پذیر در برابر خطرات کامل . "

این گزارش به کمیته‌های کنگره‌ای ، دیوید Shulkin و دبیر امنیت داخلی Kirstjen نیلسن فرستاده شد . The با این یافته‌ها موافق بود و پاسخ داد که بررسی مجدد و به روز رسانی سیاست‌های امنیتی آن است .
Rectanus در نامه‌ای به نماینده، فیل رو ، R - tenn نوشت . رئیس کمیته امور سربازان بازنشسته گفت که اخیرا ً صدها بیمارستان و درمانگاه در سراسر کشور " هدف خشونت ، تهدیدها و سایر حوادث مرتبط با امنیت از جمله تهدیدات بمب‌گذاری و حملات خشونت‌آمیز دخیل بوده‌اند ."
او در سال ۲۰۱۵ زمانی که یک روانشناس در کلینیک VA در آل پاسو در تگزاس کشته شد ، به یک تیراندازی مرگبار اشاره کرد .
Rectanus گفت : " تضمین امنیت فیزیکی برای این مراکز پزشکی می‌تواند پیچیده باشد ، زیرا VA باید امنیت و امنیت خود را با فراهم کردن فضای باز و پذیرش مراقبت‌های بهداشتی برقرار کند ."
این گزارش می‌گوید که این VA نیازمند دوربین‌های امنیتی ، آژیر خطر خاموش ، شمشیربازی دور و یک نیروی پلیس در تمام بیمارستان‌ها است . اما سطوح امنیتی در هر مرکز متفاوت هستند و there's کمی نظارت می‌کنند .
این نهاد تصمیمات امنیتی را به مقامات محلی واگذار می‌کند و این امر نیازمند اقدامات اجرایی در سطح سیستم خواهد بود . GAO یافته‌است که این بدان معنا است که doesn't توانایی تعیین آنچه که اقدامات امنیتی موثر هستند را دارند .
این گزارش بیان می‌کند " VA نمی‌تواند تضمین کند که تصمیمات امنیتی فیزیکی محلی بر مبنای ریسک واقعی هستند ، برای حفاظت از تاسیسات مناسب هستند و یا تغییرات یا تاثیر امنیتی آن‌ها مهم هستند . "
این نوع نظارت بر تمام نهاده‌ای دولتی توسط کمیته امنیت بین سازمانی لازم است . این کمیته یک نهاد دولتی است که توسط رئیس‌جمهور سابق بیل کلینتون در سال ۱۹۹۵ و پس از بمب‌گذاری آلفرد پی . ساختمان فدرال Murrah در شهر اوکلاهما . قبل از آن حداقل استانداردهای امنیتی برای ساختمان‌های غیر نظامی فدرال وجود نداشتند .
در طی بررسی GAO ، بازرسان از سپتامبر ۲۰۱۶ تا این ماه به ۹ VA سفر کردند . آن‌ها از تسهیلاتی در بدفورد ، ماساچوست ، لس‌آنجلس ؛ لس‌آنجلس ؛ Bay ، فلوریدا ، Sheridan ، واشینگتن دی سی ، واشینگتن دی سی ، واشنگتن ، فلوریدا ، و لوئیزویل ، و کنتاکی بازدید کردند .
سطح پرسنل نیروهای پلیس در هر بیمارستان متفاوت بود و همه آن‌ها به دلیل استخدام مشکلاتی در نیروهای خود جای خالی داشتند .
The موافقت خود را با توصیه‌های GAO's مبنی بر تغییر سیاست‌های مدیریت ریسک و نظارت بهتر بر امنیت در تمام بیمارستان‌ها موافقت کرد . Gina Farrisee ، معاون رئیس VA ، در نامه‌ای گفت که این اداره توصیه‌ها را تا ژانویه آینده تکمیل خواهد کرد .
موضوعات مرتبط
وبگاه نظامی وزارت امور سربازان قدیمی - VA
Copyright © ۲۰۱۴ ستاره‌ها و نوارها . همه حقوق محفوظ است . این مطالب ممکن است منتشر ، پخش ، بازنویسی یا پخش نشده باشند .


