مشاوره سربازی

اسبق

خبرگزاری دولتی روسیه گزارش داد که ناوگان دریای سیاه روسیه از زمان ورود به دریای سیاه در روز شنبه , از ناوگان یو اس اس .

مایکل پترسون , مدیر موسسه مطالعات دریایی روسیه در جنگ دریایی روسیه , گفت که یک ناوشکن که در دریای سیاه گشت زنی می‌کند , سبب نگرانی مسکو شده‌است .

پترسون می‌گوید : " روس‌ها سهام بزرگی در هر دو این قابلیت‌ها دارند و آن‌ها را ذاتا ً بی‌ثبات می‌سازند . "

مسکو نیز نسبت به رابطه گرجستان با غرب محتاط است . روسیه و گرجستان - - که رئیس‌جمهور آن زمان می‌خواست به ناتو بپیوندد - در یک جنگ یک هفته‌ای بر سر دو قلمرو گرجستان که تحت حمایت جدایی طلبان تحت حمایت روسیه بود , مبارزه کرد . گرجستان با وجود محکومیت بین‌المللی به حفاظت و شناخت مناطق اوستیای جنوبی و آبخازیا به عنوان کشورهای مستقل ادامه می‌دهد .

یک بیانیه نیروی دریایی گفت که سفر ناوشکن , بخشی از ماموریت مداوم برای نشان دادن عزم جمعی به امنیت دریای سیاه است . "

متیو j . پاول افسر فرمانده دونالد کوک در بیانیه‌ای گفت : پاول .

بر طبق یک کنوانسیون بین‌المللی که بر دسترسی دریایی خارجی به دریای سیاه نظارت می‌کند , کشتی‌های جنگی از کشورهای غیر سیاه دریایی می‌توانند تا حداکثر سه روز در منطقه باقی بمانند .

دولت اسلامی مشترک کاخ سفید گلوله طراحی

تنش‌ها در منطقه افزایش‌یافته است ; چرا که روسیه شبه‌جزیره کریمه را از اوکراین گرفت . بیشتر مردم کریمه را قلمرو اوکراین می‌دانند .

تنش‌ها در سال گذشته بر فراز این حادثه در تنگه باریک غزه که با کریمه و قلمرو روسیه به رسمیت شناخته شده‌بود , افزایش یافت .

روسیه بر روی سه کشتی اوکراینی در تنگه آتش گشود و ادعا کرد که به آب‌های روسیه نفوذ کرده‌اند , سپس سوار کشتی شدند و خدمه را دستگیر کردند. ناتو از روسیه خواست تا زندانیان اوکراینی را آزاد کند اما کرملین اصرار دارد که آن‌ها باید محاکمه شوند .

وقتی تعطیلی ادامه می‌یابد , شهر نگهبان ساحلی ضربه می‌زند

در این روز پنج شنبه , یک متخصص آشپزی گارد ساحلی " جری رایت " , متخصص آشپزی گارد ساحلی " جری رایت " , گروه دوم از راست , جعبه‌های دسته غلات اهدا شده در یک انبار مواد غذایی که در آکادمی گارد ساحلی در لندن جدید ساخته شده‌است , کن . ( عکس از آسوشیتدپرس / سوزان استرن )

ادامه جدول

اسوشیتد پرس پاکستان توسط سوزان مک گری و جنیفر لوپز

new york , کن . یک پرچم که از پارکینگ مرکز شهر اویزان است را روشن نمی‌کند : لندن جدید یک شهر ساحلی رسمی است .

این غرور در همه جا در این شهر وال گیری سابق به نمایش گذاشته می‌شود که در میان چیزهای دیگر , خانه " آکادمی گارد ساحلی " و " ایستگاه گارد ساحلی " نیو لندن است که در جزیره لانگ آ یلند گشت می‌زنند .

اکنون , ساکنان این شهر حول محور خود گرد هم می‌آیند , چرا که تعطیلی نسبی دولت گارد ساحلی را ترک کرده‌است - تنها شعبه از نیروهای مسلح که بخشی از وزارت امنیت داخلی است نه پنتاگون .

محتوای مرتبط :

تا ساحل غربی اقیانوس آرام مستقر خواهد شد .

برای اولین بار در تاریخ , خدمت نظامی آمریکا بدون پرداخت

این چیزی است که گارد ساحلی در این ماه بدون چک حقوقی انجام داده‌است .

مردم واقعا ً با هم آمدند و گفتند : هی , وقت نگهبانی ساحل است . ( تروا ) گفت : " آن‌ها به کمک ما نیاز دارند . " او و همسرش لورن اعضای فعال سابق گارد ساحلی هستند که در آکادمی کار می‌کنند . هر دو مرده‌اند .

منبع سایت

پیمان سلطه کلینتون محدود آیین نامه های پروژه کسری خدمت شرایط اختصاصی پذیرش و نحوه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان
+ نوشته شده در سه شنبه 14 اسفند 1397ساعت 21:59 توسط روشن | | تعداد بازدید : 46

× بستن تبلیغات