مشاوره سربازی

وحشتناک

جلسه عمومی نشان داد که ترامپ در حال از دست دادن مقداری بخار است - البته در حاشیه - با بخش تشویق‌های او : جمهوری خواهان عضو کنگره .
به جای دفاع از ترامپ ، جمهوری خواهان مجلس در کمیته نظارت و اصلاحات انتخاب کردند که به شخصیت Cohen's حمله کنند - یک اذعان ضمنی که حفظ آبروی president's اتهام more بود .
و در حالی که این سد به سختی شکسته شده‌است ، ترامپ شاهد ایجاد شکاف‌های بیشتر در ائتلاف جمهوری خواهان است که مایل به حمایت از وضعیت اضطراری ملی بدون رضایت کنگره است .
پنجشنبه ، سناتور لامار الکساندر ، R - tenn . ، به طبقه سنا رفت تا به ترامپ تذکر دهد و از او بخواهد که در این حرکت تجدید نظر کند .
الکساندر گفت : " هرگز یک مورد وجود نداشته است که در آن رئیس‌جمهور آمریکا درخواست سرمایه‌گذاری کرده‌است ، کنگره این کار را نپذیرفت و رئیس‌جمهور از قانون اضطراری ملی برای توجیه این سرمایه‌گذاری استفاده کرده‌است . "
الکساندر کلام خود را قطع کرد و گفت که برای خاتمه دادن به بیانیه اضطراری به مجلس سنا رای خواهد داد ، اما او فشار را از طرف حزب خودش به دست آورد تا برنامه خود را برای پایان دادن به کنگره ، با تلاش برای خنثی کردن بیانیه اضطراری خود که تنها یک حزب جمهوریخواه از تصویب آن دور است ، لغو کند . روز سه‌شنبه ، با ترامپ در ویتنام ، ۱۳ جمهوری‌خواه مجلس با یک انجمن متحد دموکرات مجلس رای دادند تا وضعیت اضطراری را لغو کنند.
الکساندر پیشنهاد می‌کند که ترامپ بودجه دیگری برای دیوار پیدا کند .
مارس ۱ ، ۲۰۱۹۰۴ : ۵۵
رون Bonjean ، یکی از دستیاران ارشد رهبری کنگره جمهوری‌خواه و یک شریک در شرکت راه‌حل‌های Rokk ، گفت که مقاومت در برابر ترامپ در حزب جمهوریخواه در صورتی که حمایت رای دهندگان اصلی را حفظ کند ، بدتر خواهد شد .
Bonjean گفت : " او در حقیقت نسبت به آنچه که در این لحظه با طفره رفتن از کنگره می‌تواند در این لحظه برگزار شود ، در بیانیه اضطراری ، در مورد آنچه که ممکن است در این لحظه با طفره رفتن از کنگره انجام شود ، دارد ، بیشتر جمهوریخواهان از ترامپ برای ترس از روبرو شدن با چالش اصلی در بازگشت به خانه محروم نمی‌شوند .
Bonjean افزود که در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان مطمئن هستند که چه چیزی از نشست کیم در ابتدا چه حاصل خواهد شد، " راه رفتن از هانوی زودتر از موعد به عنوان یک کار هوشمندانه برای کشور محسوب می‌شد و او سزاوار تحسین برای رسیدن به توافقی است که باید انجام شود ."
نه تنها ترامپ بود ، رهبر دنیای آزاد ، که قادر به خم کردن کیم ، دیکتاتور قوطی یکی از آخرین کشورهای " رذل " باقی مانده بود ، به خواست او ، ترامپ به دنبال راه رفتن از محراب میان دو کشور بر سر آنچه که در نزاع بود ، کناره‌گیری کرد .
ترامپ برای اضافه کردن یک توهین فکری به غرور آمریکایی گفت که او اعتقاد دارد که کیم جونگ Un's ، که اندکی پس از بازگشت به خانه از بیش از یک سال اسارت در کره‌شمالی فوت کرده‌است - ادعایی بر نادانی که سفیر سابق ایالات‌متحده در سازمان ملل متحد ، (بیل ریچاردسون ) گفت ، " کاملا غیر ممکن " بود .
جو بایدن ، معاون سابق رئیس‌جمهور که سال‌ها به عنوان رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنا خدمت کرده بود ، روز پنج شنبه گفت که او امیدوار است که شکست نشست یک لحظه آموزشی برای ترامپ است .
بایدن که در نظر دارد تا سال ۲۰۲۰ نامزد ریاست‌جمهوری شود گفت : " من امیدوارم که به این معنی که آن را condescending تلقی می‌کنم ، زیرا منظورم این است ، " من امیدوارم که رئیس‌جمهور یک درس واقعا ً مهم یاد گرفته باشد : دیپلماسی ، مسائل تدارکاتی ، و آماده‌سازی ."
یک چیز دیگر ترامپ به این مساله پی برد که : تنها چند روز در جاده can't شما را از تحمل یک هفته واقعا ً وحشتناک در واشنگتن نیز حفظ می‌کند .
منبع سایت
+ نوشته شده در شنبه 25 اسفند 1397ساعت 15:10 توسط روشن | | تعداد بازدید : 35

