مشاوره سربازی

آبدارخانه

گو یل, تحلیل گر زبان انگلیسی , در ماه می به نیروی هوایی پیوست . او به تازگی از موسسه زبان دفاعی در دانشگاه مونتری , کالیفرنیا فارغ‌التحصیل شده‌است . طبق سوابق مرکز پرسنل نیروی هوایی . او به عنوان دانشجو در یک پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی سن آنجلو , تگزاس در مسیر اولین وظیفه خود انجام‌وظیفه می‌کرد .

او و همسرش از تگزاس هستند و خدمات خصوصی در طی تعطیلات آخر هفته برگزار شد .

در روز چهارشنبه , پلیس به یک ندای تیراندازی واکنش نشان داد که به شلیک گلوله شلیک شده‌بود . گفته بود که در ساعت هفت کشته شده‌است .

پلیس در انتشار اولیه اطلاعات در پی این حادثه گفت که او و همسرش که در این مجتمع زندگی می‌کردند , تازه به آنجا رسیده بودند و زمانی که از سمت راننده خارج شد , او را تیرباران کردند . نمی‌توانیم بگوییم دوشنبه کدام مظنون ماشه را کشیده‌است .

پلیس گفت که تصاویر تجسس تصویری جمع‌آوری‌شده از یک کسب‌وکار در آن حوالی در طی تحقیقات نشان می‌دهد که یک وسیله نقلیه ثبت‌شده به ویلکس پس از زمان تیراندازی به سرعت از پارکینگ خارج می‌شود . او گفت که این وسیله سابقه قبلی مرتبط بودن به سرقت‌های خشن را داشت .

ویلکس و مارتین در یک توقف ترافیک در ایالت تگزاس , تگزاس , بازداشت شدند .

مک گری , که گفته‌است که در نیروی هوایی " شغلی امیدوار کننده " داشت , در مورد وضعیت خانواده‌اش اظهار نظر نکرد , اما گفت کارکنان خدمات قربانیان این شهرستان با آن‌ها در تماس بوده‌اند .

او گفت : " من به تلاش جمعی که به احترام به خاطره آوستین کمک می‌کند , افتخار می‌کنم . "

انبار مواد غذایی اکنون در آکادمی گارد ساحلی باز است

در این روز پنجشنبه , یک عکاس , کریستین بره , رئیس و بنیانگذار گروه غیرانتفاعی حیوانات گروه غیرانتفاعی در روز واترفورد , کن . , کیسه‌های از غذای حیوانات خانگی اهدا شده را به نگهبانان ساحلی تحویل می‌دهد که به یک انبار مواد غذایی که در زمین‌های آکادمی حفاظت ساحلی در نیو یورک ساخته شده‌است , کمک می‌کنند . ( عکس از آسوشیتدپرس / سوزان استرن )

عهده ترک کلاهبردار تصویب رسمیت

ادامه جدول

مطبوعات وابسته

new york , کن . - انبار مواد غذایی برای کمک به خانواده‌هایی ایجاد شده‌است که تحت‌تاثیر تعطیلی دولت فدرال قرار دارند .

یکی از گروه‌هایی که مسئول انبار مواد غذایی است , در صفحه فیسبوک خود می‌گوید که روز سه‌شنبه پس از تصمیم اخیر برای بازگشایی مجدد دولت به مدت سه هفته , باز خواهد ماند .

انجمن افسران خرده فروشان جنوب شرقی کانکتیکات می‌گوید که این انبار برای هر کارمند فدرال فدرالی آزاد است .

داستان‌های مرتبط :

نگهبان ساحلی بالاخره پس از یک ماه تعطیلی دوباره پرداخت

پیشنهاد ساده : جابجایی گارد ساحلی تحت نیروی دریایی برای پرداخت دست‌مزد

فرماندهان بازنشسته گارد ساحلی : واشنگتن خدمت ما را شکست می‌دهد.

رئیس سابق گارد ساحلی : ما از کنگره شرمسار هستیم

این چیزی است که گارد ساحلی در این ماه بدون چک حقوقی انجام داده‌است .

یکی از سخنگویان این کلاس , لورن زو , یکی از سخنگویان آکادمی , روز دوشنبه گفت که احتمال این وجود دارد که انباری همچنان باز بماند و برخی از کارگران حقوق معوقه خود را دریافت نکرده اند .

او می‌گوید : " پس از دریافت دو حقوق , مردم باید خود را جمع کنند " . در روز دوشنبه , آبدارخانه هنوز هم کمک‌های خیریه دریافت می‌کند .

منبع سایت

جو ژاندارمری طول بیانات قطع مشاوره معافیت پزشکی سینوس نافی با ارتباط به روده یا مثانه تکمیل ظرفیت و اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد سال 96
+ نوشته شده در پنجشنبه 15 فروردين 1398ساعت 21:00 توسط روشن | | تعداد بازدید : 53

× بستن تبلیغات