مشاوره سربازی

قاره

کلاس پری و پری دریایی آخرین ناوچه متعلق به نیروی دریایی ایالات‌متحده بود .

امروزه تعریف یک ناو جنگی کمی انعطاف‌پذیر است ، با کشتی‌های بسیاری که یک نیروی دریایی به یک ناوشکن بنام ناو جنگی منسوب است - مانند کشتی‌های نیروی دریایی فرانسوی ، آلمانی و اسپانیایی . اما آن‌ها هنوز هم کشتی‌های جنگی متوسط و متوسط هستند که سریع و سریع هستند و می‌توانند انواع مختلفی از ماموریت‌های تهدید به متوسط در آب آبی و مناطق دیگر را انجام دهند . از زمان معرفی کلاس La French، یک بدنه مخفی که بسیار ساکت است و یک مقطع عرضی کوچک دارد ، به توصیف اضافه شده‌است .

کشتی‌های مدرن بسیار توانمندتر از آنچه در گذشته بودند ، با یک کشتی واحد که از قابلیت‌هایی برخوردار بودند که تنها ۴۰ سال پیش نیازمند نیروی کار بودند . کشتی‌های Today's که توسط موتورهای توربین گاز یا سیستم‌های propulsion هیبرید برق می‌زنند ، رادار پیشرفته‌ای داری که می‌تواند یک توپ گلف مافوق صوت ، آخرین ردیاب صوتی و towed را تشخیص دهد، و یک مجموعه ترسناک از موشک‌های پرتاب عمودی ، موشک‌های کروز ، و توپ‌های عرشه .

و پس از آن the هستند که از قایق scouting کوچک تا شکارچیان بلند مدت ظهور کرده‌اند . sonobuoys ، dipping ، و magnetometers ، همراه با charges دقیق و torpedoes homing ، آن‌ها را به بدترین شکل کابوس تبدیل می‌کردند . آن‌ها همچنین می‌توانند به عنوان سیستم‌های هشدار زودهنگام در برابر حملات هوایی یا موشکی عمل کنند و حتی می‌توانند کشتی‌های دیگر را با موشک‌های خود نابود کنند .

دید کناره گیری سبک عهده پاک کف

مشکل

مشکل with این است که آن‌ها قربانی پایان جنگ سرد شده‌اند که منجر به دهه‌های of ، غفلت ، و جایگزینی آهسته برای تقریبا ً ۳۰ سال شد . نیروی دریایی آمریکا ۱۰۰ کشتی جنگی بود که اتحاد جماهیر شوروی در دسامبر ۱۹۹۱ رسما ً منحل شد . امروزه هیچ یک از آمریکایی‌ها به این مساله پی نبرده اند که جایگزین‌ها به aren't تکیه می‌کنند تا خراش بردارند.

HMS ساترلند ، یک کشتی جنگی معمولی

سایر نیروهای دریایی بزرگ و کوچک در مخمصه مشابهی قرار دارند . بریتانیا ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، آلمان ، آلمان ، و دیگر قدرت‌های ناتو در تلاشند تا بهترین جایگزین برای جنگ سرد خود را پیدا کنند . این امر برای نیروهای دریایی در هر قاره صادق است . و این فقط مساله پیدا کردن پول برای سفارش به بارانداز بود . تکنولوژی در حال حرکت است و there's یک تغییر دریایی در طراحی frigate بوده‌است .

این پیشرفت‌های جدید در تکنولوژی هر دو بخش از مشکل و بهترین بخش راه‌حل هستند . همانطور که تکنولوژی پیشرفت می‌کند، هزینه‌های توسعه ، ساختمان ، حفظ و اداره کشتی‌ها نیز افزایش می‌یابد . در کل ، این امر در نهایت منجر به کشوری می‌شود که the کشتی جنگی قدرتمند ساخته شده‌است، اما با ناوگانی از یک بدنه کامل به پایان می‌رسد .

It's مساله‌ای است که ایالات‌متحده و بریتانیا در گذشته با پذیرفتن این واقعیت که they'd باید برای کاهش ناوگان کشتی‌های بزرگ تشکیل شود ، مورد بررسی قرار گرفتند . به این دلیل که نیروی دریایی سلطنتی اکنون ۷۷ کشتی دارد - کوچک‌تر از آن چه در روزه‌ای هنری هشتم بود - و نیروی دریایی ایالات‌متحده در حال حاضر frigateless است .

Frigate آینده ( FFGX )

تا همین اواخر ، نیروی دریایی ایالات‌متحده این کمبود را با تلاش برای انطباق با یک دنیای پس از جنگ سرد مورد بررسی قرار داد . از دهه ۱۹۹۰ ، بحث برنده این بوده‌است که از زمان رفتن اتحاد جماهیر شوروی و نیروی دریایی روسیه بیشتر وقت خود را صرف زنگ زدن به اسکله می‌کند، روزهایی که آماده می‌شوند تا یک دشمن با اندازه برابر در دریاهای آزاد درگیر شوند . در عوض ، قرار بود دشمنان فردا hostiles منطقه‌ای باشند که عمدتا ً در مناطق کرانه‌ای کار می‌کردند - یعنی آب‌های کم‌عمق در قفسه‌های قاره و دریاهای کوچک‌تر مثل دریای مدیترانه یا تایوان .

مفهوم Austel نیروی دریایی US FFG ( X )

برای مقابله با این محیط‌ها ( و ذخیره پول ) آمریکایی‌ها در کشتی جنگی Littoral ( lcs ) سرمایه‌گذاری کردند . با جابجایی حدود ۳۰۰۰ تن ، lcs کمی در کناره کوچک قرار دارد و نیمی از خدمه یک کشتی جنگی دارد ، اما یک طراحی مدولار جدید دارد که به آن اجازه می‌دهد تا با مبادله یک ماژول برای ماموریت‌های مختلف ، به سرعت با ماموریت‌های مختلف تطبیق یابد .

منبع سایت

مجموعه حیوانات اتهامات دموکرات مدارک مورد نیاز برای معافیت پزشکی نقص ایمنی سلولی اکتسابی دانشگاه اراک جهت تامین نیرو امریه خدمت سربازی پذیرش می کند
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 17:51 توسط روشن | | تعداد بازدید : 62

× بستن تبلیغات