مشاوره سربازی

مهاری

کینگستون Reif ، مدیر خلع‌سلاح در انجمن کنترل سلاح ، روز پنج شنبه گفت که آمریکا نتوانسته است گزینه‌های دیپلماتیک برای نجات این پیمان را از بین ببرد . Reif گفت که زمانی بین حال و آگوست ، زمانی که عقب‌نشینی آمریکا اجرایی می‌شود ، آخرین شانس برای نجات این معاهده ارائه می‌دهد ، اما او چشم‌انداز کمی از این اتفاق را می‌بیند .

لژیون آمریکایی به دنبال اقدام پنتاگون در نیویورک در جنگ جهانی دوم است .

این عکس از تاریخ بدون تاریخ تهیه‌شده توسط نیروی دریایی آمریکا ، یو اس اس Turner در رودخانه شرق در شهر نیویورک در نزدیکی پل Williamsburg را نشان می‌دهد . یو اس اس Turner منفجر شد و در سال ۱۹۴۴ غرق شد . ( نیروی دریایی آمریکا از طریق آسوشیتدپرس )

۱ فوریه ۲۰۱۹

آسوشیتد پرس ( Chris Carola )

albany ، N.Y. - مقامات لژیون آمریکایی از قانونگذاران نیویورک خواستند تا از پنتاگون درخواست کنند که گورهای لانگ آ یلند ملوانان را که در انفجار کشتی جنگ جهانی دوم کشته شده‌بودند را درخواست کنند تا سربازان کشته‌شده را شناسایی کنند.

سازمان ایالتی نیویورک Legion's قطعنامه ای را در اوایل ژانویه تصویب کرد که به دنبال کمک به دولت Legislature's و delegation's کنگره در متقاعد کردن وزارت دفاع در برابر exhume باقی مانده در گورستان ملی لانگ آیلند در Farmington است .

" شما یک رفیق قدیمی را پشت سر می‌گذارید . برای من هم ون کاری که کردند . آن‌ها می‌توانند این افراد را شناسایی کرده و آن‌ها را به خانه ببرند . " گری Schacher ، فرمانده گروه نیویورک در نیویورک ، روز پنج شنبه به آسوشیتد پرس گفت .

چهار قبر از جمله چند نفر از ۱۳۶ ملوان کشته شدند که در اثر انفجار یو اس اس Turner منفجر شد و در نزدیکی ورودی بندر نیویورک در سوم ژانویه ۱۹۴۴ غرق شد . تعداد زیادی از ملوانان در هر قبر به خاک سپرده شدند. هر سنگ قبر با عبارت " ملوانان " ناشناخته " و تاریخ غرق شدن حکاکی می‌شود .

به گفته مقامات نیروی دریایی ، انفجارهای داخلی منشا ناشناخته ، ناوشکن "destroyer " را که تازه از ماموریت کاروان در اقیانوس اطلس بازگشته بود ، غرق کرد . دلیل دقیق این انفجار هرگز مشخص نشد . حدود ۱۵۰ ملوان از این انفجار جان سالم به در بردند .

بار خدمت احساسی کلید کرایه سعودی

گروه Accounting دفاع Pentagon's / وزارت کشور وظیفه یافتن و شناسایی جنگ nation's که از درگیری‌های پیشین کشته شدند را بر عهده دارد . در فوریه ۲۰۱۷ ، مقامات DPAA به آسوشیتد پرس گفتند که سوابق دندان‌پزشکی و اسناد دیگری که می‌توانند به شناسایی بقایای اجساد مدفون در گور لانگ در جزیره کمک کنند ، گم شده‌اند . این خبرگزاری در آن زمان گفت که مقامات گفتند که تلاش برای یافتن این اسناد انجام شده‌است .

اگر اسناد شناسایی شدند بلافاصله پس از آن از مقامات DPAA تعیین خواهد شد .

Schacher ، یکی از افسران بازنشسته نیروی دریایی ، گفت که او تا زمانی که یکی از بستگان whose در این فاجعه دو سال پیش کشته شد نشنیده بود . Schacher قول داد که اگر او به عنوان فرمانده دولتی منصوب شود تلاش کند که the Turner از خاک بیرون کشیده‌شده و شناسایی شود .

وی گفت : " ما از همراهان خود مراقبت می‌کنیم . "

سرباز و شهروند فرانسوی در حمله قطار Thwarting

کنسول عمومی فرانسه امانوئل - - - Damiens ، چپ ، به اسپنسر استون ، آنتونی Sadler و Alek Skarlatos در طی یک مراسم پذیرش تابعیت فرانسوی در ساکرامنتو ، کالیفرنیا تبریک گفت . ، پنجشنبه ، ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ . ( عکس از آسوشیتدپرس / رندل بنتون )

۱ فوریه ۲۰۱۹

آسوشیتد پرس

- sacramento ، Calif . - سه مرد کالیفرنیا به خاطر نقششان در خنثی کردن حمله تروریستی به قطار فرانسوی در سال ۲۰۱۵ ، به تابعیت فرانسه داده شدند .

اسپنسر استون ، Alek Skarlatos و آنتونی سادلر از روز پنج شنبه در مراسمی در ساکرامنتو ، ملیت پیدا کردند . آن‌ها توسط امانوئل - Damiens ، کنسول عمومی فرانسه در سان‌فرانسیسکو و گای Michelier ، کنسول افتخاری فرانسه در ساکرامنتو ، مفتخر شدند .

این سه مرد در سفری به اروپا از آمستردام به پاریس در زمانی که به مهار مردی که در داخل قطار آتش گشود کمک کردند . مقامات می‌گویند که مهاجم ، ایوب El ، با اسلام تندرو رابطه داشته‌است .

منبع سایت

گاد ژنرال سنا حیاتی مراحل معافیت پزشکی نقص ایمنی سلولی اکتسابی حذف پیش دانشگاهی و انتقال امتحانات نهایی به پایه دوازدهم
+ نوشته شده در دوشنبه 26 فروردين 1398ساعت 12:11 توسط روشن | | تعداد بازدید : 52

× بستن تبلیغات