گزارشگر

اغلب از انتشار ویدیو حملات نیوزلند اجتناب می‌کردند
به جز چند نشریه انگلیسی , بیشتر سازمان‌های خبری به تلاش برای کاهش پوشش پناه‌گاه تروریست‌ها یا حملات خشونت‌آمیز ادامه دادند .
سکوهای رسانه اجتماعی در تلاش برای پایین آوردن ویدئوی عکاسی نیوزیلند
۳۱ مارس , 2001
برای مثال : 1 .
اریک اورتیز , مدیر امیری و کلیر اتکینسون
در ساعاتی پس از تیراندازی دسته‌جمعی جمعه در دو مسجد در نیوزلند , تقریبا ً همه سازمان‌های خبری اصلی تصمیم گرفتند که کلیپ‌ها را از تصویری از حملاتی که فرد تروریست متهم به آن زندگی کرده‌است منتشر نکند .
فقط تعداد انگشت شماری از روزنامه‌ها و وب سایت‌های انگلیسی این کار را می‌کردند , و یکی , دیلی میل , حتی در بیانیه‌ای که ظاهرا ً قبل از حمله نوشته بود , منتشر شد .
این خروجی‌ها در نهایت پس از اعتراض از سوی پلیس و سیاستمداران , مطالب منتشر نشده را منتشر و منتشر نکردند , اما تصمیم اولیه آن‌ها در تضاد با حرکتی است که برای جلوگیری از پوشش گسترده مردان مسلح در چنین حملات پروفایل بالا صورت‌گرفته است, به ویژه اینکه تیراندازان برای به حداکثر رساندن تاثیر رسانه‌ها بر اقدامات خود گام بردارند .
" ما مشاهده می‌کنیم , حتی در رسانه‌های اجتماعی , واکنش شدید " . مردم نمی‌خواهند آن را ببینند . آژانس‌های خبری وجود دارند که خویشتن‌داری نشان داده‌اند , و حتی حالا , من نام این عکاس را خیلی زیاد دیده‌ام , اما این هنوز باز است . "
تصویر : پلیس در خارج از یک مسجد در شهر " کرایست چرچ ", " کرایست چرچ " , جمعه , 17 مارس ۲۰۱۰ ایستاده‌است . چندین نفر در طی تیراندازی در دو مسجد مملو از افرادی کشته شدند که در روز جمعه در نزدیکی تیراندازی در مسجدی در شهر " کرایست چرچ ", " کرایست چرچ " , جمعه , 17 مارس , " بیکر بی کر " و " آسوشیتدپرس " کشته شدند .
متخصصان اخلاق روزنامه‌نگاری و روزنامه‌نگاری که از تیراندازی و پوشش حمله تروریستی پیروی می‌کنند , به اخبار nbc گفتند که وقتی آن‌ها از یک خط عبور کنند دلگرم‌کننده است .
با توجه به اینکه ویدئوی مرد مسلح روز جمعه در سرتاسر اینترنت پخش شد , پلیس نیوزلند در توئیتر از تویتر پرسید که " فیلم بسیار ناراحت‌کننده " پخش نمی‌شود . واکنش شدید شامل سیاستمدارانی بود که در انفجار شرکت کرده بودند . "
این موضوع عمیقا ً در مورد خشونت‌های افراط گرایانه افراطی که بسیاری از زندگی‌ها را ویران کرده‌است , به ویژه پس از اینکه مقامات نیوزلند درخواست کرده‌اند که فیلم " % s " باشد , ایجاد شده‌است .
جان تام واتسون ( @ تام - واتسون ) در ماه مارس ۲۰۱۰
لو ید گیت , سردبیر این گروه , که چندین روزنامه انگلیسی از جمله دیلی میرور و دیلی اکسپرس را منتشر کرد , اظهار تاسف کرد که آینه به طور مختصر تصویری از این تیراندازی را به اشتراک گذاشته‌است .
او نوشت : " ما نباید این کار را انجام دهیم . " این در راستای سیاست ما مربوط به ویدیوهای تبلیغات تروریستی نیست . "
سخنگوی دیلی میل گفت که بیانیه ظاهری " در اشتباه " بارگذاری شده‌است . "
بروس شاپیرو , مدیر اجرایی مرکز دارت روزنامه‌نگاری و ضربه , پروژه‌ای از دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه کلمبیا گفت که خبرنگاران " باید مطمئن شوند که تنها روی " بیت " نیست و می‌تواند تشخیص دهد که یک ویدئو لایه مهم درک را می‌افزاید .
فیس بوک همچنین ویدیویی از این حمله و یوتیوب را حذف کرده‌است , که در آن چندین گزارش منتشر شده‌است که نسخه‌های آپلود شده از این ویدیو را منتشر کرده‌اند . "
منبع سایت
+ نوشته شده در شنبه 25 اسفند 1397ساعت 14:34 توسط روشن | | تعداد بازدید : 31

بازمانده

Goldston گفت : " حمله به فعالان قضایی بین‌المللی برای انجام کار خود ، تلاش‌های جهانی برای رسیدگی به کسانی که مسئول جنایات وحشیانه مانند شکنجه و قتل دسته‌جمعی هستند را تضعیف می‌کنند ."

شورای بین‌المللی کریکت در سال ۲۰۰۲ تحت قانون رم تاسیس شد و به ۱۲۳ کشور پیوست .

اما عضویت شورای بین‌المللی کریکت هرگز توسط سنای آمریکا تصویب نشد و دولت " اول آمریکا " از رئیس‌جمهور دونالد ترامپ به طور ویژه‌ای به شدت مخالف بود .

جان بولتون در یکی از اولین سخنرانی‌های خود پس از تبدیل شدن به مشاور امنیت ملی در ماه سپتامبر ، شورای بین‌المللی کریکت را محکوم کرد .

بولتون گفت : " ما با شورای بین‌المللی کریکت هم‌کاری نخواهیم کرد و قطعا ً به شورای بین‌المللی کریکت نخواهیم پیوست . ما به شورای بین‌المللی کریکت راه خواهیم داد ."

۴۹ کشته در حمله تروریستی به مساجد نیوزیلند

تلویزیون نیوزیلند / خبرگزاری فرانسه / لوران FIEVET

این حمله بی‌درنگ به عنوان نخست‌وزیر Jacinda Ardern به عنوان یک ملت شوکه کننده در یکی از تاریک‌ترین روزه‌ای این کشور ، دوبله شد .

یک گروه " افراطی جناح راست " مسلح به سلاح‌های نیمه اتوماتیک در دو مسجد در شهر آرام نیوزلند در شهر کریسچرچ در طی نماز جمعه در روز جمعه ، ۴۹ عبادت‌کننده را کشته و ده‌ها تن دیگر را زخمی کرد.

این حمله که گمان می‌رود مرگبارترین حمله علیه مسلمانان در غرب در دوران مدرن باشد ، بلافاصله توسط نخست‌وزیر "Jacinda Ardern " به تروریسم دوبله شد ، زیرا وی یک ملت شوکه کننده را در یکی از " تاریک‌ترین روزه‌ای " خود رهبری کرد .

مهاجم به صورت زنده از خودش در حال رفتن به اتاق ، قربانی به قربانی ، تیراندازی به زخمی‌ها از فاصله نزدیک به هنگام تلاش برای خزیدن در فاصله نزدیک بود .

یک مرد ۲۸ ساله استرالیایی دستگیر و متهم به قتل شده‌است .

او قرار است اوایل روز شنبه در دادگاه منطقه Christchurch ظاهر شود . دو مرد دیگر در بازداشت هستند ، اگرچه ارتباط آن‌ها با این حمله نامشخص است .

handout / خبرگزاری فرانسه / گزارش

خدمات سرزمین مرغ مالی رنج شکاف

مردی که در دو تیراندازی‌ها در مسجدی در Christchurch حضور داشت قبل از حمله خود را در ماشین خود فیلمبرداری کرد و ویدیو را در فیسبوک پخش کرد .

مظنون اصلی ، یک بیانیه نژادپرستی را در رسانه‌های اجتماعی پیش از این حمله منتشر کرد که تئوری‌های توطئه درباره آواره شدن اروپاییان و جزئیات دو سال آماده‌سازی و تندروی منتهی به تیراندازی‌ها را منتشر کردند .

Ardern گفت : " واضح است که این مساله اکنون تنها می‌تواند به عنوان یک حمله تروریستی توصیف شود .

پلیس گفت که دو وسیله انفجاری دست‌ساز در یک خودرو پیدا شدند و توسط ارتش خنثی شدند .

اسکات موریسون نخست‌وزیر استرالیا که در سیدنی صحبت می‌کرد ، مرد مسلح را " تروریست ، جناح راست و خشن " توصیف کرد .

