مشاوره سربازی

بازمانده

Goldston گفت : " حمله به فعالان قضایی بین‌المللی برای انجام کار خود ، تلاش‌های جهانی برای رسیدگی به کسانی که مسئول جنایات وحشیانه مانند شکنجه و قتل دسته‌جمعی هستند را تضعیف می‌کنند ."

شورای بین‌المللی کریکت در سال ۲۰۰۲ تحت قانون رم تاسیس شد و به ۱۲۳ کشور پیوست .

اما عضویت شورای بین‌المللی کریکت هرگز توسط سنای آمریکا تصویب نشد و دولت " اول آمریکا " از رئیس‌جمهور دونالد ترامپ به طور ویژه‌ای به شدت مخالف بود .

جان بولتون در یکی از اولین سخنرانی‌های خود پس از تبدیل شدن به مشاور امنیت ملی در ماه سپتامبر ، شورای بین‌المللی کریکت را محکوم کرد .

بولتون گفت : " ما با شورای بین‌المللی کریکت هم‌کاری نخواهیم کرد و قطعا ً به شورای بین‌المللی کریکت نخواهیم پیوست . ما به شورای بین‌المللی کریکت راه خواهیم داد ."

۴۹ کشته در حمله تروریستی به مساجد نیوزیلند

تلویزیون نیوزیلند / خبرگزاری فرانسه / لوران FIEVET

این حمله بی‌درنگ به عنوان نخست‌وزیر Jacinda Ardern به عنوان یک ملت شوکه کننده در یکی از تاریک‌ترین روزه‌ای این کشور ، دوبله شد .

یک گروه " افراطی جناح راست " مسلح به سلاح‌های نیمه اتوماتیک در دو مسجد در شهر آرام نیوزلند در شهر کریسچرچ در طی نماز جمعه در روز جمعه ، ۴۹ عبادت‌کننده را کشته و ده‌ها تن دیگر را زخمی کرد.

این حمله که گمان می‌رود مرگبارترین حمله علیه مسلمانان در غرب در دوران مدرن باشد ، بلافاصله توسط نخست‌وزیر "Jacinda Ardern " به تروریسم دوبله شد ، زیرا وی یک ملت شوکه کننده را در یکی از " تاریک‌ترین روزه‌ای " خود رهبری کرد .

مهاجم به صورت زنده از خودش در حال رفتن به اتاق ، قربانی به قربانی ، تیراندازی به زخمی‌ها از فاصله نزدیک به هنگام تلاش برای خزیدن در فاصله نزدیک بود .

یک مرد ۲۸ ساله استرالیایی دستگیر و متهم به قتل شده‌است .

او قرار است اوایل روز شنبه در دادگاه منطقه Christchurch ظاهر شود . دو مرد دیگر در بازداشت هستند ، اگرچه ارتباط آن‌ها با این حمله نامشخص است .

handout / خبرگزاری فرانسه / گزارش

خدمات سرزمین مرغ مالی رنج شکاف

مردی که در دو تیراندازی‌ها در مسجدی در Christchurch حضور داشت قبل از حمله خود را در ماشین خود فیلمبرداری کرد و ویدیو را در فیسبوک پخش کرد .

مظنون اصلی ، یک بیانیه نژادپرستی را در رسانه‌های اجتماعی پیش از این حمله منتشر کرد که تئوری‌های توطئه درباره آواره شدن اروپاییان و جزئیات دو سال آماده‌سازی و تندروی منتهی به تیراندازی‌ها را منتشر کردند .

Ardern گفت : " واضح است که این مساله اکنون تنها می‌تواند به عنوان یک حمله تروریستی توصیف شود .

پلیس گفت که دو وسیله انفجاری دست‌ساز در یک خودرو پیدا شدند و توسط ارتش خنثی شدند .

اسکات موریسون نخست‌وزیر استرالیا که در سیدنی صحبت می‌کرد ، مرد مسلح را " تروریست ، جناح راست و خشن " توصیف کرد .

خبرگزاری فرانسه

در نقشه " کرایست چرچ " در نیوزیلند آغاز شده‌است و در آن Deans Ave و Linwood Ave را نشان می‌دهد که در آن پلیس NZ " تلفات متعدد " را در دو مسجد گزارش کرده‌است .

دو هدف او مسجد al بودند که در آن ۴۱ نفر کشته شدند و یک مسجد کوچک‌تر در حومه of که هفت نفر دیگر نیز در آن کشته شدند . قربانی باقیمانده در بیمارستان فوت کرد .

گفته می‌شود که کشتگان شامل زنان و کودکان بودند . در حدود ۴۸ نفر به خاطر جراحات ناشی از شلیک در بیمارستان کرایست چرچ، از جمله کودکان کم‌سن و سال ، تحت درمان هستند .

بازماندگان این تیم شامل ۱۷ عضو تیم کریکت Bangladesh's بودند که بازی آن‌ها علیه نیوزیلند در روز شنبه به تعویق افتاده‌است و یک مرد فلسطینی که پس از دیدن کسی که در سرش تیر خورده‌است ، به خاطر زندگی خود فرار کرده‌است .

من سه عکس فوری شنیدم ، بعد از حدود ۱۰ ثانیه دوباره شروع شد . این مردی که نخواست نامش فاش شود به خبرگزاری فرانسه گفت : " این کار باید اتوماتیک باشد - هیچ‌کس نمی‌تواند ماشه را بکشد ."

" سپس مردم شروع به دویدن کردند . او گفت : " برخی از آن‌ها غرق خون بودند ."

هشدار در مسجد

پلیس نیوزلند تصاویر گرفته‌شده توسط مرد مسلح را " بسیار نگران‌کننده " توصیف کرد و به کاربران وب هشدار داد که ممکن است برای به اشتراک گذاری چنین " محتوای قابل اعتراضی " به ۱۰ سال زندان محکوم شوند .

منبع سایت

قاره کف مجموعه حیوانات مشاوره معافیت پزشکی فتق خارجی نواحی اینگوئینال کدرشته ها و ظرفیت های حذف شده گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی - سال 96
+ نوشته شده در جمعه 24 اسفند 1397ساعت 21:46 توسط روشن | | تعداد بازدید : 54

× بستن تبلیغات