رئیس اطلاعات توسط ترامپ شاخه خدمات ذخایر نظامی اطلاعیه ها معافیت سربازی - مشاوره نظام وظیفه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی به تفکیک استان
منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 30 تير 1398ساعت 11:08 توسط روشن | | تعداد بازدید : 6

خیریه تقلبی

[۹ ژانویه ۲۰۱۹]
Military.com | نوشته ریچارد Sisk
آخرین تعطیلی یک سازمان حمایت از سربازان قدیمی با برچسب هشدار مکرر از سوی دولت فدرال ، وکلای دولتی و گروه‌های ناظر بر حذر کردن از گروه‌هایی است که مردم را با بازی کردن با اشتیاق برای کمک به سربازان قدیمی ، از میلیون‌ها نفر خارج می‌کنند .
در ششم ژوئیه ، " vets vets " ! کمیته امان امان در میان ادعاهایی مبنی بر اینکه اکثریت قریب به بیش از ۴.۸ میلیون دلار از سوی کمیته اقدام سیاسی برای بازاریابی تلفنی و حقوق به جای بازگشت به مسائل قدیمی به کمیسیون انتخابات فدرال ارسال شده‌است .


جایگزین قانون مواد خام غیر مجاز آب آلوده منبع مشترک رئیس اطلاعاتمرکز غیر انتفاعی صحت عامه گزارش داد که دو سازمان خواهر کمیته امان - - انجمن دوستان قدیمی آمریکا و مرکز سربازان قدیمی بی‌خانمان آمریکا - - همچنین وب سایت‌های خود را تعطیل کردند .

