مشاوره سربازی

مجموعه

این به من فکر می‌کند : وقتی ترامپ تشکیل نیروی فضایی ایالات‌متحده را اعلام کرد , او فقط سعی داشت یک دستور کار تعیین کند و چین را از منابع خود خارج کند , یا واقعا ً مصمم بود تا یک مسابقه تسلیحاتی در مقابل پکن انجام دهد ?

با قضاوت در مورد تجربه sdi ریگان , شاید سوالات من کمی افزونه است زیرا دو هدف به طور متقابل انحصاری نیستند .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با هواپیماهای بدون سرنشین در منطقه خلیج‌فارس

( به روز می‌شود ) .

باب

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک مانور بزرگ بدون سرنشین در خلیج‌فارس در اختیار دارد .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک مانور بزرگ بدون سرنشین در خلیج‌فارس در اختیار دارد .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تمرین‌های نظامی بدون سرنشین در منطقه خلیج‌فارس را برگزار می‌کند و ده‌ها وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین ( پهپاد ) را در اختیار دارد که براساس مدلی از یک هواپیمای بدون سرنشین ایالات‌متحده ساخته شده‌است .

رسانه‌های خبری در روز پنج شنبه گزارش دادند که تمرینات گسترده موسوم به " به سوی القدس العربی " توسط بخش هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محدوده عمومی خلیج‌فارس صورت گرفت .

هواپیماهای بدون سرنشین از جمله هواپیماهای بدون سرنشین , از جمله هواپیماهای بدون سرنشین , در مانورها شرکت داشتند .

این اولین باری است که نیروهای مسلح عملکرد چنین تعداد زیادی از هواپیماهای بدون سرنشین در طول عملیات تهاجمی را آزمایش می‌کنند , که شاهد پرواز هم‌زمان هواپیما با فاصله بیش از ۱۰ کیلومتر از اهداف دشمن قبل از نزدیک شدن و حمله به آن‌ها در یک زمان خاص است .

معاهده میزبان تاسیسات انتخابی ادعا حیوانات

سرتیپ حسین سلامی , فرمانده دوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , ضمن اظهار نظر در مورد تمرین‌های نظامی , گفت : " تحریم‌ها به ثمر رسیده‌اند . "

وی افزود : " علی‌رغم رویاهای شیطانی و شیطانی آمریکا و دیگر افراد خیرخواه ملت ایران , شاهد ده‌ها هواپیمای مدرن و پیشرفته سرنشین هواپیما در حین پرواز در طول یک عملیات بزرگ و عملیاتی بی‌نظیر بودیم . "

او افزود که بخش هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پیشگامی در زمینه تولید هواپیماهای مدرن و پیشرفته در خانه افتخار می‌کند .

سلامی هم خاطرنشان کرد که تمام هواپیماهای بدون سرنشین اهداف دشمن را در طول مانور نابود کردند .

سرتیپ امیر علی حاجی‌زاده , فرمانده بخش هوافضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , گفت که این نیرو در طراحی , تولید و اجرای هواپیماهای بدون سرنشین به خودکفایی رسیده‌است .

به موجب نظارت رهبر انقلاب اسلامی آیت‌الله علی خامنه‌ای , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در اختیار بزرگ‌ترین ناوگان هواپیماهای بمب‌افکن تهاجمی در منطقه قرار دارد .

وی افزود که این پهپاد از موقعیت‌های مختلف به سمت اهداف تعیین‌شده در جزیره کیش در جنوب استان هرمزگان پرواز کرده و آن‌ها را نابود کرده‌است .

در دسامبر ۲۰۰۹ , ایران در حال پرواز با استفاده از تکنیک‌های جنگ الکترونیک است .

در عرض چند سال , ایران از هواپیمای بدون سرنشین خود که توسط مهندسی معکوس شرکت لاکهید مارتین ساخته شده‌بود پرده برداشت .

در ماه نوامبر گذشته , حاجی‌زاده معتقد بود که ایران در حال حاضر بزرگ‌ترین مجموعه هواپیماهای آمریکایی و آمریکایی را در اختیار دارد که شامل هواپیماهای آمریکایی , آمریکایی , سیاه , سیاه و سیاه است .

برای هدف قرار دادن مواضع تروریست‌ها در سوریه و عراق استفاده شد . برنامه پهپاد بدون سرنشین ایران نیز نقش مهمی در نظارت بر کشتی‌های جنگی آمریکا در خلیج‌فارس داشته‌است .

منبع سایت

اتهامات دموکرات سنا تعداد قوانین معافیت پزشکی آلبینیسم ساختار سوالات زبان انگلیسی در کنکور سال ۹۷ - بخش اول
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 16:09 توسط روشن | | تعداد بازدید : 46

× بستن تبلیغات