خبرگزاری فرانسه

در نقشه " کرایست چرچ " در نیوزیلند آغاز شده‌است و در آن Deans Ave و Linwood Ave را نشان می‌دهد که در آن پلیس NZ " تلفات متعدد " را در دو مسجد گزارش کرده‌است .

دو هدف او مسجد al بودند که در آن ۴۱ نفر کشته شدند و یک مسجد کوچک‌تر در حومه of که هفت نفر دیگر نیز در آن کشته شدند . قربانی باقیمانده در بیمارستان فوت کرد .

گفته می‌شود که کشتگان شامل زنان و کودکان بودند . در حدود ۴۸ نفر به خاطر جراحات ناشی از شلیک در بیمارستان کرایست چرچ، از جمله کودکان کم‌سن و سال ، تحت درمان هستند .

بازماندگان این تیم شامل ۱۷ عضو تیم کریکت Bangladesh's بودند که بازی آن‌ها علیه نیوزیلند در روز شنبه به تعویق افتاده‌است و یک مرد فلسطینی که پس از دیدن کسی که در سرش تیر خورده‌است ، به خاطر زندگی خود فرار کرده‌است .

من سه عکس فوری شنیدم ، بعد از حدود ۱۰ ثانیه دوباره شروع شد . این مردی که نخواست نامش فاش شود به خبرگزاری فرانسه گفت : " این کار باید اتوماتیک باشد - هیچ‌کس نمی‌تواند ماشه را بکشد ."

" سپس مردم شروع به دویدن کردند . او گفت : " برخی از آن‌ها غرق خون بودند ."

هشدار در مسجد

پلیس نیوزلند تصاویر گرفته‌شده توسط مرد مسلح را " بسیار نگران‌کننده " توصیف کرد و به کاربران وب هشدار داد که ممکن است برای به اشتراک گذاری چنین " محتوای قابل اعتراضی " به ۱۰ سال زندان محکوم شوند .

منبع سایت

قاره کف مجموعه حیوانات مشاوره معافیت پزشکی فتق خارجی نواحی اینگوئینال کدرشته ها و ظرفیت های حذف شده گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی - سال 96
+ نوشته شده در جمعه 24 اسفند 1397ساعت 21:46 توسط روشن | | تعداد بازدید : 53

شکاف

هنوز یک شکاف بزرگ بین پکن و واشنگتن با توجه به هزینه و تجهیزات نظامی وجود دارد . بنابراین فرضیه تهدید چین کاملا ً بی‌اساس است .

بدون توجه به رقابت و اختلافات بین قدرت‌های بزرگ ، منافع مشترک در امنیت منطقه‌ای و مسائل جهانی بسیار حائز اهمیت است . اما اصول اخلاقی " آمریکا اول " و " آمریکا بزرگ " منافع مشترک را نادیده گرفته و امکان هم‌کاری را کاهش داده‌است .

اگر آمریکا همچنان دشمن باشد ، " تهدید چین و روسیه " در داخل واشنگتن ممکن است به یک پیشگویی تبدیل شود که برای خود بسیار مضر است .

بوئینگ از " وضعیت حاد " پس از آنکه بخش‌هایی که در Tankers چپ شده بودند ، گفته می‌شود که بالاترین خریدار نیروی هوایی است .

یک بویینگ KC - ۴۶ اسب Pegasus در پایگاه هوایی Yokota در ژاپن ، ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۸ به زمین می‌نشیند .

نوشته MARCUS WEISGERBER

سردبیر بخش بازرگانی جهانی

خواندن BIO

مارس ۲۰۱۹

TOPICS

صنعت

نیروی هوایی

نیروی هوایی هوایی آمریکا / yasuo OSAKAB

AA FONT SIZE + PRINT

LinkedIn Twitter از فیس بوک این مقاله را پست می‌کند

ارزیابی شدید ویل Roper در میان زمینه‌های غیر unrelated ۷۳۷ محبوب شرکت مکس jetliner صورت می‌گیرد .

این سرویس در روز چهارشنبه اعلام کرد که بوئینگ در یک فرهنگ خط مونتاژ " موقعیت جدی " دارد که به ابزارها و قطعات اجازه خروج از داخل تانکرها در اختیار نیروی هوایی ایالات‌متحده را می‌دهد .

تحت تاثیر اکتبر منتقل مستقر ساکنان

ویل Roper اخیرا ً با مدیران اجرایی در کارخانه بوئینگ در واشنگتن ملاقات کرده‌است که در آن شرکت هواپیماهای widebody تجاری می‌سازد - و the - ۴۶ ، یک نسخه از ۷۶۷ - ۴۶ است .

Roper روز چهارشنبه بعد از سخنرانی در کنفرانس McAleese & Associates / کردیت سویس در واشنگتن گفت : " من نگران بودم که بوئینگ درک کند که آن‌ها یک موقعیت جدی دارند که قرار است مشارکت در سطح بالا را از شرکت خود بگیرد . آن‌ها متعهد به انجام این کار هستند ."

این روز همچنین شاهد این بود که دولت آمریکا آخرین کشور بزرگ بوئینگ ۷۳۷ ، narrowbody " commercial ، پس از سقوط در اندونزی و اتیوپی شد . بوئینگ ۷۳۷ در حدود ۴۰ مایلی جنوب اورت در کارخانه‌ای در Renton واشنگتن جمع شده‌است .

بیش‌ترین مطالعه

۱

بوئینگ از " وضعیت حاد " پس از آنکه بخش‌هایی که در Tankers چپ شده بودند ، گفته می‌شود که بالاترین خریدار نیروی هوایی است .

۲

در " فورت ترامپ " : ایالات‌متحده آمریکا را " پیشنهاد محکم " می‌کند .

۳

" هزینه بالای ۵۰ " : به نیروی Mercenary آمریکا خوش آمدید

SUBSCRIBE

دریافت به روز رسانی ‌های ایمیل روزانه :

هر روز در برابر دفاع مشترک عضو شوید .

اولین کسانی باشید که به روز رسانی‌ها را دریافت کنید .

ایمیل تان را وارد کنید

تبلیغ

قرار بود شرکت بوئینگ اولین KC - ۴۶ را در سال ۲۰۱۷ به دست آورد ، اما طراحی و مشکلات نرم‌افزار اولین تحویل تا ماه ژانویه را به تعویق انداخت . پس از اینکه تعدادی از تانکرها را دریافت کردیم ، نیروی هوایی شروع به پیدا کردن ابزار و قطعات درون برخی از هواپیماها کرد و این سرویس را به تعلیق تحویل داد . اشیا به عنوان اشیا خارجی اشیا خارجی یا FOD شناخته می‌شوند .

Roper روز چهارشنبه گفت : " من نگرانی‌های زیادی در مورد مساله FOD دارم ، زیرا این مساله فقط پایبندی به فرآیند است و هیچ ارتباطی با طراحی ندارد و هیچ ارتباطی با تولید ندارد . این تنها رونده‌ای زیر است که بوئینگ در کتاب‌ها دارد و فرهنگ همه راه را به سطح مکانیک می‌برد که آن‌ها را در بر می‌گیرد ."