هر سه سازمان توسط سرگرد بازنشسته برایان Arthur Hampton اداره می‌شدند و دو سال پیش از دفتر تجاری سنت لوئیس برای اهدا کنندگان موضوع هشدارهایی برای اهدا کنندگان دریافت کردند .
در بیانیه ژوئن ۲۰۱۷ ، میشل کوری ، رئیس و مدیر عامل کلیسای جامع سنت لوییس ، علیه مشارکت در سازمان‌های Hampton's اصرار ورزید .
کوری گفت : " هزینه‌های بالا جمع‌آوری سرمایه و تقاضاهای سوال‌برانگیز ، مسائل مهمی هستند .
سازمان‌هایی که خود را به عنوان گروهه‌ای حمایت غیر انتفاعی بسته‌اند ، با این حال کمی از درآمد آن‌ها - - در یک مورد تنها ۵ % - - به برنامه‌ها و دلایل حمایت از سربازان قدیمی رفتند . به طور کلی ، کمیسیون تجارت فدرال مشاهده می‌کند که گروه‌هایی که در ارتباط با " همدردی کنندگان با سربازان قدیمی " بازی می‌کنند ، منجر به یک چالش در حال پیشرفت می‌شوند .
با توجه به طرح FTC ، برخی از سازمان‌ها با روش‌های بی شرمانه برای درخواست کمک به اهدا کنندگان با استفاده از درخواست‌های heartrending و در عین حال جعلی هم‌کاری کرده‌اند .
در ماه مارس ، FTC با شرکت بنیاد سربازان قدیمی آمریکا ، ممنوعیت avf و بنیانگذار آن و پائول ک . Monville ، از دریافت کمک‌های خیریه بیشتری تحت یک توافق با کمیسیون و ایالت فلوریدا .
ام م avf و Monville با این ادعا که کمک‌های مالی مصرف کنندگان برای اهداف خیریه خاصی استفاده خواهند شد ، از جمله بسته‌های مراقبت برای اعضای خدمات مستقر ، کمک فوری به سربازان قدیمی که با بی‌خانمانی و مشاوره مواجه هستند ، استفاده خواهد شد ."
" م م " گفت : " در واقع ، بخش اعظم سهم مصرف کنندگان به the ، غرامت کارمندان و سایر هزینه‌های سربار رفت و تقریبا ً هیچ پولی در برنامه‌هایی که برای اهدا کنندگان شرح داده شد صرف نشد . "
according برای avf از scripts استفاده کرد و می‌گوید : " I'm sure دوست دارند به این بنیاد کمک کنند تا از بی‌خانمانی بیشتر در میان سربازان قدیمی جلوگیری کرده و روزه‌ای قهرمانان آمریکایی خود را روشن کنند . "
ژنرال اشلی مودی ، دادستان‌کل فلوریدا ، در بیانیه‌ای گفت : " این خیریه تقلبی میلیونها دلار از اهدا کنندگان سخاوتمندانه ای که معتقد بودند این پول به اعضای فعال ارتش و سربازان قدیمی کمک خواهد کرد ، برداشت و گفت : " با سو استفاده از مردان و زنان شجاع که از کشور ما محافظت می‌کنند ، شرم‌آور است ."
در جولای ۲۰۱۸ ، بعنوان بخشی از " عملیات Donate با افتخار " ، FTC با مقامات انتظامی و تنظیم‌کننده خیریه در سراسر کشور در راه‌اندازی بیش از ۱۰۰ اقدام علیه " خیریه‌های تقلبی " که مصرف کنندگان را به اشتباه وعده کمک‌های آن‌ها را می‌دهد ، به سربازان و اعضای خدمات کمک خواهد کرد .
یکی از گروه‌هایی که هدف قرار گرفته این بود : "به شرکت vets کمک کنید " ، که همچنین نام بنیاد سربازان قدیمی معلول ، خانواده‌های نظامی آمریکا ، کهنه سربازان قدیمی خون ، و vets مبارزه با سرطان سینه را در بر می‌گیرد .
او گفت : " تحت یک سری از شهرک‌ها ، شرکت the و موسس شرکت نیل جی ، از درخواست کمک‌های خیریه در فلوریدا ، کالیفرنیا ، مریلند ، مینه سوتا ، اوهایو و اورگون محروم شدند " .


توسط ترامپ شاخه خدمات ذخایر نظامی منابع سلامت قوانین معافیت پزشکی آنژیوم حلق اعلام نتایج آزمون تولیمو (Tolimo) دوره 122منبع

+ نوشته شده در شنبه 29 تير 1398ساعت 22:02 توسط روشن | | تعداد بازدید : 5

رئیس اطلاعات

۱
نوشته ریچارد کان
اداره امور سربازان قدیمی در روز پنج شنبه , با هدف ارائه بخش , برای اولین بار , پرونده الکترونیک سلامت الکترونیک ( ehr ) را امضا کرد که یکپارچه و ایمن با وزارت دفاع و بخش خصوصی است .
رابرت وود , سرپرست وزارت امور خارجه , در بیانیه‌ای گفت که این قرارداد " سیستم مراقبت بهداشتی و مراقبت بهداشتی " و کمک به سربازان قدیمی را مدرنیزه می‌کند ; چرا که آن‌ها از خدمت سربازی به وضعیت کهنه سرباز انتقال می‌یابند , و زمانی که می‌خواهند از مراقبت‌های اجتماعی استفاده کنند . "
او گفت : " این یکی از بزرگ‌ترین قراردادهای فن‌آوری اطلاعات در دولت فدرال است که سقف آن بالغ بر ۱۰ میلیارد دلار است . " "

امتحانات پزشکی آکادمی ملی وجود تاخیر ستاره برنزی اتهام رقابت توسط ترامپ

او گفت که رئیس‌جمهور " دونالد ترامپ " برای من بسیار روشن است که می‌خواهد این قرارداد درست توسط سربازان قدیمی و مالیات دهندگان انجام شود و اکنون می‌توانم بدون شک این را بگویم . "

