مشاوره سربازی

سنا

سالیوان گفت که قصد دارد به یک نظم محافظ در محل اعتراض کند چرا که توانایی خود را برای بررسی اسناد و مصاحبه شاهدان در مورد اظهاراتی که انجام شده‌است محدود کرده‌است , اگرچه معتقد است که ممکن است چیزهایی وجود داشته باشند که باید از مردم نگهداری شوند و در جلسه بسته در طول محاکمه مورد بحث قرار گیرند .

سالیوان سالیوان معتقد است که این اتفاق رخ خواهد داد که مبارز دولت اسلامی در عملیات‌های جنگی کشته شده‌است .

او همچنین گفت که مراسم نام‌نویسی مجدد در یک منطقه جنگی که ممکن است تلفات دیگری در آن حوالی باشد , انجام شد .

سالیوان پس از احضار به دادگاه گفت : " من می‌توانم به شما بگویم که او قطعا ً به هیچ‌کس دستور نداده است که در هر عکسی با یک جنگجوی مرده داعش حضور داشته باشد . " " می‌توانم به شما بگویم که یک مراسم نام‌نویسی مجدد در میدان جنگ انجام شد و برای یک مهر نیروی دریایی هیچ چیز به جز خدمت مجدد برای خدمت به کشور خود در میدان نبرد , به افتخار و افتخار بیشتری وجود نداشت . "

دیوار قصد طی معاون مکزیک تعداد ایجاد

در اوایل این ماه از اتهامات قتل و جرائم دیگر , از جمله گشودن آتش بر روی جمعیت غیرنظامیان عراقی , و تیراندازی به یک زن و یک مرد در رویداده‌ای جداگانه , در این ماه گناهکار شناخته نشد .

بازرسان نیروی دریایی تصویری از یک مهر تزیین شده از روی ریل را در روز هشتم خود ترسیم کرده‌اند , تیراندازی بی‌هدف به غیرنظامیان عراقی و چاقو زدن به مرگ یکی از مبارزان دستگیر شده اسلامی که تخمین زده می‌شود قدمتی چندین‌ساله دارد . آن‌ها می‌گویند که او همچنین با جسد , از جمله مراسم نام‌نویسی مجدد خود , ژست گرفته‌است .

وکلای او گفته‌اند که این اتهامات توسط افراد ناراضی انجام شده‌است تا از بین بروند زیرا او یک فرمانده جوخه درخواست بود .

وکیل او گفت که نیروهای دریایی " موفقیت فوق‌العاده‌ای " در عراق داشته‌اند . او نگران پی‌گرد این پرونده در یک دادگاه نظامی است که می‌تواند آن را تضعیف کند, به روحیه آن‌ها صدمه بزند و اطلاعاتی درباره نیروی مرموز فاش کند . او می‌خواهد اداره دولتی از طرف امنیت ملی مداخله کند . او بر این باور است که تعیین اینکه آیا بخش‌هایی از این پرونده , مانند جزئیات عملیات , تاکتیک , و غیره باید در جلسات بسته مورد بحث قرار گیرند , مهم است .

سالیوان بعد از احضار به دادگاه گفت : " من معتقدم که تحقیقات باید طبقه‌بندی شوند . " " عملیاتی که ما در آن انجام می‌دهیم از امنیت ملی ما محافظت می‌کند و روی صحنه نمایش می‌دهد , فکر می‌کنم آن‌ها را در معرض خطر قرار می‌دهد و ماموریت ما در خطر است. "

مجلس سنا در مورد طرح‌های رقیب برای پایان دادن به تعطیلی رای داد

( عکس از آسوشیتدپرس / مارک زل )

ادامه جدول

گزارش اسوشیتد پرس توسط اندرو تیلور , جیل بولت و مونا لیزا

واشنگتن - رهبران سنا در روز سه‌شنبه بر سر دو پیشنهاد رقابتی برای پایان دادن به تعطیلی دولت موافقت کردند , از جمله طرح رئیس‌جمهور دونالد ترامپ مبنی بر پرداخت هزینه‌های کنگره برای دیوار متوقف مانده در امتداد مرز مکزیک - مکزیک . احتمالا ً شکست می‌خورد .

این اقدام دیگر , از سوی دموکرات‌ها , بعید به نظر می‌رسد که تصویب شود . در حالیکه مذاکرات در مورد امنیت مرزی ادامه دارد دولت موقت دولت را به طور موقت بازگشایی خواهد کرد .

بسته به آستانه رای‌گیری در روز پنج شنبه , یک دستور بلند در سنا که اکثریت آرا را در آن برگزار می‌کنند , نیاز است . دیوار ترامپ یک نقطه برجسته در بن‌بست با دموکرات‌ها است که منجر به تعطیلی نسبی دولت شده‌است .

اما این توافقنامه حداقل شروع به رای‌گیری برای سناتورها برای دادن فکر جدی به گزینه‌ها همزمان با ورود تعطیلی به ماه دوم کرد و برخی از کارمندان فدرال در روز جمعه بدون پرداخت حقوق با یکدیگر مواجه شدند .

منبع سایت

فروشنده اسبق طراحی شرایط معافیت پزشکی گزرودرماپیگمانتوزا کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور - رشته آموزش زبان انگليسی بدون کنکور
+ نوشته شده در دوشنبه 20 اسفند 1397ساعت 18:32 توسط روشن | | تعداد بازدید : 47

× بستن تبلیغات