مساله آوار آخرین ضربه برای پروژه تانکر است که مورد تهدید مسائل توسعه قرار گرفته‌است . بوئینگ باید بیش از ۳ میلیارد دلار خسارت با هواپیما بخورد .

روز دوشنبه ، نیروی هوایی به پذیرش تانکرها از بوئینگ ادامه داد . تاد Blecher ، سخنگوی بوئینگ ، در ایمیلی گفت که در روز چهارشنبه ، مجموعا ً هفت نفر تحویل داده شدند .

Blecher گفت : " ایمنی و کیفیت بالاترین اولویت ما هستند . ما متعهد به ارائه هواپیماهای بدون FOD به مشتریان خود هستیم و برنامه عملیاتی توافق‌شده را در پیش داریم . ما به کار با نیروی هوایی در برنامه برای تحویل آتی ادامه خواهیم داد ."

منبع سایت

قاره کف مجموعه حیوانات اتهامات مراحل معافیت پزشکی سینوس نافی با ارتباط به روده یا مثانه ثبت نام دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سال 96
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 18:40 توسط روشن | | تعداد بازدید : 49

قاره

کلاس پری و پری دریایی آخرین ناوچه متعلق به نیروی دریایی ایالات‌متحده بود .

امروزه تعریف یک ناو جنگی کمی انعطاف‌پذیر است ، با کشتی‌های بسیاری که یک نیروی دریایی به یک ناوشکن بنام ناو جنگی منسوب است - مانند کشتی‌های نیروی دریایی فرانسوی ، آلمانی و اسپانیایی . اما آن‌ها هنوز هم کشتی‌های جنگی متوسط و متوسط هستند که سریع و سریع هستند و می‌توانند انواع مختلفی از ماموریت‌های تهدید به متوسط در آب آبی و مناطق دیگر را انجام دهند . از زمان معرفی کلاس La French، یک بدنه مخفی که بسیار ساکت است و یک مقطع عرضی کوچک دارد ، به توصیف اضافه شده‌است .

کشتی‌های مدرن بسیار توانمندتر از آنچه در گذشته بودند ، با یک کشتی واحد که از قابلیت‌هایی برخوردار بودند که تنها ۴۰ سال پیش نیازمند نیروی کار بودند . کشتی‌های Today's که توسط موتورهای توربین گاز یا سیستم‌های propulsion هیبرید برق می‌زنند ، رادار پیشرفته‌ای داری که می‌تواند یک توپ گلف مافوق صوت ، آخرین ردیاب صوتی و towed را تشخیص دهد، و یک مجموعه ترسناک از موشک‌های پرتاب عمودی ، موشک‌های کروز ، و توپ‌های عرشه .

و پس از آن the هستند که از قایق scouting کوچک تا شکارچیان بلند مدت ظهور کرده‌اند . sonobuoys ، dipping ، و magnetometers ، همراه با charges دقیق و torpedoes homing ، آن‌ها را به بدترین شکل کابوس تبدیل می‌کردند . آن‌ها همچنین می‌توانند به عنوان سیستم‌های هشدار زودهنگام در برابر حملات هوایی یا موشکی عمل کنند و حتی می‌توانند کشتی‌های دیگر را با موشک‌های خود نابود کنند .

دید کناره گیری سبک عهده پاک کف

مشکل

مشکل with این است که آن‌ها قربانی پایان جنگ سرد شده‌اند که منجر به دهه‌های of ، غفلت ، و جایگزینی آهسته برای تقریبا ً ۳۰ سال شد . نیروی دریایی آمریکا ۱۰۰ کشتی جنگی بود که اتحاد جماهیر شوروی در دسامبر ۱۹۹۱ رسما ً منحل شد . امروزه هیچ یک از آمریکایی‌ها به این مساله پی نبرده اند که جایگزین‌ها به aren't تکیه می‌کنند تا خراش بردارند.

HMS ساترلند ، یک کشتی جنگی معمولی

سایر نیروهای دریایی بزرگ و کوچک در مخمصه مشابهی قرار دارند . بریتانیا ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، آلمان ، آلمان ، و دیگر قدرت‌های ناتو در تلاشند تا بهترین جایگزین برای جنگ سرد خود را پیدا کنند . این امر برای نیروهای دریایی در هر قاره صادق است . و این فقط مساله پیدا کردن پول برای سفارش به بارانداز بود . تکنولوژی در حال حرکت است و there's یک تغییر دریایی در طراحی frigate بوده‌است .

این پیشرفت‌های جدید در تکنولوژی هر دو بخش از مشکل و بهترین بخش راه‌حل هستند . همانطور که تکنولوژی پیشرفت می‌کند، هزینه‌های توسعه ، ساختمان ، حفظ و اداره کشتی‌ها نیز افزایش می‌یابد . در کل ، این امر در نهایت منجر به کشوری می‌شود که the کشتی جنگی قدرتمند ساخته شده‌است، اما با ناوگانی از یک بدنه کامل به پایان می‌رسد .

It's مساله‌ای است که ایالات‌متحده و بریتانیا در گذشته با پذیرفتن این واقعیت که they'd باید برای کاهش ناوگان کشتی‌های بزرگ تشکیل شود ، مورد بررسی قرار گرفتند . به این دلیل که نیروی دریایی سلطنتی اکنون ۷۷ کشتی دارد - کوچک‌تر از آن چه در روزه‌ای هنری هشتم بود - و نیروی دریایی ایالات‌متحده در حال حاضر frigateless است .

Frigate آینده ( FFGX )

تا همین اواخر ، نیروی دریایی ایالات‌متحده این کمبود را با تلاش برای انطباق با یک دنیای پس از جنگ سرد مورد بررسی قرار داد . از دهه ۱۹۹۰ ، بحث برنده این بوده‌است که از زمان رفتن اتحاد جماهیر شوروی و نیروی دریایی روسیه بیشتر وقت خود را صرف زنگ زدن به اسکله می‌کند، روزهایی که آماده می‌شوند تا یک دشمن با اندازه برابر در دریاهای آزاد درگیر شوند . در عوض ، قرار بود دشمنان فردا hostiles منطقه‌ای باشند که عمدتا ً در مناطق کرانه‌ای کار می‌کردند - یعنی آب‌های کم‌عمق در قفسه‌های قاره و دریاهای کوچک‌تر مثل دریای مدیترانه یا تایوان .

مفهوم Austel نیروی دریایی US FFG ( X )

برای مقابله با این محیط‌ها ( و ذخیره پول ) آمریکایی‌ها در کشتی جنگی Littoral ( lcs ) سرمایه‌گذاری کردند . با جابجایی حدود ۳۰۰۰ تن ، lcs کمی در کناره کوچک قرار دارد و نیمی از خدمه یک کشتی جنگی دارد ، اما یک طراحی مدولار جدید دارد که به آن اجازه می‌دهد تا با مبادله یک ماژول برای ماموریت‌های مختلف ، به سرعت با ماموریت‌های مختلف تطبیق یابد .

