مشاوره سربازی

سیلیکونی

وی در بیانیه‌ای گفت : " به این دلیل که the همواره می‌تواند به این حکم اعتراض کند و کنگره هنوز هم لایحه نیروی دریایی آبی را تصویب نکرده است ، اما اکنون بسیار دلگرم‌کننده است که دادگاهی برای حمایت از سربازان قدیمی نیروی دریایی آبی به همراه دادگاه افکار عمومی داشته باشیم ."
کارل بلیک ، یک سرباز قدیمی ارتش و مدیر اجرایی سربازان قدیمی سربازان قدیمی آمریکا ، گفت که حکم دادگاه " یک جنجال چند دهه‌ای را حل می‌کند که از یک بی‌عدالتی جدی علیه سربازان قدیمی آبی دیدن کرده‌است .
او در بیانیه‌ای گفت : " اکنون کارکنان ما در سراسر کشور تلاش خواهند کرد تا مطمئن شوند که سربازان قدیمی آبی و خانواده‌هایشان مزایای خود را دریافت می‌کنند ."
آیا چین می‌تواند آمریکا را در مسابقه تسلیحاتی "انصار الاسلام " ترک کند ؟
در این عکس مورخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۸ ، عکس بایگانی منتشر شده توسط خبرگزاری شین هوا ، Xi Jinping ، رئیس‌جمهور چین ، پس از بررسی ناوگان نیروی دریایی ارتش آزادی‌بخش چینی ( PLA ) در دریای جنوب چین صحبت می‌کند . ( لی گنگ / خبرگزاری شین هوا از طریق آسوشیتدپرس )
۳۰ ژانویه ۲۰۱۹
فاکس‌نیوز : پری | نوشته پری Chiaramonte
It's یک مسابقه تسلیحاتی برای دوران پس از دوران مدرن .
چین در حال توسعه تسلیحات هوش مصنوعی با نرخ بسیار بالاتر از ایالات‌متحده بوده و متخصصان می‌گویند it's چیزی است که نه دره سیلیکون و نه پنتاگون باید پشت آن‌ها را روشن کند .
گزارش‌ها حاکی از آن است که بخش‌های تکنولوژی و دولتی چین در یک " واکنش نظامی - مدنی " با یکدیگر هم‌کاری کرده‌اند و براساس گزارش اخیر فایننشال تایمز ، این مشارکت تبدیل به کابوس دولت‌های غربی مانند آمریکا شده‌است که عمدتا ً رویکرد مخالف را اتخاذ کرده‌است .
متیو بیک ، تحلیلگر ارشد جهانی در موسسه اطلاعات ، به شبکه فاکس‌نیوز گفت : " چین موانع کمتری برای پذیرش انصار الاسلام در ارتش دارد ؛ چرا که در ایالات‌متحده به اندازه یک ننگ اجتماعی که در ایالات‌متحده وجود دارد ، نیست . آمریکایی‌ها به طور متوسط نسبت به مزایای فن‌آوری خیلی شکاک هستند ."
بیک اشاره می‌کند که افزایش China's در چند دهه گذشته مترادف با اتخاذ تکنولوژی‌های جدید بوده‌است که شهروندان آن به سرعت اتخاذ کرده‌اند .
گزارش مربوط : ترک ایالات‌متحده در پشت هوش مصنوعی : ژنرال نیروی هوایی
او گفت : " تفاوت فرهنگی باعث می‌شود که چین به سرعت انصارالاسلام را برای هر برنامه کاربردی از جمله کاربردهای نظامی بپذیرد ."
پنتاگون با شرکت‌های فن‌آوری ایالات‌متحده کار می‌کند ، اگرچه این تلاش‌ها گاهی بحث‌برانگیز شده‌است .
در سال گذشته گوگل تصمیم گرفت قرارداد خود را با وزارت دفاع برای پروژه maven تمدید کند ، برنامه‌ای بحث‌برانگیز در زمینه تصویربرداری هوایی بدون سرنشین پنتاگون که منجر به واکنش شدید بسیاری از کارمندان گوگل شد .
هزاران کارمند یک دادخواست را در مخالفت با مشارکت Google's در پروژه maven امضا کردند . گزارش شده‌است که ده‌ها تن نیز در اعتراض تسلیم شده‌اند .
بیک اضافه می‌کند که در حالی که دولت ایالات‌متحده مانند همتای چینی اش ، به شدت بر بخش فن‌آوری ملی خود تکیه دارد ، اما در مورد پروژه‌های جنجالی در چین کم‌تر یک ننگ وجود دارد .
وی گفت : " چین موانع کمتری برای پذیرش انصار الاسلام در ارتش دارد ؛ چرا که به اندازه یک ننگ اجتماعی مرتبط با کاربرد آن‌ها در ایالات‌متحده نیست . آمریکایی‌ها به طور متوسط نسبت به مزایای فن‌آوری خیلی شکاک هستند ."
در اینجا تلاش‌های جمعی در کاره‌ای بین بخش فن‌آوری ایالات‌متحده و پنتاگون صورت‌گرفته است حتی اگر برخی از پروژه‌ها مانند پروژه maven ، واکنش شدید را دیده و به پایان رسیده باشند . دلایل اصلی ترس از استفاده از هوش مصنوعی و روباتیک برای کاربردهای نظامی و این واقعیت است که بسیاری در دره سیلیکون با چنین تلاش‌هایی مخالفند .
منبع سایت
+ نوشته شده در دوشنبه 26 فروردين 1398ساعت 12:57 توسط روشن | | تعداد بازدید : 44

× بستن تبلیغات