مشاوره سربازی

کف

کشتی جنگی , که شامل عناصر واحد اعزامی دریایی و نیروی دریایی است , در حال حاضر در خلیج‌فارس ماموریت دارد .
سی ان ان به نقل از ناوگان پنجم آمریکا به نقل از ناوگان پنجم آمریکا به نقل از ناوگان پنجم ایالات‌متحده نقل کرد که طی دو ماه گذشته , نیروی دریایی اس اس اس نجات نتوانسته است به هیچ بندری وارد شود .
این ناو جنگی پس از ابتلا به این بیماری قرنطینه شده بود و آخرین مورد گزارش‌شده در ماه مارس بود .
بیشتر بخوانید
ناوگان پنجم در بیانیه‌ای اعلام کرد : " هیچ یک از این موارد تهدید جانی نبوده و انتظار می‌رود که همه یا از قبل ساخته شوند و یا انتظار می‌رود که بهبودی کامل ایجاد شود . " وی افزود که از زمان آغاز پرونده اولیه در ماه دسامبر , تعداد زیادی از این بیماران بازگشته اند .
تمام پرسنل نظامی غیر نظامی سوار بر این قلعه پیش از این واکسن سرخک , گوشک و سرخجه دریافت کرده‌اند و مقامات پزشکی ارتش در حال حاضر در حال ارزیابی زمانی هستند که یک کشتی جنگی ممکن است در نظر پزشکی ایمن تلقی شود .
بیشتر بخوانید : تماشای تحقیر معترضین در مورد راه‌اندازی جدیدترین ناو جنگی آمریکایی
لاکهید مارتین
لاکهید مارتین
کشتی جنگی آمریکایی در کم‌تر از سه ماه
سی ان ان به نقل از یکی از مقامات گفت : " هنگامی که شیوع بیماری‌های مهم وجود دارد , تصمیم ممکن است تا چند روز پس از آخرین بیماری گزارش‌شده به علت تغییر دوره‌های انکوباسیون , متوقف شود . "
با این حال , بنا بر گزارش‌ها , این قلعه در اوایل ژانویه زمانی که در دریای سیاه بود قبل از بازگشت به مدیترانه در دریای سیاه بود .
ناوگان پنجم اضافه کرد : فرماندهی کشتی که عناصر واحد اعزامی تفنگداران دریایی را بر روی عرشه حمل می‌کند , باید برخی از آموزش‌های برنامه‌ریزی‌شده خود را برای مقابله با تاثیر این بیماری اصلاح کند .
واشنگتن که با میلیاردها دلار هزینه پاک‌سازی مواجه است , دولت ترامپ را به پذیرش یک استاندارد ضعیف‌تر برای آلودگی آب‌های زیرزمینی که توسط مواد شیمیایی که معمولا ً در پایگاه‌های نظامی استفاده‌شده و آب آشامیدنی مصرفی میلیونها آمریکایی را آلوده می‌کنند , سوق می‌دهد .
موقعیت پنتاگون آن را در برابر آژانس حفاظت از محیط‌زیست قرار می‌دهد , که به دنبال استانداردهای کاخ سفید برای استانداردهایی است که به احتمال زیاد نیازمند برنامه‌های پاک‌سازی گران در زمینه پایگاه‌های نظامی , فرودگاه‌ها و برخی تسهیلات تولیدی است .
با وجود سابقه طولانی در مورد رئیس‌جمهور ترامپ , سازمان ملل به دنبال این است که با یک استاندارد سخت‌تر برای حضور مواد شیمیایی در برابر فشار از ارتش به اتخاذ چارچوب بسیار کمرنگ‌تری پایبند باشد .
چگونگی حل این جنگ پیامدهای بالقوه عظیمی برای چگونگی رویارویی ایالات‌متحده با آنچه که یک مقام ارشد در مراکز کنترل بیماری و جلوگیری از آن " یکی از مهم‌ترین چالش‌های بهداشت عمومی " در دهه‌های آینده است , دارد .
تخمین زده می‌شود که پانصد و پنج میلیون نفر در این کشور آب آشامیدنی با سطوح بالایی از مواد شیمیایی شناخته‌شده به ازای هر کیلوگرم مواد شیمیایی , یا مواد شیمیایی ویژه , شامل هزاران نفر از افرادی که در نزدیکی پایگاه‌های نظامی در ایالت‌های میشیگان , پنسیلوانیا و ماساچوست زندگی می‌کنند , داشته باشند .
از آنجا که مواد شیمیایی اغلب به عنوان مواد شیمیایی شناخته می‌شوند , در طیف وسیعی از محصولات شامل بسته‌بندی مواد غذایی , ماهی‌تابه , پوشاک و مبلمان وجود دارند . آن‌ها در سال‌های اخیر به سرطان , سرکوب ایمنی و دیگر مشکلات سلامتی مرتبط بوده‌اند .
اما از دهه هشتاد میلادی, وزارت دفاع یکی از پرکاربردترین کاربران این سازمان بوده‌است . مواد شیمیایی جز کلیدی در کف‌های آتش‌نشانی هستند که در پایگاه‌های سراسر کشور به کار گرفته می‌شوند , و کارکنان ارتش مقادیر زیادی را در طول تمرینات آموزش و در حوضه‌های بدون پوشش ایجاد می‌کنند که به خاک و سپس به آب‌های زیرزمینی زه‌کشی می‌شوند .
منبع سایت
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 16:43 توسط روشن | | تعداد بازدید : 39

× بستن تبلیغات