مشاوره سربازی

اتهامات

جکی رابینسون ، نماینده کالیفرنیا ، از سال ۲۰۱۲ در the خدمت کرده‌است و به عنوان عضو رتبه‌بندی کارکنان در سال ۲۰۱۷ منصوب شد . او از زمان خدمت در این کمیته ، ۱۷ لایحه برای اصلاح سیاست‌های پرسنل نظامی ، از جمله قانونی که به وزارت دفاع نیاز دارد تا یک نظارت بر آزار جنسی و اداره پاسخ ایجاد کند ، معرفی کرد ؛ این کار به پرسنل تغییر جنسیت داده اجازه می‌دهد که در ارتش بمانند و این اطمینان حاصل خواهد کرد که زنان خدمات نظامی بدون نیاز به پرداخت پول به کنترل تولد دسترسی دارند .

اخیرا ً، Speier متعهد به برگزاری جلسات استماع در دکترین Feres شده‌است - - حکمی که اعضای خدمات را در بیشتر موارد از شکایت علیه دولت برای صدمه زدن منع کرده‌است - - و در توسعه بودجه برای هیات‌های نظامی و نیروی دریایی سودمند است ، پول لازم برای بررسی درخواست‌های سربازان قدیمی نسبت به رفتار با ضربه روحی ، تجاوز جنسی یا گرایش جنسی است .

Speier روز چهارشنبه در یک خبر رسمی گفت : " پس از هفت سال خدمت در کمیته خدمات مسلح مجلس ، من آماده خدمت به پرسنل نظامی هستم ، که در آن ما به سختی راه‌حل‌هایی برای پایان دادن به فساد فرهنگی را دنبال می‌کنیم که اجازه تجاوز جنسی به نیروهای مسلح ما را می‌دهد که نه تنها بر اعضای سرویس ما بلکه خانواده‌های آن‌ها نیز تاثیر می‌گذارد ، که بر دوش قربانی کردن و تعهد به کشورمان هستند ."

او افزود که اولویت‌های وی عبارتند از " مبارزه با کمپین ترامپ علیه اعضای خدمات تغییر جنسیت داده؛ پرداختن به عواقب اقدامات تلافی جویانه برای تلافی جویانه علیه بازماندگان تهاجمی و تهاجمی ؛ به‌کارگیری داده‌های بهتر برای بهینه‌سازی استخدام و نگهداری برنامه‌های نگهداری ؛ و حذف ضایعات ، تقلب و سواستفاده در همه سطوح ."

هوایی صورت تنش ساحل سیاره دموکرات

کمیته فرعی نظامی مسئول نظارت و مدیریت مسائل مربوط به پرسنل نظامی ، آموزش و استخدام ، یکپارچه‌سازی اجزای ذخیره ، مراقبت‌های بهداشتی نظامی ، منافع و مسائل مربوط به اسرای جنگی است .

Speier یکی از بومیان سان‌فرانسیسکو است . پس از کسب مدرک دانشگاهی از دانشگاه کالیفرنیا - دیویس و مدرک دکترای حقوق دانشگاه کالیفرنیا هیستینگز ، او به عنوان دستیار کنگره‌ای نماینده مجلس ، لئو رایان ، دموکرات کالیفرنیا کار کرد . او در یک ماموریت حقیقت‌یابی به Jonestown ، گویان ، در سال ۱۹۷۸ ، زمانی که پیروان جیم جونز و فرقه People's پرستشگاه به گروه کنگره حمله کردند، او را کشتند و پنج بار به ضرب گلوله کشته شدند .

بعد از این تراژدی ، او ناموفق بود و برای کرسی قبلی خود فرار کرد . او سپس به هیات سرپرستان بخش کالیفرنیا انتخاب شد و بعدا ً به مجلس سنای ایالت کالیفرنیا انتخاب شد ، جایی که او نمایندگی بخش‌هایی از شهرستان سن فرانسیسکو و سن ماتیو را داشت .

دادگاه - مارتیالیس of فیتزجرالد ، فرمانده USS می‌گوید که دیگر اعتبار ندارد ، قاضی می‌گوید

به رایس بنسون ، فرمانده نیروی دریایی ، یو اس اس یو ، افسر فرمانده سابق نیروی دریایی ، به دو اتهام قصور در انجام‌وظیفه از طریق غفلت و عدم استفاده نادرست از یک کشتی از طریق سهل‌انگاری متهم شده‌است .

۲۳ ژانویه ۲۰۱۹

ستاره‌ها و نوارها توسط کلودیا Grisales

واشنگتن - - دادگاه نظامی به رایس بنسون که افسر فرمانده ناو آمریکایی USS فیتزجرالد بود که در یک برخورد مرگبار سال ۲۰۱۷ دخالت داشت ، تغییر جدیدی انجام داد .

یک قاضی نظامی ، دریادار فرانک کالدول را از خدمت به عنوان مرجع برگزاری دادگاه در پرونده Benson's رد صلاحیت کرد ، به طور موثر اقدام قانونی علیه وی را متوقف کرد و این احتمال را رد کرد که اتهامات را می‌توان رد کرد .

در نتیجه این رد صلاحیت ، دادگاه نظامی بنسون دیگر اعتبار ندارد ، و گروهی از مقامات نیروی دریایی باقی مانده را که می‌توانند این اتهامات را دنبال کنند ، محدود می‌کند . یک متخصص گفت : معاون رئیس عملیات دریایی و فرمانده عملیات دریایی یا CNO برای نظارت بر این پرونده باقی می‌مانند که به نظر غیر محتمل می‌رسد .

منبع سایت

سنا تعداد ایجاد فروشنده شرایط معافیت پزشکی فتق‌ های دیافراگماتیک راهکارهای مقابله با بی دقتی کودکان و افزایش دامنه توجه آنها
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 13:03 توسط روشن | | تعداد بازدید : 50

× بستن تبلیغات