مشاوره سربازی

فروشنده

این آکادمی پروژه‌هایی را به این ناحیه ارائه می‌کند , که آن‌ها را اولویت‌بندی می‌کند و آن‌ها را به گروه ادغام ماموریت ساحلی واگذار می‌کند , یک نیروی دریایی مسئول ایجاد تعادل در دریا و ساحل است .

حتی با پول جدید , سال‌ها طول می‌کشد تا تمام مشکلات موجود در حسابرسی را بررسی کنیم .

طرحی برای تعمیر سیستم تهویه مطبوع در تاجیکستان , در ماه اوت سال ۲۰۱۰ , به میزان ۴۰۰ میلیون دلار رسید . این نمازخانه برای ۴۰۰ میلیون دلار نوسازی خواهد شد .

نیروی دریایی هزینه‌های همه پروژه‌های عمرانی را فاش نکرد .

" ما فهرستی از چیزهایی داریم که دوست داریم انجام دهیم , اما همه اینها به پول بستگی دارد . " ما مرتبا ً با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم - - آن‌ها نیازهای ما را می‌دانند . "

تاریخچه مشکلات

پس از لخت شدن در طی کاهش اجباری بودجه , بودجه نوسازی این آکادمی از حدود ۱۴۰ میلیون دلار در سال مالی گذشته به کم‌تر از ۱۹۰ میلیون دلار در سال مالی کاهش یافت . بودجه تعمیر و نگهداری در سال گذشته در نوسان بوده‌است , اما از 85 / 5 میلیون دلار در سال مالی گذشته به 4 / 1 میلیون دلار در سال مالی کاهش‌یافته است.

ساحلی تاکتیک عملیات پیشنهاد میلیون اسبق طراحی

حسابرسان همچنین به دستورالعمل‌های نیروی دریایی اشاره کردند که بودجه را اولویت‌بندی کرده و درخواست آکادمی نیروی دریایی را دشوار می‌کند . از هفت پروژه ارسال‌شده به گروه انسجام ماموریت ساحل , هیچ کدام از آن‌ها تامین نشد .

مشکلات بیشتر از این دهه یا گذشته گسترش می‌یابند .

سالن بدن‌سازی که در شهر دوشنبه ساخته شده‌است هرگز بازسازی مهمی نداشته است . و در حالی که تقریبا ً سه چهارم آن‌ها از سالن ورزش برای شکل دادن در خارج از ورزش‌های دانشگاهی استفاده می‌کنند , تخریب ساختمان توانایی آکادمی نیروی دریایی را برای ادامه آموزش فیزیکی برای ورزش‌کاران تهدید می‌کند .

ساختمان چکه می‌کند . در کنار استخر روی دیوار راه‌پله رو به رشد است . حسابرسان دریافته اند که بالکن بالای استخر , در بالای ستون‌های زنگ‌زده , محکوم شده‌است و سال‌ها از امید به زندگی اش می‌گذرد .

سالن غذاخوری استخر آموزشی رزمی است که کارکنان آکادمی می‌گویند نشت کرده‌است . حوزه آبگیر پنج سال است که امید به زندگی اش را از دست می‌دهد . سیستم‌های مکانیکی که مخزن را تنظیم می‌کنند نیز از کارآیی استفاده می‌کنند که منجر به مقادیر بالاتر کلرین در استخر می‌شود . براساس ارزیابی روز ۲۵ آوریل , سطوح بالای کلر اثرات مضر بهداشتی ایجاد می‌کند .

کتابخانه cdna میزبان مجموعه مشکلات خود است . کتابخانه دارای ظرفیت الکتریکی کافی برای حمایت از بازدیدکنندگان و دانشجویان با استفاده از لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌های همراه است . برخی از پانل‌های الکتریکی منسوخ هستند و نمی‌توانند جایگزین شوند .

اگر کسی در صندلی چرخ‌دار حرکت کند , احتمالا ً این شخص نمی‌تواند . قفسه‌های کتاب خیلی نزدیک هستند و یک قانون فدرال را نقض می‌کنند که نیازمند دسترسی برابر افراد دارای معلولیت به ساختمان‌های دارای بودجه فدرال است.

سیستم hvac که در حال خراب‌شدن است سال‌ها آرشیو را تهدید می‌کند که قبلا ً از نشت لوله‌ها آسیب‌دیده است . مجموعه‌های خاص و دماهای آرشیوها همواره بالاترین شرایط لازم برای ذخیره‌سازی سوابق را دارند . در یک دوره زمانی ۱۲ روزه , حسابرسان وارد آزمایشگاه گرافیک چند رسانه‌ای شدند .

براساس این گزارش , در میان برجسته‌ترین اکتشافات , سیستم بارانی کتابخانه کل ساختمان را پوشش نمی‌دهد - و سیستم هشدار آتش " قدیمی است و اعلام جرم نمی‌کند . " این کار برای بیشتر ماها و بعضی از آن‌ها عملی نبود .

مشکلات ادامه می‌یابد

حسابرسان نوشتند که سالن نیشتر , تنها خوابگاه آکادمی , در بالای یک سیستم زه‌کشی خراب‌شده قرار دارد که نمی‌تواند تعمیر شود . آبی که از توفان‌ها جمع‌آوری می‌شود از روی پشت‌بام , بتن و دیگر سطوح غیرقابل‌نفوذ در رودخانه سورن عبور می‌کند .

اگر چه آکادمی نیروی دریایی زنان را به راحتی پذیرفته بود , اگر زنان فروشنده زن به راحتی به حمام بروند یا در سالن غذاخوری , از بخت و اقبال بلند باشند .

منبع سایت

پیمان سلطه کلینتون مدارک مورد نیاز برای معافیت پزشکی بیاختیاری مدفوع علت بی علاقگی و درس نخواندن دانش آموزان چیست ؟
+ نوشته شده در پنجشنبه 16 اسفند 1397ساعت 19:03 توسط روشن | | تعداد بازدید : 51

× بستن تبلیغات