مشاوره سربازی

طراحی

به گفته مسئولان ، در هیچ نقطه‌ای ، پرسنل زمینی یا تماشاچیان در معرض خطر قرار نداشتند و خود خلبان از فرود سالم خارج شد .
"تاکر " گفت : " خلبان صحیح فرود آمد و هر کاری که قرار بود انجام دهد را در زمانی انجام داد که قرار بود این کار را انجام دهد . "
این حادثه ناگوار در حال بررسی است . تاکر گفت که مجله هور نت که فرود اضطراری را هدایت می‌کند به طور موقت به حاشیه رانده خواهد شد تا مشخص شود چه اتفاقی افتاده‌است ، اما پروازه‌ای آموزشی بدون وقفه ادامه خواهند یافت .
میراث "اف / آ - ۱۸ " که توسط تیم Angels آبی پرواز کرده بود در اوایل دهه ۱۹۸۰ به خدمت نیروی دریایی درآمد . در حالی که نیروهای دریایی هنوز میراث Hornets را در دست دارند ، با طرح‌هایی برای بازنشسته کردن ناوگان هواپیماهای جنگنده اف - ۳۵ B به خدمت ، نیروی دریایی آن‌ها را به طور کامل با اف / A - ۱۸ E / F Super جایگزین کرده‌است .
تیم نمایش فرشتگان آبی متشکل از هشت هواپیما است که در مکان‌های دقیق و هوایی در سراسر کشور پرواز می‌کنند . این تیم قرار است در سال جاری ۶۱ demos پرواز را در ۳۲ نقطه آغاز کند که از ۱۶ مارس با برنامه سالانه El ایر آغاز می‌شود .
در حالی که فرشتگان آبی در میان برجسته‌ترین خلبان‌ها قرار دارند ، این تظاهرات کار خطرناکی است . در ژوئن ۲۰۱۶ ، کاپیتان دریایی جف Kuss ، شماره ۶ soloist ، پس از یک مانور آموزشی در نزدیکی ازمیر ، تنسی کشته شد .
وینچستر دور جدید که بهتر عمل می‌کند . ۳۰۰ Blackout
سه فشنگ سلاح وینچستر جدید . ۳۵۰ Legend در روز ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار می‌گیرند : ۱۴۵ - پوشش کامل فلز برای شکار هدف ( بالا ) ، ۱۵۰ - grain نقطه افراطی برای شکار گوزن ( مرکز ) ، و یک Powerpoint ۱۸۰ ذره‌ای ( کف ) . ( متیو Cox / ستاد )
[۲۲ ژانویه ۲۰۱۹]
Military.com | اثر ماتیو کاکس
لاس وگاس - - مهمات وینچستر یک کارتریج شکاری جدید به مراتب قوی‌تر از فشنگ را دارد . ۳۰۰ Blackout و the . به گفته مقامات شرکت ، ۲۲۳ شرکت در این مراسم شرکت داشتند.
تازه . " کارتریج تفنگ Legend " به طور خاص برای شکار گوزن در ۲۵۰ یارد طراحی شده‌است . ۳۰ - ۳۰ ، a . ۳۰۰ Blackout و a . ۲۲۳ ، " داستی گیبسون " از مهمات وینچستر در بازه زمانی سالیانه پیش از این عکس، سال ۲۰۱۹ را نشان داد .
سی‌دی مهمات منفجر شده " داستی گیبسون " این فیلم جدید را به پایان رساند . ۳۵۰ افسانه در طول روز برای نمایش عکس در سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرفت. ( متیو Cox / ستاد )
سی‌دی مهمات منفجر شده " داستی گیبسون " این فیلم جدید را به پایان رساند . ۳۵۰ افسانه در طول روز برای نمایش عکس در سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرفت. ( متیو Cox / ستاد )
سی‌دی مهمات منفجر شده " داستی گیبسون " این فیلم جدید را به پایان رساند . ۳۵۰ افسانه در طول روز برای نمایش عکس در سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرفت. ( متیو Cox / ستاد )
وی گفت : " شکار گراز ماهی به طور کلی ، یک کارتریج بسیار متنوع است ؛ it's بزرگ و unsuppressed ."
The . هم چنین ۳۵۰ نفر نیز از عقب‌نشینی کمتری برخوردار هستند . ۲۴۳ Winchester . ۳۰ - ۳۰ سال و به گفته مقامات وینچستر ، ۴۵۰ Bushmaster .
The . ۳۵۰ مشخصه a . قطر ۲۲۳ قطر بر روی بدنه مستقیم دیواره و a . گیبسون گفت : یک گلوله کالیبر ۳۵۷ گیبسون گفت که در ۱۴۵ - grain jacket برای شکار هدف ، ۱۵۰ - grain نقطه افراطی برای شکار گوزن و یک Powerpoint ۱۸۰ ذره‌ای در دسترس خواهد بود .
این کار در انواع مختلفی از سکوها انجام خواهد شد ، از کنشگری مستقیم گرفته تا تفنگ‌های سبک حیوانات .
گیبسون گفت : " ما این کارتریج را برای کار در بسیاری از سلاح‌های مختلف طراحی کردیم … ما در آینده سلاح‌های بیشتری را پیش‌بینی می‌کنیم . "
ملوان ، با عکاسی از او در حین بحث ، همسر را کشت
کریستین الکساندر نیل . عکس از فیس بوک
۲۳ ژانویه ۲۰۱۹
روزنامه پیام روزانه ( نیوپورت نیوز ، Va ) توسط پیتر Dujardin
پلیس می‌گوید که یک زن بعد از ظهر روز یکشنبه در خانه‌اش در همپتون با چاقو به شوهرش ضربه زد و او را با زخم سطحی ترک کرد .
سپس او یک تفنگ برداشت و به صورت او شلیک کرد و طبق اسناد دادگاه او را کشت .
کریستین الکساندر نیل ، ۲۲ ساله - که اسناد مربوط به نیروی دریایی ایالات‌متحده می‌گوید - به قتل غیر عمد در قتل همسرش ، آمبر greenidge ۲۳ ساله ، متهم شده‌است .
منبع سایت
+ نوشته شده در سه شنبه 14 اسفند 1397ساعت 21:16 توسط روشن | | تعداد بازدید : 46

× بستن تبلیغات