مشاوره سربازی

شکاف

هنوز یک شکاف بزرگ بین پکن و واشنگتن با توجه به هزینه و تجهیزات نظامی وجود دارد . بنابراین فرضیه تهدید چین کاملا ً بی‌اساس است .

بدون توجه به رقابت و اختلافات بین قدرت‌های بزرگ ، منافع مشترک در امنیت منطقه‌ای و مسائل جهانی بسیار حائز اهمیت است . اما اصول اخلاقی " آمریکا اول " و " آمریکا بزرگ " منافع مشترک را نادیده گرفته و امکان هم‌کاری را کاهش داده‌است .

اگر آمریکا همچنان دشمن باشد ، " تهدید چین و روسیه " در داخل واشنگتن ممکن است به یک پیشگویی تبدیل شود که برای خود بسیار مضر است .

بوئینگ از " وضعیت حاد " پس از آنکه بخش‌هایی که در Tankers چپ شده بودند ، گفته می‌شود که بالاترین خریدار نیروی هوایی است .

یک بویینگ KC - ۴۶ اسب Pegasus در پایگاه هوایی Yokota در ژاپن ، ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۸ به زمین می‌نشیند .

نوشته MARCUS WEISGERBER

سردبیر بخش بازرگانی جهانی

خواندن BIO

مارس ۲۰۱۹

TOPICS

صنعت

نیروی هوایی

نیروی هوایی هوایی آمریکا / yasuo OSAKAB

AA FONT SIZE + PRINT

LinkedIn Twitter از فیس بوک این مقاله را پست می‌کند

ارزیابی شدید ویل Roper در میان زمینه‌های غیر unrelated ۷۳۷ محبوب شرکت مکس jetliner صورت می‌گیرد .

این سرویس در روز چهارشنبه اعلام کرد که بوئینگ در یک فرهنگ خط مونتاژ " موقعیت جدی " دارد که به ابزارها و قطعات اجازه خروج از داخل تانکرها در اختیار نیروی هوایی ایالات‌متحده را می‌دهد .

تحت تاثیر اکتبر منتقل مستقر ساکنان

ویل Roper اخیرا ً با مدیران اجرایی در کارخانه بوئینگ در واشنگتن ملاقات کرده‌است که در آن شرکت هواپیماهای widebody تجاری می‌سازد - و the - ۴۶ ، یک نسخه از ۷۶۷ - ۴۶ است .

Roper روز چهارشنبه بعد از سخنرانی در کنفرانس McAleese & Associates / کردیت سویس در واشنگتن گفت : " من نگران بودم که بوئینگ درک کند که آن‌ها یک موقعیت جدی دارند که قرار است مشارکت در سطح بالا را از شرکت خود بگیرد . آن‌ها متعهد به انجام این کار هستند ."

این روز همچنین شاهد این بود که دولت آمریکا آخرین کشور بزرگ بوئینگ ۷۳۷ ، narrowbody " commercial ، پس از سقوط در اندونزی و اتیوپی شد . بوئینگ ۷۳۷ در حدود ۴۰ مایلی جنوب اورت در کارخانه‌ای در Renton واشنگتن جمع شده‌است .

بیش‌ترین مطالعه

۱

بوئینگ از " وضعیت حاد " پس از آنکه بخش‌هایی که در Tankers چپ شده بودند ، گفته می‌شود که بالاترین خریدار نیروی هوایی است .

۲

در " فورت ترامپ " : ایالات‌متحده آمریکا را " پیشنهاد محکم " می‌کند .

۳

" هزینه بالای ۵۰ " : به نیروی Mercenary آمریکا خوش آمدید

SUBSCRIBE

دریافت به روز رسانی ‌های ایمیل روزانه :

هر روز در برابر دفاع مشترک عضو شوید .

اولین کسانی باشید که به روز رسانی‌ها را دریافت کنید .

ایمیل تان را وارد کنید

تبلیغ

قرار بود شرکت بوئینگ اولین KC - ۴۶ را در سال ۲۰۱۷ به دست آورد ، اما طراحی و مشکلات نرم‌افزار اولین تحویل تا ماه ژانویه را به تعویق انداخت . پس از اینکه تعدادی از تانکرها را دریافت کردیم ، نیروی هوایی شروع به پیدا کردن ابزار و قطعات درون برخی از هواپیماها کرد و این سرویس را به تعلیق تحویل داد . اشیا به عنوان اشیا خارجی اشیا خارجی یا FOD شناخته می‌شوند .

Roper روز چهارشنبه گفت : " من نگرانی‌های زیادی در مورد مساله FOD دارم ، زیرا این مساله فقط پایبندی به فرآیند است و هیچ ارتباطی با طراحی ندارد و هیچ ارتباطی با تولید ندارد . این تنها رونده‌ای زیر است که بوئینگ در کتاب‌ها دارد و فرهنگ همه راه را به سطح مکانیک می‌برد که آن‌ها را در بر می‌گیرد ."

مساله آوار آخرین ضربه برای پروژه تانکر است که مورد تهدید مسائل توسعه قرار گرفته‌است . بوئینگ باید بیش از ۳ میلیارد دلار خسارت با هواپیما بخورد .

روز دوشنبه ، نیروی هوایی به پذیرش تانکرها از بوئینگ ادامه داد . تاد Blecher ، سخنگوی بوئینگ ، در ایمیلی گفت که در روز چهارشنبه ، مجموعا ً هفت نفر تحویل داده شدند .

Blecher گفت : " ایمنی و کیفیت بالاترین اولویت ما هستند . ما متعهد به ارائه هواپیماهای بدون FOD به مشتریان خود هستیم و برنامه عملیاتی توافق‌شده را در پیش داریم . ما به کار با نیروی هوایی در برنامه برای تحویل آتی ادامه خواهیم داد ."

منبع سایت

قاره کف مجموعه حیوانات اتهامات مراحل معافیت پزشکی سینوس نافی با ارتباط به روده یا مثانه ثبت نام دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سال 96
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 اسفند 1397ساعت 18:40 توسط روشن | | تعداد بازدید : 50

× بستن تبلیغات