مشاوره سربازی

پیمان

طبق این طرح ، شرکت earplugs توسط شرکت فن‌آوری‌های Aearo که ۳ M در سال ۲۰۰۸ به دست آمد طراحی شدند . آن‌ها بین سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۱۲ به ارتش عرضه شدند و یک ویژگی طراحی چند منظوره را به وجود آوردند : اگر با یک طرف با آن روبرو شوند ، آن‌ها ادعا می‌کردند که همه صداها مانند earplugs سنتی را مسدود می‌کنند ؛ اگر از طرف دیگر فرسوده باشند ، انتظار می‌رفت که صدای جنگ بلندتر را مسدود کنند ، در حالی که به کاربر اجازه می‌دهد که دستورها شفاهی و صداهای آرام‌تر را بشنود . با این حال ، این دادخواست نشان می‌دهد که آن‌ها خیلی کوتاه شده‌اند و باعث شل شدن در گوش wearer's شده و به صداهای مخرب برای وارد شدن به مجرای گوش اجازه می‌دهند .
در حالی که the می‌تواند برای ایجاد تناسب بهتر دستکاری شود ، نیروهای نظامی با دستورالعمل‌های سازنده که در این دادخواست گفته می‌شود ، ارایه نشده اند .
دبی در کنفرانس خبری گفت : " وقتی از خارج از کشور برگشتم متوجه شدم که در گوشم وزوز می‌کند ، " وقتی برگشتم ، روی مبل نشسته بودم، می‌توانستم صدای pitched را بشنوم ."
او گفت که به خاطر زنگ زدن در گوش‌هایش از سردرد و سرگیجه رنج می‌برد . این طرح دعوی به مقدار کافی برای پوشش هزینه‌های مربوط به گذشته و آینده ، درد ، رنج و رنج ذهنی و گذشته و کاهش درآمد آینده ناشی از the است.
این دادخواست در مدت کوتاهی پس از بایگانی مدارک مربوط به اتهامات نظامی علیه ۳ M برای اولین بار منتشر شد .
در ۲۶ جولای ۲۰۱۸ ، ۳ ام با پرداخت ۹.۱ میلیون دلار موافقت کردند تا این ادعاها را حل کنند که این مبلغ the را به ارتش آمریکا فروخته‌است که می‌داند آن‌ها معیوب هستند . دولت آمریکا ادعا کرده بود که ۳ M قانون مطالبات دروغین را در قرارداد خود برای the نقض کرده‌است .
چاد A ، معاون دادستان‌کل چاد ، گفت : " وزارت دادگستری متعهد به حفاظت از مردان و زنانی است که در ارتش آمریکا خدمت می‌کنند و از محصولات معیوب و رفتار متقلبانه برخوردار هستند ." Readler از بخش مدنی department's در بیانیه‌ای در آن زمان گفت : " پیمانکاران دولتی که به دنبال سود بردن از هزینه نظامی ما هستند با پیامدهای مناسب مواجه خواهند شد ."
"Mo عزیز "، یکی از وکلای "دبی رو " با "آبراهام واتکینز " ، اظهار داشت که اسکان دولت ممکن است دریچه‌های سد برای سربازان قدیمی ارتش را باز کند تا دادخواست خود را علیه ۳ میلیون پوند برای صدمات شخصی وارد کند . طبق یک ارزیابی از مراکز کنترل و پیش‌گیری بیماری‌ها ، این تعداد به طور کلی در ۱۰ نفر از آمریکایی‌ها تاثیر دارد ، اما سربازان قدیمی ۳۰ درصد بیشتر از این وضعیت را دارند .
آمار وزارت امور سربازان کارآزموده نشان می‌دهد که حدود ۱۹۰، ۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۶ با tinnitus تشخیص‌داده شده‌اند و ۱۰۳، ۰۰۰ تشخیص از دست دادن شنوایی را دریافت کرده‌است .
عزیز گفت : " صدها یا هزاران پرونده پی‌گیری خواهند شد ."
کارمندان سابق سو Fluor و kbr در ادعای کلاهبرداری چند میلیون‌دلاری
نمایی از یک منطقه زنده برای سربازان ارتش افغانستان که به پایگاه عملیاتی Forward در سال ۲۰۱۱ گماشته شده‌اند . اعضای ستاد پشتیبانی منطقه‌ای - شرق ، با کمک یک پیمان‌کار افغان و FLUOR ، کار بر روی مرکز عملیات تاکتیکی عملیاتی در آنجا ( وزارت دفاع ایالات‌متحده ) را تکمیل کردند .
[۲۴ ژانویه ۲۰۱۹]
" ستاره‌ها و نوارها " اثر والتر Walter Wellman Wellman
کابل ، افغانستان - - یک گروه شش‌نفره از سربازان قدیمی در حال شکایت از دو شرکت پیمانکاری ارتش هستند و مدعی هستند که صدها میلیون دلار برای کار در افغانستان از دولت پول گرفته‌اند .
شرکت Fluor که در ۷۰ پایگاه عملیاتی در شمال افغانستان خدمات ارائه می‌کند ، این ماه پس از یک بررسی پنج ساله با این طرح دعوی کرده‌است . یک پیمان‌کار ارتش " هالیبرتون " که یک پیمان‌کار نظامی مستقر در هوستون بود نیز به این نام برگزیده شد و در این ماه اعلان شد .
اتهامات تقلب توسط کارمندان سابق Fluor مطرح شد . این گروه تحت یک قانون فدرال شکایت کرده‌است که به شاکیان خصوصی اجازه می‌دهد تا به نمایندگی از دولت پرونده‌های جنایی تشکیل دهند . شاکیان می‌توانند ۳۰ درصد از پولی را که دولت ممکن است به دست آورند ، دریافت کنند .
منبع سایت
+ نوشته شده در سه شنبه 14 اسفند 1397ساعت 20:36 توسط روشن | | تعداد بازدید : 59

× بستن تبلیغات