منبع سایت

مجموعه حیوانات اتهامات دموکرات مدارک مورد نیاز برای معافیت پزشکی نقص ایمنی سلولی اکتسابی دانشگاه اراک جهت تامین نیرو امریه خدمت سربازی پذیرش می کند
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 17:51 توسط روشن | | تعداد بازدید : 62

کف

کشتی جنگی , که شامل عناصر واحد اعزامی دریایی و نیروی دریایی است , در حال حاضر در خلیج‌فارس ماموریت دارد .
سی ان ان به نقل از ناوگان پنجم آمریکا به نقل از ناوگان پنجم آمریکا به نقل از ناوگان پنجم ایالات‌متحده نقل کرد که طی دو ماه گذشته , نیروی دریایی اس اس اس نجات نتوانسته است به هیچ بندری وارد شود .
این ناو جنگی پس از ابتلا به این بیماری قرنطینه شده بود و آخرین مورد گزارش‌شده در ماه مارس بود .
بیشتر بخوانید
ناوگان پنجم در بیانیه‌ای اعلام کرد : " هیچ یک از این موارد تهدید جانی نبوده و انتظار می‌رود که همه یا از قبل ساخته شوند و یا انتظار می‌رود که بهبودی کامل ایجاد شود . " وی افزود که از زمان آغاز پرونده اولیه در ماه دسامبر , تعداد زیادی از این بیماران بازگشته اند .
تمام پرسنل نظامی غیر نظامی سوار بر این قلعه پیش از این واکسن سرخک , گوشک و سرخجه دریافت کرده‌اند و مقامات پزشکی ارتش در حال حاضر در حال ارزیابی زمانی هستند که یک کشتی جنگی ممکن است در نظر پزشکی ایمن تلقی شود .
بیشتر بخوانید : تماشای تحقیر معترضین در مورد راه‌اندازی جدیدترین ناو جنگی آمریکایی
لاکهید مارتین
لاکهید مارتین
کشتی جنگی آمریکایی در کم‌تر از سه ماه
سی ان ان به نقل از یکی از مقامات گفت : " هنگامی که شیوع بیماری‌های مهم وجود دارد , تصمیم ممکن است تا چند روز پس از آخرین بیماری گزارش‌شده به علت تغییر دوره‌های انکوباسیون , متوقف شود . "
با این حال , بنا بر گزارش‌ها , این قلعه در اوایل ژانویه زمانی که در دریای سیاه بود قبل از بازگشت به مدیترانه در دریای سیاه بود .
ناوگان پنجم اضافه کرد : فرماندهی کشتی که عناصر واحد اعزامی تفنگداران دریایی را بر روی عرشه حمل می‌کند , باید برخی از آموزش‌های برنامه‌ریزی‌شده خود را برای مقابله با تاثیر این بیماری اصلاح کند .
واشنگتن که با میلیاردها دلار هزینه پاک‌سازی مواجه است , دولت ترامپ را به پذیرش یک استاندارد ضعیف‌تر برای آلودگی آب‌های زیرزمینی که توسط مواد شیمیایی که معمولا ً در پایگاه‌های نظامی استفاده‌شده و آب آشامیدنی مصرفی میلیونها آمریکایی را آلوده می‌کنند , سوق می‌دهد .
موقعیت پنتاگون آن را در برابر آژانس حفاظت از محیط‌زیست قرار می‌دهد , که به دنبال استانداردهای کاخ سفید برای استانداردهایی است که به احتمال زیاد نیازمند برنامه‌های پاک‌سازی گران در زمینه پایگاه‌های نظامی , فرودگاه‌ها و برخی تسهیلات تولیدی است .
با وجود سابقه طولانی در مورد رئیس‌جمهور ترامپ , سازمان ملل به دنبال این است که با یک استاندارد سخت‌تر برای حضور مواد شیمیایی در برابر فشار از ارتش به اتخاذ چارچوب بسیار کمرنگ‌تری پایبند باشد .
چگونگی حل این جنگ پیامدهای بالقوه عظیمی برای چگونگی رویارویی ایالات‌متحده با آنچه که یک مقام ارشد در مراکز کنترل بیماری و جلوگیری از آن " یکی از مهم‌ترین چالش‌های بهداشت عمومی " در دهه‌های آینده است , دارد .
تخمین زده می‌شود که پانصد و پنج میلیون نفر در این کشور آب آشامیدنی با سطوح بالایی از مواد شیمیایی شناخته‌شده به ازای هر کیلوگرم مواد شیمیایی , یا مواد شیمیایی ویژه , شامل هزاران نفر از افرادی که در نزدیکی پایگاه‌های نظامی در ایالت‌های میشیگان , پنسیلوانیا و ماساچوست زندگی می‌کنند , داشته باشند .
از آنجا که مواد شیمیایی اغلب به عنوان مواد شیمیایی شناخته می‌شوند , در طیف وسیعی از محصولات شامل بسته‌بندی مواد غذایی , ماهی‌تابه , پوشاک و مبلمان وجود دارند . آن‌ها در سال‌های اخیر به سرطان , سرکوب ایمنی و دیگر مشکلات سلامتی مرتبط بوده‌اند .
اما از دهه هشتاد میلادی, وزارت دفاع یکی از پرکاربردترین کاربران این سازمان بوده‌است . مواد شیمیایی جز کلیدی در کف‌های آتش‌نشانی هستند که در پایگاه‌های سراسر کشور به کار گرفته می‌شوند , و کارکنان ارتش مقادیر زیادی را در طول تمرینات آموزش و در حوضه‌های بدون پوشش ایجاد می‌کنند که به خاک و سپس به آب‌های زیرزمینی زه‌کشی می‌شوند .
منبع سایت
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 16:43 توسط روشن | | تعداد بازدید : 39

مجموعه

این به من فکر می‌کند : وقتی ترامپ تشکیل نیروی فضایی ایالات‌متحده را اعلام کرد , او فقط سعی داشت یک دستور کار تعیین کند و چین را از منابع خود خارج کند , یا واقعا ً مصمم بود تا یک مسابقه تسلیحاتی در مقابل پکن انجام دهد ?

با قضاوت در مورد تجربه sdi ریگان , شاید سوالات من کمی افزونه است زیرا دو هدف به طور متقابل انحصاری نیستند .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با هواپیماهای بدون سرنشین در منطقه خلیج‌فارس

( به روز می‌شود ) .

باب

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک مانور بزرگ بدون سرنشین در خلیج‌فارس در اختیار دارد .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک مانور بزرگ بدون سرنشین در خلیج‌فارس در اختیار دارد .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تمرین‌های نظامی بدون سرنشین در منطقه خلیج‌فارس را برگزار می‌کند و ده‌ها وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین ( پهپاد ) را در اختیار دارد که براساس مدلی از یک هواپیمای بدون سرنشین ایالات‌متحده ساخته شده‌است .

رسانه‌های خبری در روز پنج شنبه گزارش دادند که تمرینات گسترده موسوم به " به سوی القدس العربی " توسط بخش هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محدوده عمومی خلیج‌فارس صورت گرفت .

