مشاوره سربازی

گاد

کشته شدگان غیرنظامی و پنج سرباز نیز از جمله کشته‌ها هستند . دو پلیس و دو غیرنظامی در بین زخمی‌ها هستند .

سربازان در حمل‌کننده‌های زرهی از جاده اصلی که به کلیسا منتهی می‌شد , مسدود و به بیمارستان شهر منتقل شدند . برخی از تلفات از طریق هوایی به این شهر انجام شد .

وزیر دفاع در بیانیه‌ای گفت : " من به سربازان خود دستور داده‌ام که سطح هشیاری خود را بالا ببرند , همه مکان‌های عبادت و مکان‌های عمومی را فورا ً امن کنند و تدابیر امنیتی فعال را برای خنثی کردن طرح‌های خصمانه آغاز کنند . "

" تا زمانی که هر قاتل به پیشگاه عدالت آورده و پشت میله‌های زندان قرار گیرد , به انتهای زمین خواهیم پرداخت . این قانون به آن‌ها رحم نخواهد کرد . "

این گزارش گفت : " دشمنان دولت شجاعانه توانایی دولت برای تامین امنیت شهروندان در آن منطقه را به چالش کشیدند . ( نیروهای مسلح فیلیپین ) به چالش خواهند آمد و این مجرمان بی‌خدا را نابود خواهند کرد . "

جزیره هولو مدت‌ها است که توسط حضور ستیزه جویان ابو سیاف , که توسط ایالات‌متحده و فیلیپین به عنوان یک سازمان تروریستی به دلیل سال‌ها بمب‌گذاری‌ها , آدم‌ربایی و سربریدن , لیست سیاه شده‌اند , دچار مشکل شده‌است . یک اسقف کاتولیک به نام بنجامین دو عیسی , توسط شبه نظامیان مظنون بیرون کلیسای جامع به ضرب گلوله کشته شد .

هیچ‌کس بلافاصله مسئولیت حمله اخیر را بر عهده نگرفته است .

تقریبا ً یک هفته پس از آن فرا رسید که مسلمانان اقلیت در کشور کاتولیک رومی , منطقه خودمختار جدیدی را در جنوب فیلیپین , به امید پایان دادن به پنج دهه شورش جدایی طلبان که مردم را کشته بودند , تایید کردند . با این که اکثر نواحی مسلمان توافق خودمختاری را تصویب کردند, رای دهندگان در استان بلخ , جایی که جولو در آن واقع شده‌است , آن را رد کرد . این استان خانه یک گروه شورشی رقیب است که با این معامله و همچنین سلول‌های کوچک‌تر ستیزه‌جو که بخشی از هر فرآیند صلح نیستند , مخالف است .

دولت‌های غربی از توافق خودمختاری استقبال کرده‌اند . آن‌ها نگرانند که تعداد کمی از ستیزه جویان مرتبط با دولت اسلامی از خاورمیانه و جنوب شرق آسیا می‌توانند اتحادی با شورشیان فیلیپینی ایجاد کنند و جنوب را به یک زمین پرورش برای افراط گرایان تبدیل کنند .

ناوبر مایک ارمنی تعطیلی دلت ژنرال

این بمب در مکانی از صلح و عبادت صورت‌گرفته است و زمانی می‌آید که ما در حال آماده شدن برای مرحله دیگری از روند صلح هستیم . " او افزود : " زندگی انسان غیرقابل تعویض است " و از ساکنان جولو خواست تا با مقامات برای یافتن عاملان این " بیرحمی " هم‌کاری کنند . "

اسکار بهترین , رئیس پلیس ملی , به شبکه تلویزیونی abs - نیوز گفت که مسئولان امنیتی در حال بررسی " به گروه‌های تهدید مختلف " بودند و آن‌ها هنوز هم نمی‌توانند بگویند که آیا این کار ارتباطی با این همه‌پرسی دارد یا خیر . " یک مشاور امنیت ملی گفت که منطقه خودمختار " جدید " به معنی پایان جنگ برای جدایی است . این شهر به خاطر صلح و آرامش است . "

گذشته از گروه کوچک اما وحشی ابو سیاف , گروه‌های ستیزه‌جوی دیگر در کراچی شامل یک گروه کوچک جهادی‌های جوان با گروه دولتی اسلامی هستند که هم چنین حملاتی از جمله آدم‌ربایی برای باجگیری و سربریدن ‌ها را انجام داده‌است .

ستیزه جویان ابو سیاف هنوز حداقل پنج گروگان را در دست دارند - - یک تبعه هلندی , دو مالزیایی , یک اندونزیایی و یک فیلیپینی - - در پایگاه‌های جنگل شان اغلب در نزدیکی شهر زاهدان , نه دور از جولو .

نیروهای دولتی به حملات پراکنده‌ای برای درهم شکستن ستیزه جویان , از جمله آن‌هایی که در جولو , یک جزیره دچار فقر بیش از ۴۰۰ هزار نفر هستند , فشار آورده‌اند . چند هزار کاتولیک بیشتر در پایتخت جولو زندگی می‌کنند .

منبع سایت

سنا حیاتی جزیره آبدارخانه همه چیز درباره جذب سرباز معلم شرایط و نحوه دریافت کسری از دانشگاه دفاع ملی
+ نوشته شده در سه شنبه 20 فروردين 1398ساعت 0:43 توسط روشن | | تعداد بازدید : 53

× بستن تبلیغات