سالهاست که dod و سازمان ملل درگیر یک سیستم برای انتقال آرام رکوردها در میان شکایت‌های مداوم از سربازان و سربازان قدیمی درباره اشکال از دست رفته یا نادرست هستند که مراقبت و مزایا را به تاخیر می‌اندازد .
این قرارداد که در سال گذشته در کانزاس سیتی , میسوری , مورد تایید قرار گرفت , در سال گذشته به تصویب رسید .
" و با یک قرارداد از آن اندازه , می‌توانید درک کنید که چرا وزیر امور خارجه سابق, و من زمان بیشتری برای انجام تلاش لازم به دست آوردم و مطمئن شوید که قرارداد کاری را که رئیس‌جمهور می‌خواهد انجام دهد . "
سرپرست کمیته امور سربازان قدیمی مجلس , در پاسخ به امضای این قرارداد , گفت که انتقال به ehr باید درست انجام شود , نه سریع , و من خوشحالم که این اداره زمان بیشتری برای بررسی قرارداد پیش از حرکت به جلو برداشت . نظارت بر پیاده‌سازی و هزینه‌ها در ادامه این فرآیند حیاتی خواهد بود . "
مدیر ارشد کمیته امور سربازان قدیمی مجلس , گفت : " برای مدت طولانی , اعضای سرویس گذار از دپارتمان دفاع و مراقبت بهداشتی نتوانستند سوابق پزشکی خود را با آن‌ها بگذرانند . "
جایزه قرارداد یک روز پس از آن صادر شد که او از رئیس اطلاعات و رئیس اطلاعات ( cio ) در برابر اتهامات دموکرات‌های مجلس و سنا دفاع کرد مبنی بر اینکه او برای نظارت بر تغییر به ehr مناسب نیست .
در بیانیه‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد , او را " یکی از اعضای مهم تیم رهبری " خواند , اما گفت که او تنها موقعیت cio را به طور موقت نگه‌داشته است .
و تجربه گسترده‌ای در زمینه فن‌آوری مالی و پرداخت‌های تلفن همراه دیجیتال دارد . " به همراه رابطه کاری نزدیک با کاخ سفید , این امر او را برای نظارت بر زیرساخت it و نظارت بر زیرساخت it مناسب می‌سازد در حالی که کاخ سفید یک نامزد دائمی برای این موقعیت است . " .
این بیانیه از طرف تر , که رئیس پرسنل پنتاگون پیش از ورود به خانه و پس از خروج وی از کاخ سفید بود , در پاسخ به نامه‌ای به کاخ سفید و دموکرات‌های سنا بود که از آمادگی سازمان ملل برای برگزاری پست فن‌آوری برتر سوال می‌کردند .
دموکرات‌ها گفتند : " نگرانی‌های جدی در مورد شخصیت وجود دارد که باید از کار کردن در va - استفاده کند . آن‌ها به اقامه دعوی در مورد اتهام آزار و اذیت , شکایت کردند , اما شکایت اصلی آن‌ها در کار او به عنوان مدیر عملیات داده برای مبارزه ترامپ بود .
او " رئیس اطلاعات " بود در حالی که مبارزه ترامپ با شرکت کمبریج , " یک شرکت انگلیسی که گفته می‌شود اطلاعات شخصی را بیش از ۴۰۰ میلیون آمریکایی جمع‌آوری کرده‌است, بیشتر از فیسبوک است . "


شاخه خدمات ذخایر نظامی منابع سلامت پلیس نظامی مدارک مورد نیاز برای معافیت پزشکی آنژیوم حلق آگهی روز : فرصت های شغلی و استخدام مشاور در کشور
منبع

+ نوشته شده در شنبه 29 تير 1398ساعت 15:04 توسط روشن | | تعداد بازدید : 4

× بستن تبلیغات