هواپیماهای بدون سرنشین از جمله هواپیماهای بدون سرنشین , از جمله هواپیماهای بدون سرنشین , در مانورها شرکت داشتند .

این اولین باری است که نیروهای مسلح عملکرد چنین تعداد زیادی از هواپیماهای بدون سرنشین در طول عملیات تهاجمی را آزمایش می‌کنند , که شاهد پرواز هم‌زمان هواپیما با فاصله بیش از ۱۰ کیلومتر از اهداف دشمن قبل از نزدیک شدن و حمله به آن‌ها در یک زمان خاص است .

معاهده میزبان تاسیسات انتخابی ادعا حیوانات

سرتیپ حسین سلامی , فرمانده دوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , ضمن اظهار نظر در مورد تمرین‌های نظامی , گفت : " تحریم‌ها به ثمر رسیده‌اند . "

وی افزود : " علی‌رغم رویاهای شیطانی و شیطانی آمریکا و دیگر افراد خیرخواه ملت ایران , شاهد ده‌ها هواپیمای مدرن و پیشرفته سرنشین هواپیما در حین پرواز در طول یک عملیات بزرگ و عملیاتی بی‌نظیر بودیم . "

او افزود که بخش هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پیشگامی در زمینه تولید هواپیماهای مدرن و پیشرفته در خانه افتخار می‌کند .

سلامی هم خاطرنشان کرد که تمام هواپیماهای بدون سرنشین اهداف دشمن را در طول مانور نابود کردند .

سرتیپ امیر علی حاجی‌زاده , فرمانده بخش هوافضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , گفت که این نیرو در طراحی , تولید و اجرای هواپیماهای بدون سرنشین به خودکفایی رسیده‌است .

به موجب نظارت رهبر انقلاب اسلامی آیت‌الله علی خامنه‌ای , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در اختیار بزرگ‌ترین ناوگان هواپیماهای بمب‌افکن تهاجمی در منطقه قرار دارد .

وی افزود که این پهپاد از موقعیت‌های مختلف به سمت اهداف تعیین‌شده در جزیره کیش در جنوب استان هرمزگان پرواز کرده و آن‌ها را نابود کرده‌است .

در دسامبر ۲۰۰۹ , ایران در حال پرواز با استفاده از تکنیک‌های جنگ الکترونیک است .

در عرض چند سال , ایران از هواپیمای بدون سرنشین خود که توسط مهندسی معکوس شرکت لاکهید مارتین ساخته شده‌بود پرده برداشت .

در ماه نوامبر گذشته , حاجی‌زاده معتقد بود که ایران در حال حاضر بزرگ‌ترین مجموعه هواپیماهای آمریکایی و آمریکایی را در اختیار دارد که شامل هواپیماهای آمریکایی , آمریکایی , سیاه , سیاه و سیاه است .

برای هدف قرار دادن مواضع تروریست‌ها در سوریه و عراق استفاده شد . برنامه پهپاد بدون سرنشین ایران نیز نقش مهمی در نظارت بر کشتی‌های جنگی آمریکا در خلیج‌فارس داشته‌است .

منبع سایت

اتهامات دموکرات سنا تعداد قوانین معافیت پزشکی آلبینیسم ساختار سوالات زبان انگلیسی در کنکور سال ۹۷ - بخش اول
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 16:09 توسط روشن | | تعداد بازدید : 46

حیوانات

سازمان PETA پس از تصمیم به توقف استفاده از حیوانات زنده در تمرینات نظامی ، نام گارد ساحلی سال ۲۰۱۸ خود را اعلام کرد . این سرویس از خوک‌ها و بزها برای شبیه‌سازی ضربه روحی استفاده کرده بود که شامل هدف‌گیری و زخمی کردن آن‌ها و برداشتن limbs بود .
PETA و چندین عضو کنگره ، در درخواست از گارد ساحلی برای متوقف‌کردن این کار ، استدلال کردند که شبیه سازه‌ای بادی می‌تواند آموزش کافی برای پرسنل نظامی فراهم کند که ممکن است در معرض جراحات ، حوادث و مکان‌های فاجعه قرار بگیرند .
Ingrid Newkirk ، رئیس سازمان PETA در بیانیه‌ای گفت : " این جایزه بیشتر از یک تجلیل و یک پلاک بود . " گارد ساحلی به نجات جان بسیاری از حیوانات کمک کرده‌است و افتخاری برای سازمان PETA برای کمک به مراقبت پرسنل برای مراقبت از حیوانات در طی این تعطیلی بی‌سابقه دولت کمک کرده‌است .
علاوه بر این ، سازمان PETA غذای سگ رایگان را برای پرسنل در کیپ می ، نیوجرسی ، خانه به مرکز آموزش گارد ساحلی می‌فرستد که در آن کارکنان بدون حقوق کار می‌کنند و تازه استخدام شدگان بدون پرداخت به خانه فرستاده می‌شوند .
خانواده‌های گارد ساحلی در ناحیه همپتون در ویرجینیا زندگی می‌کنند که می‌خواهند یک قرار ملاقات برای خدمات دامپزشکی با سازمان PETA با نام ۷۵۷ ) ۶۲۲ - ۷۳۸۲ ، ضمیمه ۳ و اشاره به پیشنهاد تعطیلی یا رفتن به وبسایت سازمان PETA برای تعیین قرار ملاقات کنند .
مجلس سنا بر روی ۲ طرح رقابتی برای پایان بخشیدن به تعطیلی رای داد .
آملیا ویلیامز ، کارگر سازمان امنیت حمل و نقل ، در روز سه‌شنبه ، ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ ، در بخش بروکلین نیویورک ، یک بطری شیر را برای کارکنان دولت که تحت‌تاثیر تعطیلی قرار گرفته‌اند ، داده‌است . ( عکس از آسوشیتدپرس / مارک Lennihan )
[۲۲ ژانویه ۲۰۱۹]
نوشته آسوشیتدپرس به وسیله اندرو تیلور ، جیل کالوین و لیزا Mascaro
واشنگتن - رهبران مجلس سنا روز سه‌شنبه با رای دادن به دو پیشنهاد رقابتی برای پایان دادن به تعطیلی دولت موافقت کردند ، از جمله طرحی که دونالد Trump's ، رئیس‌جمهور ، قصد دارد کنگره را به خاطر دیوار بلند معلق در امتداد مرز ایالات‌متحده - مکزیک بگذراند . احتمال شکست وجود دارد .
این اقدام دیگر ، از سوی دموکرات‌ها ، بعید به نظر می‌رسد . در روز ۸ فوریه ، دولت به طور موقت دولت را از طریق مذاکرات در مورد امنیت مرزی بازگشایی خواهد کرد .
هر دوی این بسته‌ها باید به حد نصاب ۶۰ رای در روز پنج شنبه برسد ، یک حکم بلند در مجلس سنا که اکثریت ۵۳ - ۵۳ را در آن برگزار می‌کنند. دیوار Trump's نقطه اصلی درگیری او با دمکرات‌ها است که منجر به تعطیلی جزئی دولت شده‌است .
اما این توافق به حداقل شروع رای‌گیری برای سناتورها برای دادن تفکر جدی به گزینه‌ها به عنوان تعطیلی یک ماه دوم ، و حدود ۸۰۰، ۰۰۰ نفر از کارکنان فدرال روز جمعه دیگری بدون حقوق پرداخت می‌شود.
مرتبط : جوامع کمک‌رسانی به to ، ذخیره و گارد که تحت‌تاثیر تعطیلی قرار دارند ، کمک می‌کنند .
چاک شومر ، رهبر حزب دموکرات سنا ، پیش‌بینی کرد که طرح پیشنهادی " کاملا شکست‌خورده " خواهد بود ، اما لایحه دموکراتیک که قبلا ً در مجلس تصویب شده‌است ، " می‌تواند ما را از این باتلاق بیرون کند " .
سناتور نیویورک گفت : " اگر به دنبال راهی برای باز کردن دولت هستید ، این روشی است . "
با این وجود ، جمهوری خواهان معیار stopgap را کم‌اهمیت جلوه دادند و گفتند که شکست خواهد خورد .
جمهوری خواهان مجلس سنا روز سه‌شنبه با طرح Trump's برای بازگشایی دولت ، تامین مالی دیوار خود و ارائه برخی از حمایت‌های از مهاجران "Dreamer " ، پیش رو به رو شدند .
میشل مک کونل ، رهبر فراکسیون اکثریت مجلس سنا و سنا، گفت : "اقدام به کاهش ۱۳۰۰ صفحه‌ای - از جمله ۵.۷ میلیارد دلار برای تامین بودجه این دیوار - " به این بن‌بست منجر خواهد شد و دولت را به سرعت بازگشایی خواهد کرد و شماری از اولویت‌های سیاست دیگر را تحویل خواهد داد ."
با این حال ، دموکرات‌ها پیشنهاد Trump's را شدیداً مورد انتقاد قرار دادند و گفتند که حمایت‌های مهاجران کافی نیستند - تنها ارائه معافیت موقت را ارائه می‌دهند که ترامپ با اعلام پایان دادن به اقدام Deferred برای حفاظت از مهاجران جوان " Dreamer " به این امر کمک کرد .
منبع سایت
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 14:13 توسط روشن | | تعداد بازدید : 44

