مشاوره سربازی

جزیره

به گفته مقامات نیروی دریایی ، این مشارکت یک فرصت منحصر به فرد برای برنامه‌ریزی ، آموزش و استقرار نیروی دریایی برای اجرای یک ماموریت ساختمانی فراهم می‌کند که مهارت‌های حیاتی را در بر می‌گیرد . تفنگداران دریایی ، متخصص در کار با بتن ، توسط نیروی دریایی تحت حمایت نیروی دریایی ، که معمولا ً وظیفه ساخت‌وساز مانند تاسیسات ، مدارس ، بیمارستان‌ها و پایگاه‌های خود را برعهده دارند ، مورد حمایت قرار می‌گیرند . برخی از تفنگداران دریایی که در این پروژه شرکت داشتند ، در ۲۹ Palms یا خارج از کشور به پروژه‌های ساختمانی ادامه خواهند داد .

سرهنگ دوم جیمز Bauch ، افسر فرمانده the ، گفت : " این بسیار مهم است . ما با بتون کار می‌کنیم اما آنچه که انجام می‌دهیم پروژه‌های کوچک هستند . برخی از تفنگداران دریایی در اینجا در عراق و افغانستان حضور داشتند و از بتن برای تعمیر craters در باندهای پرواز استفاده می‌کردند تا از عملیات در مقابل عراق و شام پشتیبانی کنند .

این باندهای اعزامی به طور معمول شامل خاک سطحی و قرار دادن تخته‌های فلزی به‌هم‌پیوسته هستند . باندها و باندها موقتی هستند .

Bauch افزود : " ما به این پروژه و تجربیاتمان در عراق و افغانستان نگاه کردیم و متوجه شدیم که ما به تجربه بیشتری با بتن برای پشتیبانی از هوانوردی دریایی نیاز داریم ."

تاریخچه airport's

این فرودگاه در سال ۱۹۴۱ توسط ویلیام Wrigley ساخته شد . این کوه با تسطیح دو قله و پر کردن دره باقی مانده برای ایجاد باند اصلی ، از چشم‌انداز پیرامون کنده‌کاری شده‌بود . این فرودگاه نام خود را از محل خود به عنوان یکی از مرتفع‌ترین نقاط کشور به دست آورده‌است که ارتفاع آن ۱، ۶۰۲ فوت است.

در طول جنگ جهانی دوم ، این فرودگاه و جزیره به دولت آمریکا اجاره داده شدند تا به عنوان خط مقدم در دفاع از ساحل غربی nation's به خدمت گرفته شوند. دفتر خدمات استراتژیک ، a به سازمان سیا ، از این جزیره به عنوان یک پایگاه آموزشی مخفی برای عوامل اطلاعاتی استفاده کرد و باند فرودگاه airport's با آوار پوشیده شده بود تا هواپیماهای دشمن قادر به استفاده از آن به عنوان یک پایگاه نباشند .

بعد از جنگ ، فرودگاه برای دسترسی عمومی در ۱۹۴۶ افتتاح شد . تونی Budrovich ، رئیس سازمان حفاظت از منابع طبیعی جزیره Catalina ، گفت که این شرکت مسئولیت عملیات airport's را در سال ۱۹۷۲ به عهده گرفت و آن را به عنوان یک فرودگاه بین‌المللی هوانوردی اداره کرده‌است .

هر ساله بیش از ۷۰۰۰ پرواز وارد فرودگاه می‌شوند که حدود ۳۰ درصد از آن‌ها خدمات پستی و FedEx و ارسال UPS را به ۴۰۰۰ نفر در سراسر سال ارسال می‌کنند . جزیره همچنین یک نقطه توریستی محبوب است و در ماه‌های تابستان به حدود ۱ میلیون نفر می‌رسد .

خلیج پرونده سشوار آسمان کاپیتان آبدارخانه

مقامات در روز دوشنبه ، باند اصلی را در روز دوشنبه ، ۱۰ دسامبر تعطیل کردند . تنها تعداد محدودی از پروازها مجاز به فرود بر روی باند دیگر هستند .

ایده پروژه

پروژه بازسازی مشترک بیش از دو سال پیش با ایده‌ای از خلبان نیروی دریایی آغاز شد که در روز پرواز هواپیمای خود را به پرواز در آورد و در فرودگاه فرود آمد .

Budrovich گفت : " او گفت که این باند سال‌ها بر روی آن است و پرسید که آیا تا به حال شراکت با نیروی دریایی را در نظر گرفته بودیم .

The با نیروی دریایی آمریکا و نیروهای دریایی در مورد پروژه و برای ۱۸ ماه آینده با دفتر معاون وزیر دفاع ، پرسنل نیروی دریایی و نیروی اعزامی نیروی دریایی نیروی دریایی برای توسعه این طرح هم‌کاری کردند .

Budrovich گفت : " آن‌ها آنچه را که دارند دوست دارند و ما آنچه را که داریم دوست داریم . "

در اردوگاه

ستوان مایکل براون ، سرباز ذخیره نیروی دریایی ، روز جمعه بر کار نیروی دریایی نظارت داشت .

او گفت : " وقتی شما به خارج از کشور بروید ، دسترسی به منابع دشوارتر می‌شود " و توضیح داد که ۵۰۰ تن تجهیزات ، کامیون و لوازم که از Miramar با کاروان به بندر لس‌آنجلس و سپس به دو Harbors حمل می‌شدند ، از جایی که از جاده پر شیب و باریک باز می‌شد .

او گفت : " در یک جزیره ، it's محیط‌های بسیار محدود و نمایشی هستند که در آمریکا اینجا نیستند . "

منبع سایت

جو ژاندارمری طول بیانات مشاوره معافیت پزشکی آکرو مگالی قیمت اجاره آپارتمان ۵۰ تا ۸۵ متری در تهران چقدر است؟
+ نوشته شده در پنجشنبه 15 فروردين 1398ساعت 21:39 توسط روشن | | تعداد بازدید : 62

× بستن تبلیغات