مشاوره سربازی

حیوانات

سازمان PETA پس از تصمیم به توقف استفاده از حیوانات زنده در تمرینات نظامی ، نام گارد ساحلی سال ۲۰۱۸ خود را اعلام کرد . این سرویس از خوک‌ها و بزها برای شبیه‌سازی ضربه روحی استفاده کرده بود که شامل هدف‌گیری و زخمی کردن آن‌ها و برداشتن limbs بود .
PETA و چندین عضو کنگره ، در درخواست از گارد ساحلی برای متوقف‌کردن این کار ، استدلال کردند که شبیه سازه‌ای بادی می‌تواند آموزش کافی برای پرسنل نظامی فراهم کند که ممکن است در معرض جراحات ، حوادث و مکان‌های فاجعه قرار بگیرند .
Ingrid Newkirk ، رئیس سازمان PETA در بیانیه‌ای گفت : " این جایزه بیشتر از یک تجلیل و یک پلاک بود . " گارد ساحلی به نجات جان بسیاری از حیوانات کمک کرده‌است و افتخاری برای سازمان PETA برای کمک به مراقبت پرسنل برای مراقبت از حیوانات در طی این تعطیلی بی‌سابقه دولت کمک کرده‌است .
علاوه بر این ، سازمان PETA غذای سگ رایگان را برای پرسنل در کیپ می ، نیوجرسی ، خانه به مرکز آموزش گارد ساحلی می‌فرستد که در آن کارکنان بدون حقوق کار می‌کنند و تازه استخدام شدگان بدون پرداخت به خانه فرستاده می‌شوند .
خانواده‌های گارد ساحلی در ناحیه همپتون در ویرجینیا زندگی می‌کنند که می‌خواهند یک قرار ملاقات برای خدمات دامپزشکی با سازمان PETA با نام ۷۵۷ ) ۶۲۲ - ۷۳۸۲ ، ضمیمه ۳ و اشاره به پیشنهاد تعطیلی یا رفتن به وبسایت سازمان PETA برای تعیین قرار ملاقات کنند .
مجلس سنا بر روی ۲ طرح رقابتی برای پایان بخشیدن به تعطیلی رای داد .
آملیا ویلیامز ، کارگر سازمان امنیت حمل و نقل ، در روز سه‌شنبه ، ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ ، در بخش بروکلین نیویورک ، یک بطری شیر را برای کارکنان دولت که تحت‌تاثیر تعطیلی قرار گرفته‌اند ، داده‌است . ( عکس از آسوشیتدپرس / مارک Lennihan )
[۲۲ ژانویه ۲۰۱۹]
نوشته آسوشیتدپرس به وسیله اندرو تیلور ، جیل کالوین و لیزا Mascaro
واشنگتن - رهبران مجلس سنا روز سه‌شنبه با رای دادن به دو پیشنهاد رقابتی برای پایان دادن به تعطیلی دولت موافقت کردند ، از جمله طرحی که دونالد Trump's ، رئیس‌جمهور ، قصد دارد کنگره را به خاطر دیوار بلند معلق در امتداد مرز ایالات‌متحده - مکزیک بگذراند . احتمال شکست وجود دارد .
این اقدام دیگر ، از سوی دموکرات‌ها ، بعید به نظر می‌رسد . در روز ۸ فوریه ، دولت به طور موقت دولت را از طریق مذاکرات در مورد امنیت مرزی بازگشایی خواهد کرد .
هر دوی این بسته‌ها باید به حد نصاب ۶۰ رای در روز پنج شنبه برسد ، یک حکم بلند در مجلس سنا که اکثریت ۵۳ - ۵۳ را در آن برگزار می‌کنند. دیوار Trump's نقطه اصلی درگیری او با دمکرات‌ها است که منجر به تعطیلی جزئی دولت شده‌است .
اما این توافق به حداقل شروع رای‌گیری برای سناتورها برای دادن تفکر جدی به گزینه‌ها به عنوان تعطیلی یک ماه دوم ، و حدود ۸۰۰، ۰۰۰ نفر از کارکنان فدرال روز جمعه دیگری بدون حقوق پرداخت می‌شود.
مرتبط : جوامع کمک‌رسانی به to ، ذخیره و گارد که تحت‌تاثیر تعطیلی قرار دارند ، کمک می‌کنند .
چاک شومر ، رهبر حزب دموکرات سنا ، پیش‌بینی کرد که طرح پیشنهادی " کاملا شکست‌خورده " خواهد بود ، اما لایحه دموکراتیک که قبلا ً در مجلس تصویب شده‌است ، " می‌تواند ما را از این باتلاق بیرون کند " .
سناتور نیویورک گفت : " اگر به دنبال راهی برای باز کردن دولت هستید ، این روشی است . "
با این وجود ، جمهوری خواهان معیار stopgap را کم‌اهمیت جلوه دادند و گفتند که شکست خواهد خورد .
جمهوری خواهان مجلس سنا روز سه‌شنبه با طرح Trump's برای بازگشایی دولت ، تامین مالی دیوار خود و ارائه برخی از حمایت‌های از مهاجران "Dreamer " ، پیش رو به رو شدند .
میشل مک کونل ، رهبر فراکسیون اکثریت مجلس سنا و سنا، گفت : "اقدام به کاهش ۱۳۰۰ صفحه‌ای - از جمله ۵.۷ میلیارد دلار برای تامین بودجه این دیوار - " به این بن‌بست منجر خواهد شد و دولت را به سرعت بازگشایی خواهد کرد و شماری از اولویت‌های سیاست دیگر را تحویل خواهد داد ."
با این حال ، دموکرات‌ها پیشنهاد Trump's را شدیداً مورد انتقاد قرار دادند و گفتند که حمایت‌های مهاجران کافی نیستند - تنها ارائه معافیت موقت را ارائه می‌دهند که ترامپ با اعلام پایان دادن به اقدام Deferred برای حفاظت از مهاجران جوان " Dreamer " به این امر کمک کرد .
منبع سایت
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 14:13 توسط روشن | | تعداد بازدید : 45

× بستن تبلیغات