اتهامات

جکی رابینسون ، نماینده کالیفرنیا ، از سال ۲۰۱۲ در the خدمت کرده‌است و به عنوان عضو رتبه‌بندی کارکنان در سال ۲۰۱۷ منصوب شد . او از زمان خدمت در این کمیته ، ۱۷ لایحه برای اصلاح سیاست‌های پرسنل نظامی ، از جمله قانونی که به وزارت دفاع نیاز دارد تا یک نظارت بر آزار جنسی و اداره پاسخ ایجاد کند ، معرفی کرد ؛ این کار به پرسنل تغییر جنسیت داده اجازه می‌دهد که در ارتش بمانند و این اطمینان حاصل خواهد کرد که زنان خدمات نظامی بدون نیاز به پرداخت پول به کنترل تولد دسترسی دارند .

اخیرا ً، Speier متعهد به برگزاری جلسات استماع در دکترین Feres شده‌است - - حکمی که اعضای خدمات را در بیشتر موارد از شکایت علیه دولت برای صدمه زدن منع کرده‌است - - و در توسعه بودجه برای هیات‌های نظامی و نیروی دریایی سودمند است ، پول لازم برای بررسی درخواست‌های سربازان قدیمی نسبت به رفتار با ضربه روحی ، تجاوز جنسی یا گرایش جنسی است .

Speier روز چهارشنبه در یک خبر رسمی گفت : " پس از هفت سال خدمت در کمیته خدمات مسلح مجلس ، من آماده خدمت به پرسنل نظامی هستم ، که در آن ما به سختی راه‌حل‌هایی برای پایان دادن به فساد فرهنگی را دنبال می‌کنیم که اجازه تجاوز جنسی به نیروهای مسلح ما را می‌دهد که نه تنها بر اعضای سرویس ما بلکه خانواده‌های آن‌ها نیز تاثیر می‌گذارد ، که بر دوش قربانی کردن و تعهد به کشورمان هستند ."

او افزود که اولویت‌های وی عبارتند از " مبارزه با کمپین ترامپ علیه اعضای خدمات تغییر جنسیت داده؛ پرداختن به عواقب اقدامات تلافی جویانه برای تلافی جویانه علیه بازماندگان تهاجمی و تهاجمی ؛ به‌کارگیری داده‌های بهتر برای بهینه‌سازی استخدام و نگهداری برنامه‌های نگهداری ؛ و حذف ضایعات ، تقلب و سواستفاده در همه سطوح ."

هوایی صورت تنش ساحل سیاره دموکرات

کمیته فرعی نظامی مسئول نظارت و مدیریت مسائل مربوط به پرسنل نظامی ، آموزش و استخدام ، یکپارچه‌سازی اجزای ذخیره ، مراقبت‌های بهداشتی نظامی ، منافع و مسائل مربوط به اسرای جنگی است .

Speier یکی از بومیان سان‌فرانسیسکو است . پس از کسب مدرک دانشگاهی از دانشگاه کالیفرنیا - دیویس و مدرک دکترای حقوق دانشگاه کالیفرنیا هیستینگز ، او به عنوان دستیار کنگره‌ای نماینده مجلس ، لئو رایان ، دموکرات کالیفرنیا کار کرد . او در یک ماموریت حقیقت‌یابی به Jonestown ، گویان ، در سال ۱۹۷۸ ، زمانی که پیروان جیم جونز و فرقه People's پرستشگاه به گروه کنگره حمله کردند، او را کشتند و پنج بار به ضرب گلوله کشته شدند .

بعد از این تراژدی ، او ناموفق بود و برای کرسی قبلی خود فرار کرد . او سپس به هیات سرپرستان بخش کالیفرنیا انتخاب شد و بعدا ً به مجلس سنای ایالت کالیفرنیا انتخاب شد ، جایی که او نمایندگی بخش‌هایی از شهرستان سن فرانسیسکو و سن ماتیو را داشت .

دادگاه - مارتیالیس of فیتزجرالد ، فرمانده USS می‌گوید که دیگر اعتبار ندارد ، قاضی می‌گوید

به رایس بنسون ، فرمانده نیروی دریایی ، یو اس اس یو ، افسر فرمانده سابق نیروی دریایی ، به دو اتهام قصور در انجام‌وظیفه از طریق غفلت و عدم استفاده نادرست از یک کشتی از طریق سهل‌انگاری متهم شده‌است .

۲۳ ژانویه ۲۰۱۹

ستاره‌ها و نوارها توسط کلودیا Grisales

واشنگتن - - دادگاه نظامی به رایس بنسون که افسر فرمانده ناو آمریکایی USS فیتزجرالد بود که در یک برخورد مرگبار سال ۲۰۱۷ دخالت داشت ، تغییر جدیدی انجام داد .

