مشاوره سربازی

سنا

گارد ساحلی قادر بود حقوق ماهیانه خود را پرداخت کند , اما حقوق عقب‌افتاده خود را از دست داد . اگر تعطیلی هفته آینده ادامه یابد , تقریبا ً همه اعضای گارد ساحلی دور دوم پرداخت حقوق را از دست خواهند داد . همچنین آن روز , تقریبا ً بازنشستگان از بازنشستگان حفاظت می‌کنند و بازماندگان آن‌ها اولین بازرسی خود را از دست خواهند داد , چرا که ماهانه پرداخت می‌شوند .
آخرین تلاش روز پنجشنبه برای تامین بودجه گارد ساحلی پس از هفته‌ها لابی کنگره برای پرداخت اعضای خدمات صورت می‌گیرد . سایر معیارهای رقابتی مانند s . علاوه بر این , " قانون حفاظت ساحلی ما " با حمایت " جان تیون " , آر - ای " , نیز نتوانسته است کشش را به دست آورد .
چاک شومر , رهبر اقلیت مجلس سنا , گفت که او به تازگی با فرمانده گارد ساحلی , کارل شولتز , دیدار کرد و از آدمیرال خواست تا مقامات اداری را وادار به " توقف گروگان کارمندان فدرال " کند . "
شومر روز پنج شنبه پس از اینکه کندی درخواست مجلس سنا را مطرح کرد , گفت : " من درخواست اصلی را رد می‌کنم زیرا سناتور لوئیزیانا اجازه نمی‌دهد بقیه دولت پرداخت شود . " ما می‌توانیم با سرمایه‌گذاری و باز کردن دولت برای همه خوب کار کنیم . "
بحران گسترده‌ای که گارد ساحلی با آن مواجه است همچنان به تولید شواهد حکایت ادامه می‌دهد چرا که تعطیلی به پنجمین هفته خود در روز جمعه می‌رسد .
به عنوان مثال , معاون بازنشسته , پیتر تمپلتون , معاون سابق گارد ساحلی , روز پنج شنبه در طول بحث هیات کنگره گفت که نیروهای جدید آخرین تلفات ناشی از تعطیلی هستند . او گفت : " برای نیروهای گارد ساحلی که آموزش ابتدایی را بعد از نماز جمعه آغاز کرده‌اند , آن‌ها برای شغلی آموزش می‌بینند که در زمان پرداخت آن‌ها نامطمئن هستند .
این سرویس همچنین در تلاش است تا فارغ التحصیلان را از مرکز آموزش گارد ساحلی در کیپ تا ون در نیوجرسی پیاده کند . دانش‌آموختگان که واحدهای جدید آن‌ها قادر به پذیرش آن‌ها نیستند یا به وطن خود بازگشته اند یا در کیپ تا ون جا مانده‌اند تا اینکه تعطیل شود .
مختار که مدیر سابق اداره امنیت حمل و نقل نیز بود , گفت : " ما شروع به از دست دادن افرادی می‌کنیم که استعداد دارند و توانا هستند . "
تعطیلی نسبی دولت زمانی آغاز شد که کنگره نتوانست بودجه‌ای را برای بخش‌های مشخصی از جمله امنیت داخلی که شامل گارد ساحلی بود تصویب کند . سایر شاخه‌های نظامی تحت‌تاثیر تعطیلی قرار نمی‌گیرند ; چرا که آن‌ها بخشی از دپارتمان دفاع هستند که به طور کامل از طریق سال مالی که به پایان می‌رسد , تامین می‌شود .
ما امروز برای اعضای ارتش , نیروی دریایی , نیروی هوایی و نیروی دریایی هستیم , اعضای گارد ساحلی تنها خدماتی هستند که نیاز است … برای انجام وظایفشان " بدون پرداخت " . در طبقه بالا گفت : " من فکر می‌کنم که این یک حرکت مهم در بخش دموکرات‌ها و جمهوری خواهان در این مجلس سنا و مجلس نمایندگان برای تصویب این یک تغییر کوچک خواهد بود که رئیس‌جمهور گفته‌است او امضا خواهد کرد . "
گل‌محمدی و نویسنده کارکنان خطوط راه‌راه در تهیه این گزارش نقش داشتند .
قانون گذاران برای معرفی صورت‌حساب‌های پزشکی کهنه سربازان قدیمی در کنگره جدید مسابقه می‌دهند
یک برش جدید شاهدانه در تاسیسات پرورش ماری جووانا در ماساچوست رشد می‌کند . ( عکس از آسوشیتدپرس / استیون مک گری )
ادامه جدول
نویسنده: پاتریشیا هالی
کم‌تر از یک ماه به مجلس کنگره , قانونگذاران هر دو طرف راهرو در مجلس و سنا چهار لایحه را مطرح کرده‌اند که اگر به قانون تبدیل شوند , ملزم به انجام تحقیقات بر روی ماری جووانا هستند .
منبع سایت
+ نوشته شده در پنجشنبه 15 فروردين 1398ساعت 23:24 توسط روشن | | تعداد بازدید : 51

× بستن تبلیغات