یک قاضی نظامی ، دریادار فرانک کالدول را از خدمت به عنوان مرجع برگزاری دادگاه در پرونده Benson's رد صلاحیت کرد ، به طور موثر اقدام قانونی علیه وی را متوقف کرد و این احتمال را رد کرد که اتهامات را می‌توان رد کرد .

در نتیجه این رد صلاحیت ، دادگاه نظامی بنسون دیگر اعتبار ندارد ، و گروهی از مقامات نیروی دریایی باقی مانده را که می‌توانند این اتهامات را دنبال کنند ، محدود می‌کند . یک متخصص گفت : معاون رئیس عملیات دریایی و فرمانده عملیات دریایی یا CNO برای نظارت بر این پرونده باقی می‌مانند که به نظر غیر محتمل می‌رسد .

منبع سایت

سنا تعداد ایجاد فروشنده شرایط معافیت پزشکی فتق‌ های دیافراگماتیک راهکارهای مقابله با بی دقتی کودکان و افزایش دامنه توجه آنها
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 13:03 توسط روشن | | تعداد بازدید : 50

دموکرات

اگرچه پنتاگون خواستار ایجاد هماهنگی‌های لازم برای بازیابی میدان جنگ اضافی آمریکا از کره‌شمالی در سال جاری است، کره‌شمالی تاکنون تمایلی به موافقت با مذاکرات رو به رو نداشته است .
در اول دسامبر ۱۹۵۰ ، Suliman توسط نیروهای چینی دستگیر شد . او سوار بر یک کاروان خودرو بود که در کنار جاده‌ای در جنوب of در شمال کره متوقف شد . یکی دیگر از سربازان بعدا ً گزارش داد که Suliman پس از آنکه خودروهای خود را ترک کردند تا پیاده بروند دستگیر شد .
صدها هزار سرباز چینی در اواخر سال ۱۹۵۰ پس از اینکه نیروهای آمریکایی در ماه سپتامبر با فرود Inchon وارد جنگ کره شدند ، وارد جنگ کره شدند . چینی‌ها آمریکایی‌ها و متحدان جنوبی آن‌ها را به جنوب هل دادند ؛ هزاران نفر در گورهای زیرزمینی کم‌عمق یا در اردوگاه‌های اسرای جنگی به خاک سپرده شدند .
By در سال ۱۹۵۱ به یک اردوگاه دولتی در Pukchin - در شمال کره‌شمالی منتقل شد و او در مارس ۱۹۵۱ به آنجا رفت . این کمپ در دره باریکی قرار داشت که آمریکایی‌ها آن را " دره مرگ " می‌نامیدند ، سربازان که در اسارت جان سالم به در برده بودند ، شرایط سخت ، با مواد غذایی اندک و بیماری‌های شایع را به یاد می‌آوردند .
پنتاگون می‌گوید که باقیمانده ۳۵۰ آمریکایی ممکن است در اردوی " دث ولی " باشند . در کل ، پنتاگون بر این باور است که بقایای بیش از ۵۰۰۰ سرباز آمریکایی که در کره‌شمالی کشته شدند را می‌توان بازیابی کرد .
پنتاگون می‌گوید هنوز مشخص نکرده است که چند تن از سربازان آمریکایی را می‌توان از بقایای ۵۵ صندوق که در آگوست گذشته توسط کره‌شمالی بازگردانده شد شناسایی کرد . قبل از Suliman ، تنها دو نفر به طور مثبت شناسایی شدند . آن‌ها گروهبان دوم کارل اچ . مک دنیل ، میسوری ، و ورنون ، ایندیانا ، و ویلیام اچ . جونز ، شهرستان نش ، کارولینای شمالی .
مجلس سنا ، طرح‌های رقیب جمهوری دموکراتیک و GOP برای دولت موقت را رد کرد .
سناتور چاک شومر ، رهبر فراکسیون اقلیت مجلس سنا ، در روز پنجشنبه ، ۲۴ ژانویه ۲۰۱۹ به کاپیتول هیل در واشنگتن رسید . ( عکس از آسوشیتدپرس / اندرو Harnik )
[۲۴ ژانویه ۲۰۱۹]
گزارش اسوشیتد پرس : آلن fram و اندرو تیلور
واشنگتن - یک مجلس سنا متلاشی شد و طرح‌های جمهوری دموکرات و جمهوری‌خواه را برای پایان دادن به تعطیلی ۳۴ روزه دولت در روز پنج شنبه به تعویق انداخت و رئیس‌جمهور دونالد ترامپ و کنگره را با فرمول مشخصی برای متوقف‌کردن طولانی‌ترین تعطیلی ادارات فدرال و خسارتی که به کشور وارد می‌کند ، به تعویق انداخت .
در یک شرمندگی برای ترامپ که می‌تواند موقعیت او را تضعیف کند هر زمان که مذاکرات جدی شود ، پیشنهاد حزب دموکرات یک رای بیشتر از طرح حزب جمهوری‌خواه دارد . شش پناهنده از جمهوری خواهان از جمله میت رامنی ، R - یوتا ، و who's به طور دوره‌ای با رئیس‌جمهور درگیر شدند .
نشانه‌های ضعیفی وجود داشت که قانونگذاران هر دو طرف به دنبال راه‌هایی برای حل این بن‌بست vitriolic بودند . اما پنجشنبه اغلب یک روز برای هر دو طرف ، به روش‌های متناقض ، نشان دادن همدردی برای کارگران فدرال پرداخت‌نشده است در حالی که هیچ زمینه‌ای در مبارزه خود با Trump's برای ساخت یک دیوار مرزی با مکزیک وجود ندارد .
مجلس سنا ابتدا طرح پیشنهادی جمهوری خواهان را تا ماه سپتامبر رد کرد و به ترامپ ۵.۷ میلیارد دلار کمک کرد تا بخش‌هایی از آن دیوار را بسازد . پروژه‌ای که he'd قول داد مکزیک تامین مالی خواهد کرد. رای ۵۱ - ۴۷ برای این اقدام ۹ کرسی از ۶۰ رای مورد نیاز برای موفقیت را کاهش داد .
مرتبط : Here's چیزی که گارد ساحلی در حین خاموش‌کردن در حال کاهش است .
چند دقیقه بعد ، سناتورها ۵۲ - ۴۴ رای به یک جایگزین دموکرات دادند که به دنبال باز کردن نهاده‌ای padlocked در ۸ فوریه بدون هیچ گونه پول دیواری بود . این هشت رای کوتاه بود . هدف از آن دادن زمان به زمان برای یافتن یک توافق در زمان دریافت حقوق به ۸۰۰۰۰۰ نفر از کارکنان دولت محاصره‌شده که یک روز از پرداخت حقوق خود برای دومین دوره متوالی پرداخت می‌شوند ، صورت گرفت .
منبع سایت
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 12:27 توسط روشن | | تعداد بازدید : 46

× بستن تبلیغات